Kas naikina moteriškumą

PERNELYG DIDELIS SOCIALINIS AKTYVUMAS

Socialinis aktyvumas moterims – tai praktiškai visada mėginimas kompensuoti meilės trūkumą. Moteriai naudingiau susirasti darbą, kuris leis pailsėti nuo šeimyninių pareigų, išplėsti pozityvaus bendravimo ratą, tai turi būti darbas sielai.

BLAŠKYMASIS

Blaškymasis ir pasitenkinimas – visiškai nesuderinami dalykai. Blaškymasis kelia įtampą tiek kūne, tiek prote, tiek emocinėje būklėje. Dėl blaškymosi nukenčia nervinė ir hormoninė sistemos.

BENDRAVIMO UŽ ŠEIMOS RIBŲ PERTEKLIUS

Jeigu vyras tobulėja ir vystosi įveikdamas sunkumus konkurencinėje kovoje, bendraudamas su tais, su kuriais bendrauti nelengva, ten, kur nėra meilės, tai moteriai atsidurti už komforto zonos ribų nenaudinga. Tai švaisto jos psichinę energiją. Kai moteris bendrauja su mylinčiais aplinkiniais, jos moteriška jėga auga.

DARBAS, NEKELIANTIS MALONUMO

Viena iš esminių moteriškų klaidų – užsiimti tuo, kas jai nepatinka. Kodėl? Šiuo atveju moteris priversta kovoti su sunkumais. Net jeigu tai moteriškas darbas, bet užima daug laiko – tai jau energijos švaistymas. Jeigu moteriai darbas nepatinka, jeigu ji prievartaudama save kiekvieną rytą ten eina, vadinasi, ji švaisto savo moteriškumą.

KELNĖS

Moteris kaupia energiją, einančią iš žemės. Tame jai padeda suknelės ir sijonai. Jeigu moteris nešioja kelnes – žemės energija, užtikrinanti vaisingumą, paprasčiausiai išsisklaido. Moteriškumas nukenčia, jei pas moterį ribotas, skurdus ar nemėgstamas garderobas, seni baldai, apsilaupę tapetai ir panašiai. Čia galima paminėti ir spintą, kurioje moteris laiko visą savo garderobą. Vyrams spinta nieko nereiškia, o moterims – tai ištisas pasaulis.

NEMOTERIŠKOS ŠUKUOSENOS

Plaukuose, kaip akumuliatoriuje, moteris kaupia psichinę energiją. Dėl to naudinga prižiūrėti savo plaukus. Trumpos, berniukiškos šukuosenos neprideda moteriškumo. Jos, žinoma, praktiškos, tačiau praktiškumas – tai žodis iš vyriško žodyno.

PAPUOŠALŲ NEBUVIMAS

Kiekviena moteris žino, kaip smarkiai gali pagerinti sau nuotaiką teisingai pasirinkusi papuošalus, ir nesvarbu, briliantai tai, ar bižuterija.

DĖMESIO NEKREIPIMAS Į SAVO KŪNĄ

Moteris neretai pergyvena įvykius savo kūnu, savo kūniškais pojūčiais. Įsitempęs kūno laimės neprideda. Šventa moters pareiga – rūpintis nuosavu kūnu.

EMOCINIS ŠTILIS

Jei moters aplinka ar ji pati uždraudžia pasireikšti per emocijas, tai gali baigtis depresija. Kartais moterys galvoja, kad turi teisę tiktai į teigiamas emocijas. Tačiau taip nėra, žmonės ne robotai.

Gerai, jeigu šalia moters yra žmogus, su kuriuos ji gali reikšti bet kokias savo emocijas. Vyrai neretai patys išprovokuoja isteriją, kai nesiklauso, ką kalba moteris, neleidžia išreikšti jai emocijų, kol šios dar nepasiekė sprogimo ribos.

HOBIO NETURĖJIMAS

Moteriai svarbu turėti širdžiai mielą užsiėmimą, kuris galbūt netgi neatneš pinigų, užtat suteiks emocinį pasitenkinimą. Gerai, jeigu vyras palaiko moterį jos pomėgiuose ir leidžia jai skirti jiems laiko.

KŪRYBOS NEBUVIMAS

Moters prigimtis – tobulinti erdvę, kurti jaukumą ir komfortą. Gėlės, vazos, užuolaidėlės, paveikslai – visa tai sukuria nepakartojamą interjero atmosferą. Labai gerai, kai moteris turi erdvę, kurioje gali pasireikšti jos kūrybinis pradas.

