Kaip susitaikyti su tuo, kad negali gauti, ko trokšti

Tenka susitaikyti su faktu, kad ne visada gausite šiame gyvenime viską, ko panorėsite. Jūs sieksite neįgyvendinamų tikslų arba svajosite apie tai, kas neįmanoma. Galite įsimylėti žmogų, su kuriuo nelemta būti drauge. Ir visa tai vers jaustis nelaimingu. Mums visada tvirtino, kad jeigu nuoširdžiai stengsimės ir dirbsime, galėsime pasiekti viską, ką tik galime įsivaizduoti.

Tačiau kaip stengtis, kad priverstum kitą žmogų tave pamilti? Tai neįmanoma, tiesa? Ne jūsų jėgoms pakeisti žmogaus jausmus jūsų atžvilgiu. Meilės negalima sukurti tuščioje vietoje, ja neįmanoma manipuliuoti.

Daugelis žmonių apgaudinėja patys save, kurdami nepagrįstus lūkesčius, o paskui jais nusivildami. Kai jaučiame meilę be atsako, tampame bejėgiais, suvokiame, kad priversti mus mylėti neįmanoma. Tada galiausiai suprantame, kad kartais tiesiog nelemta būti su kažkokiu žmogumi, nepaisant to, kaip stipriai to trokštame.

Visiems tai tenka patirti.

Kai kuriems tai tampa savotiška iniciacija. Meilė be atsako tuo pat metu ir sukuria tuštumą mumyse, ir išlaisvina. Jūs sutrikęs, kadangi suprantate, jog ne viskas jums pagal jėgas. Tačiau tokia patirtis išmokys pakeisti tuos, su kuriais nelemta būti drauge. Jūs suprasite, kad meilė – tai kova ir jūs bent jau galite pasirinkti, kaip kovoti.

Kitąsyk žmogus negali pamilti jūsų taip, kaip jūs mylite jį. Tai visiškai normalu ir nėra ko gėdintis. Taip pat jūsų gyvenime bus žmonių, kurie įsimylės jus, net jei nesusilauks jūsų atsako. Taip sutvarkytas pasaulis. Mes kontroliuojame tik tai, ką pajėgiame kontroliuoti, nei daugiau, nei mažiau. Nėra nieko blogo, jei norisi kovoti dėl žmogaus, net jeigu suprantate, kad negalėsite būti kartu. Svarbiausia suprasti, kada jį reikia paleisti ir žengti toliau.

Tačiau jūs ne toks bejėgis, kaip gali pasirodyti. Jeigu įsimylėjote į žmogų be atsako, visiškai natūralu jausti bejėgiškumą. Laikui bėgant, jei turėsite pakankamai kantrybės, įsimylėsite sau skirtą žmogų ir pamiršite visą tą negatyvą, kurį dabar jaučiate. Tikra meilė egzistuoja ir ji verta, kad už ją pakovotume.

Nešvaistykite laiko kentėdami dėl žmogaus, su kuriuo niekada nebūsite kartu. Reikia išmokti paleisti tokius žmones, eiti toliau ir atsiverti naujiems jausmams. Jūs galėsite būti išties laimingi tik tada, kai suprasite, kad santykiai ne visada klostosi taip, kaip jums norisi. Turite išmokti juos paleisti ir įsileisti į gyvenimą naujus jausmus. Meilė visada ateina į mūsų gyvenimą reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti