Kas dedasi moteriškose galvelėse

Nusprendžiau pagaminti paprastas salotas, pradžiuginti šeimą. Salotas su vištiena. Juo labiau, kaip tik liko šiek tiek virtos vištelės, vis tiek jos jau niekas nevalgys. Šitoms salotoms dar reikia ananasų. Panaudojau vaisius iš skardinės. Liko sultys. Išgerti? Nenoriu. Išpilti? Gaila.

Prisiminiau vieną pyrago receptą, ten kaip tik reikalingos ananasų sultys. Tačiau ten dar reikalingi tryniai, o baltymai liko. Neišmesti gi jų? O pastatyti į šaldytuvą – tas pats, kas išmesti.

Sugalvojau! Pyragaičiai! Paprasta, greita, skanu. Ten reikalinga citrinos žievelė. Citrina liko išnuoginta. Paliksiu – greitai sudžius. Ką gi su ta citrina daryti?

Aha, padažas skanus salotoms gaunasi. Salotoms sunaudojau pusę svogūno galvutės. O kita pusė guli ant stalo, žiūri į mane. Kur ją dėti?

Galima spagečiams skanų pomidorų padažą padaryti. Radau šaldytuve stiklainį pomidorų sulčių. Savos gamybos. Sunaudojau pusę. Ką su likučiais daryti? Gaila, jeigu prapuls. Pati gi dirbau vasarą, konservavau. Natūralios, be konservantų, ilgai atidarytos neišsilaikys.

Pagalvojau ir nutariau barščių išvirti. Tačiau namuose nėra burokėlių. Greitai susiruošiau, pašokau iki parduotuvės. Nupirkau burokėlių, bulvių, varškės, grietinės, dantų pastos, kojinių (su nuolaida), šlepetes (irgi akcija pasitaikė), kelis įpakavimus muilo dėl visa ko. Pakeliui į namus užsukau į banką, sumokėjau už butą, palei banką – dirbtuvė, pasiėmiau batukus po remonto, duonos kioske nupirkau bandelių vaikams į mokyklą, sumuštiniams. Vos parsivilkau namo su visais tais turtais. Išviriau barščių. Jau nebeatkreipiau dėmesio, ar liko dar ko nors po jų. Smukau į fotelį, nugarą skauda, kojas maudžia, rankų nebejaučiu…

Sėdžiu ir galvoju. Kokia nenormali! Geriau būčiau išgėrusi tas ananasų sultis.

Reklama:  http://www.baltijosbrasta.lt/lt/duso_kabinos/

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti