Kas naikina moteriškumą

BLAŠKYMASIS

Blaškymasis ir pasitenkinimas – visiškai nesuderinami dalykai. Blaškymasis kelia įtampą tiek kūne, tiek prote, tiek emocinėje būklėje. Dėl blaškymosi nukenčia nervinė ir hormoninė sistemos.

BENDRAVIMO UŽ ŠEIMOS RIBŲ PERTEKLIUS

Jeigu vyras tobulėja ir vystosi įveikdamas sunkumus konkurencinėje kovoje, bendraudamas su tais, su kuriais bendrauti nelengva, ten, kur nėra meilės, tai moteriai atsidurti už komforto zonos ribų žalinga. Tai švaisto jos psichinę energiją. Kai moteris bendrauja su mylinčiais aplinkiniais, jos moteriška jėga auga.

DARBAS, NEKELIANTIS MALONUMO

Viena iš esminių moteriškų klaidų – užsiimti tuo, kas jai nepatinka. Kodėl? Šiuo atveju moteris priversta kovoti su sunkumais. Net jeigu tai moteriškas darbas, bet užima daug laiko – tai jau energijos švaistymas. Jeigu moteriai darbas nepatinka, jeigu ji prievartaudama save kiekvieną rytą ten eina, vadinasi, ji švaisto savo moteriškumą.

KELNĖS

Moteris kaupia energiją, einančią iš žemės. Tame jai padeda suknelės ir sijonai. Jeigu moteris nešioja kelnes – žemės energija, užtikrinanti vaisingumą, paprasčiausiai išsisklaido. Moteriškumas nukenčia, jei moteris turi ribotą, skurdų ar nemėgstamą garderobą, jeigu namie seni baldai, apsilaupę tapetai ir panašiai. Čia galima paminėti ir spintą, kurioje moteris laiko drabužius. Vyrams spinta nieko nereiškia, o moterims – tai ištisas pasaulis.

NEMOTERIŠKOS ŠUKUOSENOS

Plaukuose, kaip akumuliatoriuje, moteris kaupia psichinę energiją. Dėl to naudinga prižiūrėti savo plaukus. Trumpos, berniukiškos šukuosenos neprideda moteriškumo. Jos, žinoma, praktiškos, tačiau praktiškumas – tai žodis iš vyrų pasaulio žodyno.

PAPUOŠALŲ NEBUVIMAS

Kiekviena moteris žino, kaip galima pakelti sau nuotaiką teisingai pasirinkusi papuošalus, ir nesvarbu, briliantai tai, ar bižuterija.

KŪNO IGNORAVIMAS

Moteris pergyvena įvykius savo kūnu, kūniškais pojūčiais. Įsitempęs kūnas laimės neprideda. Šventa moters pareiga – rūpintis savo organizmu ir kūnu.

EMOCINIS ŠTILIS

Jei moters aplinka ar ji pati uždraudžia sau reikštis per emocijas, viskas baigsis depresija. Kartais moterys galvoja, kad turi teisę tiktai į teigiamas emocijas. Tačiau taip nėra, žmonės ne mašinos.

Gerai, jeigu šalia moters yra žmogus, greta kurio ji gali reikšti bet kokias emocijas. Vyrai neretai patys išprovokuoja isteriją, kai nesiklauso, ką kalba moteris, neleidžia išreikšti jai jausmų, kol šios dar nepasiekė sprogimo ribos.

HOBIO NETURĖJIMAS

Moteriai svarbu turėti širdžiai mielą užsiėmimą, kuris galbūt netgi neatneš pinigų, užtat suteiks emocinį pasitenkinimą. Gerai, jeigu vyras palaiko moterį jos pomėgiuose ir leidžia skirti jiems laiko.

KŪRYBA

Moters prigimtis – tobulinti erdvę, kurti jaukumą ir komfortą. Gėlės, vazos, užuolaidėlės, paveikslai – visa tai sukuria nepakartojamą interjero atmosferą. Labai gerai, kai moteris turi erdvę, kurioje gali pasireikšti jos kūrybinis pradas.

PASTANGOS VADOVAUTI

Vadovauti moteris gali kuo puikiausiai, tačiau tai ne pats moteriškiausias užsiėmimas. Tai ne jos prigimčiai. Moters užduotis – įkvėpti. Konkrečius uždavinius sprendžia vyras. Pavyzdžiui, moteris pati išprašė, kad paimtų kreditą, o paskui kraustosi iš proto, kaip reikės jį grąžinti. Tokius klausimus sprendžia tik vyrai, o moterims geriau apskritai apie tai nežinoti.

MOTERIŠKI RŪPESČIAI

Namų rūpesčiai moteriai – ne našta. Priešingai, jie padeda tobulėti, leidžia pajausti troškimą rūpintis aplinkiniais. Savaime suprantama, kartais jai prireikia ir vyro pagalbos.

Bet jeigu moteris perleidžia visus darbus namuose namų darbininkei – tai didelė klaida. Bent jau gaminti maistą namiškiams – puiki moteriška praktika.

KONFLIKTAI

Konfliktuojančios moters prigimtis grubėja. Ypač tai pasakytina apie bendravimą su vyrais. Išmintingos moterys žino, kad per susitaikymą galima išgauti iš vyrų nepalyginamai daugiau.

VYRIŠKOS PAREIGOS

Varžtų sukimas, baldų perstatymas, vadovavimas įmonei, komandavimas kareivių kuopai, pinigų šeimai uždirbimas, kreditai… Visa tai – vyriškos pareigos ir moteris jose nedalyvauja.

KONKURENCIJA

Moteriška prigimtis žūsta konkurencinėje kovoje. Nėra jokio reikalo kovoti, įrodinėti, visa tai sekina moterišką energiją.

NEPRIKLAUSOMYBĖ

Savarankiškumas, jėga, griežta kontrolė, atkaklumas siekiant savo tikslų. Nemoteriški užsiėmimai.

PUIKYBĖ

Principas „aš pati viską padarysiu, kam žemintis ir prašinėti”, ar kai moteris bet kurioje situacijoje galvoja: „Aš sugebėsiu geriau, greičiau, kokybiškiau”. Visa tai liguisto išdidumo ir išpuikimo pasireiškimai, kurie sekina moters energiją.

PRISIRIŠIMAS PRIE REZULTATO

Moteris gali prisirišti prie rezultato ir pradėti galvoti: „Jeigu šito nenutiks, man bus prastai”. Išmintinga moteris patenkinta tuo, ką turi. Ir pasitenkinimo gyvenimu būsena apdovanoja moterį dar didesne gerove. Tai gerovės psichologijos pasekmė.

Kai moteris prisiriša prie pasitenkinimo objektų ir prasideda kančios, kai objektų netenka ar negali gauti, išsivysto deficitinis mąstymas, kuris, savo ruožtu, sukelia negatyvius jausmus, tokius kaip pavydas, susierzinimas, pyktis. Visa tai ardo moterišką psichiką.

Kartais šie jausmai skatina siekti rezultato ir ji eina užsidirbti pati. Tačiau nesijaučia laiminga, kai leidžia savo uždirbtus pinigus. Žymiai maloniau, kai jai tai padaro vyras.

MECHANIŠKAS GYVENIMAS

Stereotipinis gyvenimas pagal principą „darau kaip visi”, „kaip išmokė”, „kaip reikia daryti” – žudo moteryje moterišką pradą. Moteris įdeda savo meilę į viską, ką ji daro. O meilė – tai spontaniškas jausmas.

SKUNDAI

Skundai – tai visada mėginimas išvengti atsakomybės. Labai paprasta suversti atsakomybę kam nors kitam, padaryti kaltu dėl savo problemų kitą žmogų. Moteriai, žinoma, būdinga ir naudinga kalbėti apie tai, ką ji jaučia ir prašyti pagalbos. Tačiau skirtumas tarp prašymo ir skundo slypi viename niuanse: moteris tariasi su vyru, o ne pastato jį prieš faktą.

VYRIŠKOS SPORTO ŠAKOS IR VYRIŠKI POILSIO BŪDAI

Vyriška veikla ugdo moteryje kovingumą ir sugebėjimą konkuruoti, kai tuo tarpu moters prigimtis -bendradarbiauti ir rūpintis.

DRAUGIŲ NEBUVIMAS

Artimam, kupinam emocijų bendravimui moteriai reikalingos būtent moterys.

ASMENINIS LAIKAS

Laiko sau pačiai ir savo moteriškiems mieliems niekučiams. Moteris būtinai turi skirti laiko savo „niekučiams”. O kartais ne tik laiko, bet ir pinigų.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *