Kas pas tėtį princesė?

Panašu, kad būtent tokie žodžiai tampa pagrindine varomąja jėga, kuri dar vaikystėje mažą mergaitę paverčia išlepintu monstru.

Neseniai vieną pažįstamą pasiuntė velniop jo mergina, kai tas jai nepadovanojo kažkokio brangaus daikto, kurio labai norėjosi. Po kelių panašių situacijų jis nusprendė, kad geriau būti vienam, be jokių santykių, nes šiuolaikinės merginos užsimaukšlino pernelyg dideles karūnas sau ant galvelių.

O ko gi nevaikščioti su ta karūna, jeigu nuo pat vaikystės jai aiškinama, kad ji pati geriausia, protingiausia ir apskritai pati pačiausia?

Man darbe tenka bendrauti su daugybe žmonių ir kai pasipainioja tokie princesių tėtukai, jie nuolat tvirtina, kad dukrelės turi turėti viską geriausią, nuo kūdikystės pratina jas prie gėlių puokščių, o jeigu užgriūna gimtadienis, tai negana to, jog suorganizuoja grandiozinę šventę, tai dar ir dovaną padovanoja tokią, kad perspjautų visus, kieno gimtadieniuose spėjo pabuvoti iki to laiko.

Vaikai nuo kūdikystės girdi iš suaugusių nesibaigiančias pagyras. Ir jeigu berniukams dažniausiai stengiamasi nepataikauti, kadangi jie nuo mažens elgiasi kaip “maži nenaudėliai”, tai mergaites – priešingai – giria taip, kad jų Ego šauna iki debesų. Tegu mažylei vos penki metukai, bet ji jau ne vaikšto, o plaukia kaip gulbė, žvelgdama į visus iš aukšto, puikiausiai žinodama savo vertę, kurią jai sufantazavo jos tėvai.

Paskui mergaitė užauga ir pradeda garsiai rėkti, kad visi vaikinai ožiai, kad visi jie laiko merginas savanaudėmis, kurioms rūpi tik materialūs dalykai, kad tai visiška netiesa ir kad “nereikia apibendrinti!” O juk tie pernelyg dideli reikalavimai vyrams joms susiformavo dar ankstyvoje vaikystėje. Iš pradžių pati geriausia Barbė, pati brangiausia mokyklinė kuprinė, paskui pats naujausias aifonas. Kai merginai sukanka 18, tėtukas dovanoja jai automobilį ir kartą per savaitę ar dvi finansuoja jos manikiūrus, blakstienas ir “lūpų koregavimo” procedūras. Ir štai ji vaikštinėja visa tokia natūraliai graži su plastmasiniais nagais ir pasibjaurėtinai pripumpuotomis lūpomis.

Pasipainioja jai jaunas vyrukas, kuris dirba, gauna, tarkime, 800 eurų per mėnesį, kol kas neturi automobilio ar buto, negali dovanoti jai kiekvieną savaitę puokščių ir kasdien vestis į restoraną. Argi ji sutiks su tokiu būti? Žinoma, iš pradžių pasakys, kad ne piniguose laimė, o paskui, kai jos draugės vaikinas atveš tą draugę į universitetą “Maibachu” ir toji tučtuojau puls girtis naujutėle apyranke, mergina susimąstys, juk jos draugas neturi pinigų padovanoti jai net pliušinio meškino.

Prasideda skandalai. Iš pradžių iš pavydo ir “tu neskiri man dėmesio”, paskui, po ištisos serijos tokių skandalų praslysta frazė, kad būtų visai neblogai ir naują aifoniuką padovanoti trijų mėnesių ir 11 dienų pažinties sukakties proga. Savaime suprantama, po tokių žodžių vaikinas pasiųs ją ant trijų linksmų raidžių ir su palengvėjimu atsipūs, dėkodamas dangui, Dievui, mamai su tėčiu ir visam pasauliui, kad visi aukščiau išvardinti personažai padėjo jam atsikratyti tos raganos, apsimetusios miela dažyta blondinuke su salonuose išpuoselėtu užpakaliuku. Tiesą sakant, į tą saloną mergina ir patrauks, kai ją išvarys. Suburs ten visas drauges ir puls skųstis nelengvu likimu, o draugės užjaus frazėmis: “Eina sau! Tie diedai – visi ožiai!”

Visa tai, žinoma, hiperbolizuota, tačiau faktas lieka faktu: mergaitės mūsų mielosios – jums karūna nespaudžia? Kokioje naudojimosi vyrais instrukcijose parašyta, kad vyras kažkam kažką privalo ir yra automatiškai skolingas? O ką jam galima duoti mainais? Oralinį seksą, atsiprašant, kartą per savaitę ir atsainų seksą su lozungu “na tiek to, paimk mane, užsitarnavai”. Daugybė šiuolaikinių merginų net maisto gaminti nebemoka, juk jos princesės.

Jeigu sakote, kad vyrai kažką privalo, tai reikėtų susimąstyti, o ką galite pasiūlyti jam pačios? Seksui įkalbėti galima daugumą, netgi droviausią damą, tai kodėl turiu eikvoti save tuštiems santykiams, kai pigiau ir emociškai maloniau būti vienam, periodiškai susitikinėjant su simpatiškomis merginomis, su kuriomis galima atsisveikinti po pusryčių, žinant, jog nebus jokio smegenų knisimo.

Kodėl vyrai turi tokią išankstinę nuomonę apie moteris?

Atsakymas paprastas. Nuo pat gimimo mažylei rūpestingai kalė į galvą, kad ji iš prigimties geriausia, ir dabar tai tapo pagrindine jos gyvenimo nuostata. Ir bjauriausia, kad ji niekada nesupras, jog tai falšas, o tokių princesių kaip ji gatvėmis vaikšto tūkstančiai. Bet argi galima patikėti, kad tu nesi unikali ir ypatinga, o tieswiog paprasta ir normali kaip visos? Žinoma, ne.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…