Kaip vos ne kasdien išduodame vienas kitą

Šita neištikimybės rūšis padaro gerokai daugiau žalos, nei tiesiog seksas „kairėje“.

Šešta valanda ryto, skamba žadintuvas. Tu atveri akis ir smegenys pradeda įsibėgėti. Dalykiniai susitikimai, skambučiai…

Kodėl visada tiek daug reikalų ir tiek mažai laiko?

Tu sieki telefono, peržvelgi paštą, pakeliui į dušą, jau pusiau atsibudęs. Žindamas, kad ji dar neatsikėlė, siunti SMS: „Labas rytas, mažoji. Linkiu puikios dienos“.

Tu nori, kad ji žinotų, jog galvoji apie ją nuo ankstaus ryto.

Skamba tiesiog idealiai, tačiau tai labai toli nuo realybės.

Vietoje to, tu užeisi į Instagramą ar Feisbuką, paspoksosi į svetimus gyvenimus ir galbūt (tiktai galbūt) pakeliui į darbą išsiųsi SMS savo moteriai.

Šiuolaikiniuose santykiuose nėra teisingo vektoriaus. Žmonės tiesiog susitikinėja, tačiau ką tai reiškia mūsų laikais? Tiesiog pasibūti drauge porą kartų per mėnesį? Susirašinėti ištisas dienas? Bučiuotis ir kartais užsiimti seksu?

Kažko trūksta.

Kodėl gi santykiai virto tokiais, kokie jie yra dabar?

Santykių pagrindas – bendravimas. Savo pačias intymiausias emocijas mes saugome žmogui, kurį mylime, tai kaip galima jų niekada nedemonstruoti?

Mes prisitaikome prie tiek įvairių nepriimtinų dalykų: sėdėti už stalo su telefonais, ginčytis per SMS, transliuoti kiekvieną savo gyvenimo minutę į Feisbuką.

Žinote, ką visa tai byloja iš tikrųjų? Tai byloja, kad visuomenėje įsiviešpatavo santykiai, kuriuose mes kiekvieną dieną vienas kitą išduodame.

Kai galvojate apie neištikimybę tradicine prasme, į galvą ateina seksas „kairėje“. Tai intymi situacija, kurioje mūsų mylimas žmogus neištikimas su kitu žmogumi. Kai jūs apie tai sužinote, sužlunga visas pasitikėjimas.

Tačiau pagalvokite apie pačią esmę.

Seksas, žinoma, yra išdavystė, ir labai skausminga, bet ar susimąstėte kada, kad ir be šito išduodate vienas kitą kiekvieną dieną?

Išduodame, kadangi atimame tokias vertybes kaip bendravimas, dėmesys, aistra, artumas ir netgi meilė. Ir tai gerokai pavojingiau už paprastą seksą „kairėje“.

Jūs atiduodate kažkam savo širdį, tačiau turite maldauti jo/jos dėmesio. Jūs tiesiog sėdite ir žiūrite kaip jis/ji rašo naują žinutę apie kokius nors niekus į Feisbuką, o paskui laukia kitų žmonių komentarų.

O juk reikia tiesiog surasti minutę, kad pasakytum, kad ji graži. Paskambinti jai į darbą ir pasakyti: „Ruoškis, aš užvažiuosiu po pusvalandžio, kai ką tau paruošiau“.

Dėkite pastangas. Laikas gražinti senamadišką meilę. Kai vyrai atidarydavo damai duris, siuntė gėles vien dėl to, kad ji nusišypsotų. Kai žmonės laikėsi susikibę už rankų.

Mes turime likti vaikais, kai kalba eina apie meilę. Mes turime tapti silpnais ir laisvais. O šito negali būti, kai esame pernelyg užsiėmę svetimų žmonių iš interneto gyvenimų smulkmenomis.

Susikoncentruokite ties vienas kitu. Kai jau viskas pasakyta ir padaryta, liekate tik judu dviese.

Vertinkite jį/ją, rodykite, kiek daug tas žmogus jums reiškia. O svarbiausia – atidėkite į šalį telefoną ir būkite su tuo, kuris šalia.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti