Kaip vaikai mato savo mamas

Tais momentais, kai jus užvaldo neviltis dėl nesibaigiančios buitinės rutinos, kai pradeda atrodyti, kad jūs niekam tikusi visose srityse ir nieko jums nesigauna, prisiminkite apie tai, kad turite vieną be galo ištikimą faną, kuris jumis žavėsis bet kurią minutę ir tikės jumis bet kokioje situacijoje. Tai jūsų vaikas. Štai ką jie, vaikai, iš tikrųjų galvoja apie jus, savo mamas:

– jūs pats protingiausias žmogus iš visų, kuriuos vaikas žino. Jūs žinote absoliučiai viską. Toks požiūris, žinoma, keičiasi, vaikui beaugant, bet vis tiek jis visada klaus mamos nuomonės ir rekomendacijos.

– vaikams jūs pati tikriausia Merė Popins. Jūs ne tik magiškai kasdien viską sutvarkote po vaiko, bet dar ir tikriausiai turite atsargoje daugybę įdomių dalykėlių.

– jūs pati gražiausia! Vaikams labai patinka šukuoti mamai plaukus (net jei iš tikrųjų tai ne šukavimas, o vėlimas), jie stengiasi kaip nors papuošti ir pagražinti savo mamas, o tai liudija, kad jiems jūs labai gražios.

– jūs geriausia virėja. Gaminate jiems pusryčius, pietus ir vakarienę, ir visa tai fantastiškai skanu. Niekas nepranoks mamos patiekalų skonio.

– jūs galite absoliučiai viską. Vaikų akyse jūs esate žmogus, kuris padeda kitiems ir plauna indus tada, kai jie painiojasi jums po kojomis, žmogus, kuris dainuoja kaip angelas ir supa juos prieš miegą. Jų akyse jūs esate supermama. Ir kai jie maži, jie nori užaugti tokiais pačiais kaip jūs.

– jūs geriausia pasaulyje pasakų sekėja ir skaitytoja. Niekas nepaskaitys knygutės geriau už mamą. Netgi tėčiams gaunasi ne taip gerai.

– jūs galite gydyti bučiniais. Niekas geriau už mamą neateis į pagalbą, kai nusibrozdinsi kelius, įsitaisysi mėlynę ar tiesiog kai tave nuskriaus. Vienas mamos bučinys – ir vaikas iškart jaučiasi nepalyginamai geriau.

– jūs paverčiate vaikus asmenybėmis. Mes negalime padaryti vaikų tokiais, kokiais norėtųsi, bet vis tiek mamos gali auklėti juos savo pavyzdžiu. Jūs darote įtaką jų ateičiai. Tiesiog dabar, šiuo momentu. Jūs – ištisas pasaulis jiems. Ne tik jų lyderė, guodėja, fanė, juokintoja ir t.t. Jūs jiems esate viskas.

Prisiminkite apie tai visada.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti