Kartais paaiškėja, kad viskas labai paprasta

Kartais gyvenimas susiklosto taip, kad vienintelis kelias staiga įsiremia į sieną. Ir toliau seka keli variantai.

Galima ilgai eiti palei sieną į vieną ar kita pusę, arba iš pradžių į vieną, paskui į kitą. Ir tikėtis, kad ji kur nors pasibaigs. Čia esama pavojaus, kad laikas ir jėgos baigsis greičiau.

Galima ieškoti priemonių kaip užkopti ant sienos, perlipti, peršokti. Kartais tai tampa ir visos gyvenimo veiklos prasme ir pateisinimu. Arba darbu. Ar netgi žygdarbiu. Tačiau tokie mėginimai retai kada įskaitomi kaip rezultatas.

Dar galima sėdėti po ta siena ir laukti, kad kažkas pasikeis savaime. Arba ateis kas nors protingesnis, stipresnis, drąsesnis. Ir manyti, kad šitas laukimas yra kažkokia pamoka ar praktika, įgyjama patirtis.

Galima prisiminti visas vaikystės pasakas ar jau suaugusio žmogaus sapnus ir nupiešti ant sienos duris. O paskui bandyti tas duris materializuoti ir atidaryti. Kuždant visokius užkeikimus ar maldas. Ir laikyti visa tai giliomis dvasinėmis žiniomis ar tikėjimu. Arba stebuklu.

Tačiau kartais paaiškėja, kad viskas labai paprasta.

Arba nėra jokios sienos.

Arba tai ne tavo kelias.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti