Keli žodžiai apie nebrandžią asmenybę

Nebrandi asmenybė stengiasi pakeisti kitus žmones, pritaikyti juos savo poreikiams. Brandi asmenybė stengiasi pasikeisti pati, pereina prie savireguliacijos.

Konflikto metu nebrandi asmenybė sako: „Iš manęs tyčiojosi“. Brandi asmenybė tvirtina: „Aš leidau iš savęs tyčiotis“.

Nebrandi asmenybė dažnai žino, bet nemoka. Brandi – ne tik žino, bet ir moka. Dėl to nebrandi asmenybė kritikuoja, o brandi – daro.

Nebrandi asmenybė, nieko nedarydama, kopijuoja brandžios asmenybės poreikius, juos dar ir padidindama.

Nebrandi asmenybė galvoja apie rezultatą, brandi – apie procesą.

Nebrandi asmenybė – dekoracija, kuri nori tapti figūra. Brandi asmenybė – figūra, kuriai nerūpi, kaip ji atrodo.

Nebrandi asmenybė iš pradžių priima sprendimą, o paskui pritempia faktus prie to sprendimo (iš čia – nebrandžios asmenybės įtarumas). Brandi asmenybė iš pradžių surenka faktus, o paskui, jais remdamasis priima sprendimą. Iš čia – brandžios asmenybės atvirumas.

Nebrandi asmenybė nori užimti aukštą padėtį, nesurūpindama asmenybės tobulinimu.

www

Parašykite komentarą

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti