Kelios frazės, kurias derėtų pamiršti

Kad pakeistume savo gyvenimą, kartais tiesiog pakanka atsisakyti įpročiu tapusių formuluočių.

Žodžiuose slypi neįtikėtina galia. Žodžiai gali džiuginti žmogų arba apnuodyti jam gyvenimą, paskatinti kažką daryti arba sutrikdyti, įkvėpti arba sugniuždyti.

Savimi nepasitikintis žmogus nuvilia aplinkinius. Pasitikintis savimi – įkvepia. Visa eilė tyrimų parodė, kaip mūsų jausmus gali paveikti poveikis iš šalies. Aplinkinių šypsenos suteikia aplinkiniams laimę. Kai kurios pozos padidina testosterono lygį. Ir panašiai.

Mūsų žodžiai irgi daro tiesioginę įtaką mums patiems ir aplinkiniams.

Štai kelios frazės. Kurias reikėtų pamiršti visiems laikams.

„AŠ VISADA…“

Ne, ne visada. Galbūt tai buvo vieną kartą ar užsiėmėte tuo praeityje, tačiau ne visada. Nereikia programuoti savo ateities.

Venkite vienareikšmiškų pareiškimų. Gyvenimas – tai nesiliaujantis judėjimas. Šiandien jūs jau ne tas žmogus, kokiu buvote prieš metus, mėnesį ar netgi vakar.

Pasakę „Aš visada rūkau“ jūs turte galvoje, kad rūkėte netgi motinos įsčiose. Nereikia įklimpti į savo paties sukurtus apribojimus ir rėmus. Sąvoka „visada“ neegzistuoja.

Vietoje to geriau sakykite „Praeityje aš…“ arba „Šį kartą nesigavo“.

„OI, NA KĄ JŪS!“

Žmonės keisti tuo, kad siekia, jog kiti jiems pritartų, o kai tą pritarimą ir pagyrimą gauna, pradeda kuklintis ar menkinti savo pasiekimus. Paprastai ši frazė seka po komplimentų. Lygiai taip pat sėkmingai galima sakuti „Aš esu niekas“.

Vienas greičiausių būdų įgyti pasitikėjimo savimi – priimti komplimentus toje sferoje, kur jums iš tiesų viskas sekasi. Juk kiekvienas iš mūsų turi teigiamų savybių.

Jei bus tuštuma jūsų viduje, tai tuštuma bus ir aplink jus. Į savo pasiekimų pagyrimus reikia reaguoti be melagingo kuklumo. Susilaukę komplimento, atsakykite oriai, nuoširdžiai ir su dėkingumu.

„PAS JĮ/JĄ BUVO… TAI NETEISINGA!“

Gyvenimas, deja, nėra teisingas. Jūs negimėte milijardieriumi ir tikriausiai niekeda juo netapsite. Nedidelio ūgio žmonės greičiausiai netaps krepšinio žvaigždėmis. Toks gyvenimas.

Geriausias būdas kovoti su neteisybe – susirasti tai, kame gyvenimas neteisingas jūsų naudai. Jūs esate nedidelio ūgio? Puiku, reiškia, galite aplankyti vietas, kurios neprieinamos kitiems. Esate introvertas? Nuostabu. Susiraskite nuošalią vietelę ir užsiimkite mėgstamais dalykais. Ne visiems tai pavyksta. Esate nepakankamai kūrybingas? Nieko baisaus. Susitelkite ties svarbiausiu tikslu ir siekite jo. Esate negražus? Puiku. Suvaidinkite neįprastą vaidmenį kine.

Kiekvienas žmogus turi talentų. Reikia juos paprasčiausiai aptikti ir atskleisti. Vietoje tos frazės sakykite „Aš šito nemoku, bet užtat galiu…“

„JEIGU NE TAI…, TADA, AIŠKU, GALĖČIAU…“

Laimė prasideda dabar. Ir taškas. Šita frazė itin kenksminga, kai kalba eina apie pinigus:

-Jei turėčiau porą milijonų, sukurčiau nuosavą verslą;

-Jei turėčiau milijoną, nusipirkčiau didesnį butą ir pasijausčiau laimingas;

-Kai tik susikrausiu savo pirmą milijoną, pradėsiu gyventi kaip žmogus.

Tačiau pinigai – tai chimera, specialiai sugalvota korporacijų. Troškimas nusipirkti kažką naujo pas žmogų bus visada. Kai tik pradėsite vertinti dabartinius gyvenimo momentus – pamiršite pinigų mentalitetą.

Paprastai ši frazė skamba drauge su „Jie turi… O jei aš turėčiau tą patį…“

Pakaks teisintis. Čia ir dabar jūs turite krūvą galimybių, su kuriomis galima kažką nuveikti. Svarbu nusitaikyti į galutinį rezultatą.

Vietoje to sakykite „Kadangi aš turiu (aš moku)…, tai galiu padaryti…“

PAGALPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAIParašykite komentarą