Kenksmingiausios moteriškos programos

Kodėl kalbame apie programas? Todėl, kad mes pritraukiame prie savęs tą vyrą, kuris visiškai atitinka vieną ar kitą programą. Jis atspindės programos esmę, jis įrodys mūsų svarbiausių įsitikinimų teisingumą. Kaip taisyklė, žmogus veikia iškart pagal kelias programas, kadangi viena išteka iš kitos, viena maitinasi kitos sąskaita ir t.t. Taigi. Pačios kenksmingiausios programos.

Aš pati. Iš čia – „aš galiu pasikliauti tik savimi, jeigu ne aš – tai niekas to nepadarys ir neišspręs“.

Vyrai silpni. Iš čia – „vyrai apskritai nieko nesugeba, kreivarankiai, pasiduoda, sutikę pačią pirmą kliūtį“.

Vyrai – ožiai. Iš čia – įsitikinimas, kad bet kokie santykiai su vyrais yra pavojingi, anksčiau ar vėliau jie baigsis, reikia laukti neišvengiamų kiaulysčių iš vyrų pusės.

Vyras negali vadovauti. Nes aš turiu viską kontroliuoti. Jeigu juo pasikliausiu, vyras būtinai padarys ne taip. Tik aš pati žinau, kas man gerai, o jis nežino, dėl to negali spręsti už mus abu.

Vyrais negalima pasikliauti jausmų srityje. Iš čia – jis gali be niekur nieko išduoti, reikia būti atsargioms su vyrais.

Vyrai nesupranta moterų. Iš čia – „net nemėginsiu jam ką nors paaiškinti ir kurti gilių, kupinų pasitikėjimo santykių“.

Visi vyrai nevykėliai. Tuo pat metu faktas, kad sėkmingi vyrai visgi egzistuoja, sąmoningai ignoruojamas. Iš čia – „jam niekada nieko nesigaus“.

Vyrams negalima nieko patikėti. Negalima patikėti spręsti jokių klausimų. Iš čia – „jis būtinai padarys kažką ne taip, jis nieko nesugeba padaryti normaliai ir efektyviai“.

Aš geriau žinau. Iš čia „net klausytis nenoriu, ką jis apie tai galvoja, vis tiek nieko protingo nepasakys. Padarysiu, kaip pati nuspręsiu“.

Vyras apskritai nereikalingas moters gyvenime. Iš čia – „aš galiu išsiversti be vyro, gali nugyventi be jo visą gyvenimą“. Viskas būtų nuostabu, tačiau moteriška prigimtis traukia prie vyrų pasaulio, norisi realizuotis šeimoje. Jei veikia ši programa, didelis šansas, kad moteris savęs nerealizuos, kadangi gyvenimas patvirtins jos įsitikinimą ir nepritrauks prie jos vyrų, nusiteikusių rimtiems santykiams.

O dabar tos pačios, tik „perrašytos“ programos

Aš prašau iš vyrų pagalbos ir palaikymo. Pasaulis man duoda viską, ko reikia. Aš pasikliauju gyvenimu. Yra sferų, kuriose geriau pasikliauti vyrais, kadangi jie išspręs problemas geriau/greičiau.

Vyrai stiprūs. Jėga – dalis vyriškos prigimties. Jie gali susidoroti su bet kokiais sunkumais.

Yra padorių vyrų, kurie vertina moterį ir santykius, su jais lengva ir komfortiška – tai pirmoji stadija. Antroji – vyrai elgiasi su manimi lygiai taip, kaip aš pati save vertinu. Aš žinau, kad esu vertinga, labai save myliu, turiu kuo didžiuotis ir aš patenkinta savo gyvenimu. Laikantis tokių principų, gyvenimas pritraukia ir atitinkamus vyrus.

Santykiuose perleidžiu vairą vyrui, kadangi vertinu santykių modelį „būti kaip už mūro sienos“, noriu jausti palaikymą ir atramą – tai būtina sąlyga, kad toji atrama egzistuotų. Vienas iš pagrindinių vyriškos prigimties tikslų – padaryti moterį laiminga. Kai vyrui leidžiama „vairuoti“, jam leidžiama siekti šio tikslo. „Vyras vadovauja“ – tai ne apie paklusnumą ir ne apie pavaldumą. Kalba apskritai ne apie valdžią. Perduoti vyrui šeimos vairą – reiškia leisti jam pademonstruoti pačias geriausias vyriškos prigimties savybes, sutikti, kad jis vestų paskui save. Tokia nuostata pašalins begalę pačių įvairiausių problemų šeimoje.

Vyrais galima pasikliauti. Jie visada jaučia, kada moteriai reikia pagalbos, visada pasirengę padėti, nuveikti kažką jos labui. Jeigu pasitikiu vyru, vyras pasitiki savimi. Tik šitaip galima sukurti laimingus ilgalaikius santykius.

Vyras labai nori suprasti moterį, nes jo prigimtis – padaryti ją laiminga, dėl to, jei kils kažkokių neaiškumų, moteris jam turi paaiškinti. Turi būti noras gilinti santykius, kitais žodžiais tariant.

Vyrai pajėgūs pasiekti pačių fantastiškiausių aukštumų, nes tokia yra vyriška prigimtis – užkariauti naujas teritorijas, įveikti naujas viršūnes. Vyras taps pačiu stipriausiu, jei greta bus moteris, kuri padarys viską, ką tik gali, padėdama jam realizuotis. Tuo tikslu jai kartais pakanka viso labo netrukdyti jam siekti tikslų ir palaikyti, padrąsinti jį savo tikėjimu.

Vyrai puikiausiai susitvarko su problemų sprendimu, kadangi tai jų pasaulis, jų natūrali aplinka – spręsti problemas ir siekti išsikeltus tikslus. Jeigu vyras suklys, moteris nesikabinės ir neakcentuos dėmesio ties klaidomis – klaidos padeda vystytis, tobulėti, tapti tikru vyru.

Man patinka tartis su vyru, prašyti jo pagalbos. Aš jaučiu, kad mes – komanda, ir tai mus dar labiau sutelkia. Vyrui patinka įsipareigoti, imtis kažkokio darbo savo moters labui, siūlyti sprendimo variantus ir spręsti. Mes su vyru atvirai viską aptariame, drauge priimame sprendimą, kiekvienas atsižvelgiame į vienas kito interesus. Dėl visko galima susitarti.

Gyvenime man būtinas vyras, kadangi noriu sukurti laimingą šeimą, noriu mylėti ir būti mylima. Manyje susikaupė daug švelnumo, šilumos, ir aš esu pasirengusi visa tai padovanoti mylimam žmogui. Nenoriu visko spręsti viena. Norisi greta jausti stiprų, tvirtą vyrišką petį – vyrą, kuriuo pasikliauju ir kuriam save patikiu. Ir aš suteiksiu jam erdvę pasireikšti.

Kada pradedame kažką keisti gyvenime?

Kai reikalas prispiria. Tačiau tada jau ir metodai bus ekstremalūs. Kam gi tiek ilgai laukti?

Panagrinėkime pavyzdį, kur moteris įsitikinusi, jog visi vyrai – mazgotės, ir tik ji viena savarankiška, vyras negali vadovauti, nes juo negalima pasikliauti.

Visa tai gali neatitikti realybės, vyru pasikliauti galima, jis tai įrodo kiekvienu savo poelgiu, tačiau moteris dėl pasigauto „viruso“ moteriškoje programoje, pasaulį mato tik per savo klaidingų įsitikinimų filtrą. O vyrui labai kenkia visas tas srautas, kurį ji transliuoja.

Kodėl?

Moteris neleidžia vyrui realizuoti savo vyriškumo, kadangi ji visais įmanomais būdais blokuoja bet kokias vyriškumo apraiškas.

Iš pradžių vyras energingas, įsitikinęs, kad jo vieno užteks visiems šeimos reikalams sutvarkyti. Tačiau santykiai – tai abiejų partnerių atsakomybė ir poros energiją sudaro bendra abiejų partnerių energija, be to, vyrui reikalinga moters energija, kuria jis pasikrauna darbams ir klausimų sprendimui.

Gamtoje viskas sutvarkyta taip, kad jeigu vyras susirado porą, jis tampa stipresnis, gali daugiau pasiekti. Dėl to, negavęs jam priklausančio energijos papildymo iš antrosios pusės, vyras galiausiai patrūksta.

Tikslai, sukūrus šeimą, plečiasi, galimybių jiems siekti pagausėja, o energijos trūksta. Pradeda buksuoti jo, kaip vyro, realizacija. Pirmasis smūgis, patvirtinantis, kad jis „menkysta“ – moters programa, kurią ji transliuoja savo vyriškiui. Prisiminkime moteriško proto ypatumus – kurti ir puoselėti visa tai, ką ji mato ir kuo tiki. Tokia moteris energingai darbuojasi, smukdydama į „minusą“ visas bendro gyvenimo sferas. Ir netgi labai sėkmingas vyras gali tapti visiška savo priešingybe.

Sekantis smūgis – bėgimas. Vyras pradeda vengti kontakto su tokia toksiška moterimi, pasineria į internetą, naujus hobius arba griebiasi alkoholio. Pasąmonė traktuoja moterį kaip destruktyvią jėgą, dėl to įsijungia kitos partnerės, neturinčios tokios naikinančios programos, paieška, kad galima būtų pasikrauti bateriją iš jos.

Kitas atskiro straipsnio vertas klausimas – kodėl šiam konkrečiam vyrui teko būtent ši viską griaunanti toksiška moteris?

Kodėl tai kitas klausimas? Todėl, kad mes esame už save atsakingi ir privalome teisingai atlikti savo darbų šeimoje dalį.

Perrašiusi savo kenksmingas programas, moteris gali pakeisti santykius. Taip kaip pati įsmukdė visą šeimos gyvenimą į minuso ženklą, taip pati gali sugrąžinti į pliusą.

Šaltinis


DAUGIAU ŠIA TEMA

Išėjo neatsisveikinęs. Kodėl vyrai išeina nepaaišk... Viskas buvo gerai, kol netikėtai jis nepradingo, nepaaiškinęs priežasčių. Kas atsitiko? Jeigu vyras neperskambino po pirmo pasimatymo, čia viskas sup...
Užsikrėčiau tavimi Pasakyti "Aš tave myliu" - reiškia pasakyti: "Kai į tave žvelgiu, kažkas ištirpsta viduje, man norisi tave apkabinti ir priglausti". Būtent šis ištirp...
Išmokti santykiuose išgirsti „Ne“ – tikras ž... Begalė straipsnių ir treningų moko mus, kaip reikia ištarti "Ne". O jeigu pažvelgsime iš kitos pusės - ką reiškia išgirsti "Ne" savo adresu? Ypač, jei...
Penki žmonos vaidmenys Būti žmona - nelengvas uždavinys. Daug reikia visko žinoti, daug mokėti - tai tikras menas. Išgyventi drauge visą gyvenimą ir neįkyrėti vienas kitam -...
Vyriškos pareigos Žmonės susitinka, įsimyli, džiaugiasi vienas kitu, o paskui prasideda rūsti gyvenimo realybė, kurioje vyras ir moteris iš įsimylėjėlių virsta skolinin...
Padėkite rasti normalų vyrą Originalas Kad ir kaip banaliai skambėtų klausimas „Kaip susirasti vyrą?“, jis yra labai rimtas ir realiai rūpi nemažai moterų, todėl pakalbėkime api...
Santuoka ir vaikai naudingi vyrų sveikatai Tyrimai rodo, kad žmogaus hormoninė sistema palankesnė šeimos vyrams. Nevados Universiteto (JAV) mokslininkai tvirtina, kad vaikų auginimas ir kasdie...
Frazė, po kurios su moterimi nebeverta turėti reik... Egzistuoja frazės, kurios pasako apie jas tariantį žmogų jeigu ne iškart viską, tai iškart labai daug. Ir išgirdus kai kurias iš tų frazių verta kardi...
Kelios tiesos apie moteris Visus vyrus domina, kaip teisingai elgtis su moterimis. Dabar apie tai skaitomi įvairiausi kursai, rengiami treningai, ir visur siūloma sava pažiūrų s...
Vyras – ne įrankis jūsų tikslams siekti Ne per seniausiai mudu su vyru nutarėme pasižiūrėti, kas domina žmones, kurie ieško atsakymų į savo klausimus apie šeimos gyvenimą internete. Kadangi ...
Nelaukite iš vyrų negalimų dalykų Kaip dažnai moterys nusivilia savo vyrais, kai tie nepateisina lūkesčių. Juk moterys nežinia kodėl galvoja, kad jeigu, pavyzdžiui, dabar jis nedovanoj...
Du moterų elgesio modeliai, kurie geruoju nesibaig... Mes, moterys, turime "nuostabų" bruožą: tiesiog stebuklingu būdu sugebame komplikuoti sau gyvenimą, o paskui, kaip pasekmė, ateina nusivylimas ir užsi...
Laiminga moteris Yra tokių moterų, kurios pasižymi tiesiog mistišku patrauklumu. Jos gali neturėti top modelio išvaizdos. Gali rengtis nemadingai. Tačiau jose esama k...
Jeigu užblokuotas moteriškumas Begalė moteriškų treningų ragina mokytis moteriškumo, kad taptumėte laiminga. Mokytis pateikti save, moteriškai rengtis, švelniau ir seksualiau elgtis...
Mylėti ir turėti žmogų – skirtingi dalykai... Mes galime aiškinti, kad mylime žmogų ir tikėti, kad jaučiame būtent tai. Tačiau kai ateina laikas veiksmams, galime labai nustebti, supratę, kad šio ...
Šio ryšio neįmanoma nutraukti Ne hormonų poveikis, ne sutampantys interesai, ne bendra praeitis/dabartis/ateitis - ne šie dalykai išlaiko vyrą ir moterį kartu. Neįmanoma nuspėti, k...
Būdai sugriauti meilę savo rankomis Kad ir kokia galinga, visaaprėpianti būtų meilė, ją labai lengvai galima sunaikinti neteisingais santykiais ir poelgiais. Žmonės dažniausiai nesuprant...
Vyro dresiravimas Kai kurios moterys santykiuose išsikelia sau tikslą jei ne visiškai perdaryti vyrą ir jo charakterį, tai bent jau priversti jį daryti tai, ką moters n...
7 ženklai, kad partneriai santuokoje nelaimingi Originalas Ar įtariate, kad jūsų vyras ar žmona dėl santuokos jaučiasi nelaimingi? Išsiaiškinkite, kol nevėlu. Šiame straipsnyje – 7 dažni ženklai, k...
Tikra meilė ir neištikimybė Neištikimybė partneriui reiškia, kad iš tirkrųjų jūs jo visiškai nemylite. Tikroje meilėje nėra vietos neištikimybei. O jeigu būta neištikimybės praei...
Kaip žmonės išgyvena drauge dešimtis metų Kada nors teko sutikti pagyvenusią porą, atrodančią taip, tarsi du jauni įsimylėjėliai? Šiame tekste papasakosime apie paslaptis, kurios padeda tiems ...
Pagarba vyrui Vienas svarbiausių vyro poreikių - pagarba moters akyse. Šiandien vyrų teisė į pagarbą visus ir visuotinai išjuokiama bei slopinama. Jeigu tu nori su...
Namuose tupinti višta Daug kas galvoja, kad jeigu moteris sėdi namuose, ji nieko išskyrus namus ir vaikus nemato. Ir apskritai nieko neveikia. Sėdi ir tiek. Višta. Perekšlė...
Sunkiausias išbandymas moters gyvenime Kaip manote, kas moteriai sunkiausia gyvenime? Gimdymo kančios? Priklausomybė nuo vyro? Chaosas galvoje? Nėra nieko sunkesnio moteriai gyvenime, už jo...
Mylėti nesugebančios moterys Kiek daug istorijų prirašyta apie tai, kad ji ir protinga, ir gražuolė, padariusi svaiginančią karjerą, ir su Ferariu gatvėmis laksto, laisvai kalba d...