Kam moterims moteriška energija?

Savo straipsniuose dažnai rašau apie tai, kad mums, moterims, būtina užsipildyti sava moteriška energija. Kad reikia skirti laiko sau, užsiimti moteriškais reikalais.

Ir viskas būtų puiku, jeigu ne viena ir ta pati situacija, su kuria pastoviai susiduriu. Moterys daro visa tai nesuvokdamos tikslo. Vėl ir vėl rengia apsipirkimus, mirksta vonioje, darosi manikiūrus, tačiau viso to tikslas – viso labo pasikrauti energija. Sau. O paskui girdžiu jų nuvargusius balsus, joms jau viskas įkyrėjo ir niekas nebedžiugina.

Jeigu įsivaizduosime, kad moteris – tai stiklinė, o vanduo – energija, akivaizdu, jog iš stiklinės reikia gerti. Tiesiog šiaip pilti ir pilti vandenį į pilną stiklinę yra kvaila. Vanduo bus išeikvotas veltui ir suteiks nepatogumų aplinkiniams.

Tas pats su energija. Keista ir beprasmiška ją be galo, tiesiog šiaip sau kaupti. Ja reikia naudotis. Ją reikia kažkur nukreipti. Ji turi atnešti naudos pasauliui. Prisikaupti energijos vardan pačios energijos – tai kaip deginti elektrą tuščiame kambaryje. Ir veltui eikvoti elektros energiją.

Elektra turi kažką apšviesti. Šviesa turi kam nors kažkaip padėti. Stalinė lempa padeda vaikams ruošti pamokas. Šviestuvas virtuvėje sukuria kamerinę atmosferą geriant vakaro arbatą. Lemputė laiptinėje padeda žmonėms pasiekti savo butą.

O moteris?

Tikriausiai matėte labai moteriškų, patrauklių, seksualių moterų, nuo kurių dvelkia tuštuma. Tuščio buto, kuriame dega lemputė, tuštuma.

Ir tegu tas butas ypatingai gražus, niekas jo nemato. Niekas negalės įvertinti skoningai parinkto apstatymo. Nėra kam pasimėgauti puikiai įrengta vonia ir krūva purių kvepiančių rankšluosčių. Tai kam visa tai?

Kam kaupti savyje moteriškas jėgas, jeigu jos nenaudojamos?

Kai prikaupiame pakankamai energijos, laikas pradėti ja dalintis su pasauliu. Rūpintis kitais, kažkam padėti, skirti savo laiką ir jėgas kito žmogaus labui.

Tada viskas, kas susikaupė gali realizuotis. Visa tai bus pritaikyta gyvenime. Ir pritrauks kaip magnetas dar daugiau energijos.

Labdara ir nesavanaudiškas tarnavimas pritraukia milijonus kartų daugiau energijos negu godumas, egoizmas ir grožėjimasis savimi.

Kur kas maloniau dovanas dovanoti, o ne gauti.

Kur kas džiugiau duoti, negu priimti.

Kur kas daugiau meilės tame, kai tarnauji kitų labui.

Linkiu jums prisipildyti moteriška energija ne sau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…