PASTANGOS VADOVAUTI

Vadovauti moteris gali labai puikiai, bet geriau jai to nedaryti. Tai ne jos prigimčiai. Moters užduotis – įkvėpti. Išorinius uždavinius sprendžia vyras. Pavyzdžiui, moteris pati išprašė, kad paimtų kreditą, o paskui kraustosi iš proto, kaip reikės jį grąžinti. Tokius klausimus sprendžia tik vyrai, o moterims geriau apskritai apie tai nežinoti.

MOTERIŠKŲ RŪPESČIŲ NEBUVIMAS

Namų rūpesčiai moteriai – ne našta. Priešingai, jie padeda jai tobulėti, leidžia pajausti troškimą rūpintis aplinkiniais. Savaime suprantama, kartais jai prireikia ir vyro pagalbos.

Bet jeigu moteris perleidžia visus darbus namuose namų darbininkei – tai didelė klaida. Bent jau gaminti maistą namiškiams – tai puiki moteriška praktika.

KONFLIKTAI

Konfliktuojančios moters prigimtis grubėja. Ypač tai pasakytina apie bendravimą su vyrais. Išmintingos moterys žino, kad per susitaikymą galima išgauti iš vyrų nepalyginamai daugiau.

VYRIŠKOS PAREIGOS

Varžtų sukimas, baldų perstatymas, vadovavimas įmonei, komandavimas kareivių kuopai, pinigų šeimai uždirbimas, kreditai, ipotekos… Visa tai – vyriškos pareigos ir moteris jose nedalyvauja.

KONKURENCIJA

Moteriška prigimtis žūsta konkurencinėje kovoje. Nėra jokio reikalo kovoti, įrodinėti, visa tai sekina moterišką energiją.

NEPRIKLAUSOMYBĖ

Savarankiškumas, jėga, griežta kontrolė, atkaklumas siekiant savo tikslų. Nemoteriški užsiėmimai.

PUIKYBĖ

Principas „aš pati viską padarysiu, kam žemintis ir prašinėti“, ar kai moteris bet kurioje situacijoje galvoja: „Aš sugebėsiu geriau, greičiau, kokybiškiau“. Visa tai liguisto išdidumo ir išpuikimo pasireiškimai, kurie sekina moters energiją.

PRISIRIŠIMAS PRIE REZULTATO

Moteris gali prisirišti prie rezultato ir ;pradėti galvoti: „Jeigu šito nenutiks, man bus prastai“. Išmintinga moteris patenkinta tuo, ką turi. Ir pasitenkinimo gyvenimu būsena apdovanoja moterį dar didesne gerove. Tai gerovės psichologijos pasekmė.

Kai moteris prisiriša prie pasitenkinimo objektų ir pradeda kentėti, kai jų netenka ar neturi, pas ją išsivysto deficitinis mąstymas, kuris, savo ruožtu, sukelia negatyvius jausmus, tokius kaip pavydas, susierzinimas, pyktis. Visa tai ardo moterišką psichiką.

Kartais šie jausmai skatina moterį siekti kažkokio rezultato ir ji eina užsidirbti pati. Tačiau ji nepatiria laimės, kai leidžia savo pinigus. Jai maloniau, kai jai tai padaro vyras.

MECHANIŠKAS GYVENIMAS

Stereotipinis gyvenimas pagal principą „darau kaip visi“, „kaip išmokė“, „kaip reikia daryti“ – žudo moteryje moterišką pradą. Moteris įdeda savo meilę į viską, ką ji daro. O meilė – tai spontaniškas jausmas.

SKUNDAI

Skundai – tai visada mėginimas išvengti atsakomybės. Labai paprasta užkrauti atsakomybę kam nors kitam, padaryti kaltu dėl savo problemų kitą žmogų. Moteriai, žinoma, būdinga ir naudinga kalbėti apie tai, ką ji jaučia ir prašyti pagalbos. Tačiau skirtumas tarp prašymo ir skundo slypi viename niuanse: moteris tariasi su vyru, o ne pastato jį prieš faktą.

VYRIŠKOS SPORTO ŠAKOS IR VYRIŠKI POILSIO BŪDAI

Vyriška veikla ugdo moteryje kovingumą ir sugebėjimą konkuruoti, kai tuo tarpu moters prigimtis yra bendradarbiauti ir rūpintis.

DRAUGIŲ NEBUVIMAS

Artimam bendravimui moteriai reikalingos būtent moterys.

ASMENINIO LAIKO NETURĖJIMAS

Laiko sau pačiai ir savo moteriškiems niekučiams. Moteris būtinai turi skirti laiko savo „niekučiams“. O kartais ne tik laiko, bet ir pinigų.

MIEGAS

Pilnaverčio miego deficitas, kai moteris vėlai gulasi, vėlai atsikelia ir panašiai.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI