Kas labiausiai žeidžia vyrus

Vyriška psichologija skiriasi nuo moteriškos. Vyrai nelinkę kelti isterijų visiškai tuščioje vietoje. Tačiau išmušti vyriškį iš pusiausvyros visgi įmanoma, reikia tik šiek tiek pastangų ir kantrybės. Pateikiame kelis būdus, kurie puikiai suveiks, kai nutarsite įsiutinti gyvenimo draugą.

Totali kontrolė

Stenkitės kontroliuoti ir sekti visus jo kontaktus, visus dialogus. Pavydėkite, kelkite scenas, jei užtruko darbe ar nutarė pažaisti kėgliais su draugais. Klausykitės jo pokalbių telefonu, maksimaliai išnaudokite kiekvieną pasitaikiusią progą pasiknaisioti jo išmaniajame. Jūs turite žinoti su kuo jis bendrauja. Tai jūsų šventa teisė, argi ne?

Paaiškinkite, kad jis netenkina jūsų lovoje

Kiekviena proga priminkite, kad galėtų labiau pasistengti, o jeigu šis planas nesuveiks, tada apskritai miegokite kitame kambaryje ar bent po atskira antklode. Jo vyriškų poreikių ignoravimas ir sugebėjimų menkinimas būtinai įsiutins jūsiškį.

Kritikuokite draugų ir giminaičių akivaizdoje

Tegu ir jie sužino, koks jis tinginys ir nuobodybė, kaip vakarais voliojasi ant sofos, kol jo moteris tempia ant savo kupros visus namus.

Nesidrovėkite išsakyti nuomonės apie jo giminaičius

Galų gale, kas jie jums tokie, kad reiktų juos gerbti? Rėžkite tiesiai šviesiai, kad visi tie žmonės jus siutina, erzina ir būtent dėl to nenorite matyti jų veidų savo namuose.

Priverskite jį keistis – grubia forma

Jokia motyvacija neprilygs jūsų ištartam “fuj”. Jūs gi vadovaujatės pačiais kilniausiais ketinimais, kai sakote, jog jis apsirijo ir laikas jau keltis nuo sofos? Ir ta barzdelė primena ožį iš vaikiškos pasakos. Rėžkite viską tiesiai šviesiai!

Jokių pagyrimų

Jis daro tai, ką privalo daryti ir taškas. Baisaus čia daikto – čiaupą pataisė ar orkaitę suremontavo. Šimtai vyrų mieste tuo užsiima ir jūsiškis – ne išimtis.

Būtinai pasakokite apie savo buvusius

Daugiau detalių, daugiau pikantiškų epizodų. Tarp jūsų juk negali būti jokių paslapčių, teisingai?

Paskutinis punktas – pačioms aršiausioms

Pasakykite jam, kad jis turi labai simpatišką draugą ir jeigu ne santuoka, jūs šito šanso tikrai nepraleistumėte.

P.S. Tai, žinoma, sarkazmas, tačiau yra begalė moterų, kurios būtent taip ir elgiasi šeimoje. Tikriausiai neverta aiškinti, kas kaltas dėl jų nesėkmių asmeniniame gyvenime?

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…