Ko nedaro brandūs vyrai

Labai mažai jaunų ir dar mažiau suaugusių žmonių, kad ir kaip liūdnai tai neskambėtų, nežino, ką iš tikrųjų reiškia būti brandžiu vyru. Brandus vyras – stiprus, pasitikintis savimi ir rūpestingas šeimos galva, aistringas meilužis, drąsus gynėjas, dėmesingas klausytojas, žmogus, kuris moka spręsti problemas, nebijo gyvenimo sunkumų. Juo galima pasikliauti.

Pasitikinčiam savimi vyrui, kuris jau kažką suprato apie gyvenimą, kuris supranta, kad yra atsakingas už kitus žmones ir kuris turi konkrečias vertybes, nebūdingas nepatyrusio, nebrandaus ir silpno žmogaus elgesys.

Štai keli dalykai, kurių brandus vyras niekada nedarys.

Jis neleis, kad baimė užkirstų kelią jo laimei ir pasisekimui

Baimė – ar tai būtų baimė suklysti, būti atstumtam, ar baiminimasis gauti pylos – būtent tas dalykas, kuris verčia laikytis vyrus nuošaliau. Gyventi baimėje, būti nuolankiu ir niekada nepasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis – visa tai negatyviai atsiliepia žmogaus karjerai, meilės sferai, santykiams, moralinei būsenai. Brandus vyras žino, kad baimė egzistuoja visada, tačiau taip pat jis žino, kaip su ja kovoti.

Jis per daug nesvyruodamas išeis iš savo komforto zonos ir surizikuos, netgi jei tokio veiksmo rezultatu taps smūgis jo savimeilei ar koks nors diskomfortas. Brandus vyras gyvena ant savo komforto zonos ribos ir pastoviai žengia į neištirtas teritorijas už tos zonos ribų.

Jis nepradės kažko daryti tik tam, kad kam nors įtiktų

Tikriausiai tenka sutikti žmonių, kurie pradeda su savimi darbuotis, kad padarytų įspūdį moteriai. Ar vyrų, kurie išsuka iš pasirinkto kelio, kad pasirodytų protingais ir dar labiau patiktų bosui ir kolegoms. Brandaus vyro visiškai nejaudina, ką apie jį pagalvos aplinkiniai. Toks vyras vadovaujasi nuoširdžiu troškimu tapti geresniu, įgyti naujų žinių ir tobulėti ta kryptimi, kurią jis pats pasirinko.

Jis užsiima sportu, kad būtų sveikesnis ir stipresnis, skaito knygas ir lanko kursus, kad išplėstų žinias ir įgųdžius sferose, kurios jam atrodo naudingos ir įdomios. Kitaip sakant, jis žino, kas jis toks ir ko jis nori, o taip pat gerbia ir vertina kitų žmonių nuomonę, vadovaudamasis tik tuo, ką laiko geriausiu pasirinkimu.

Jis nepiešia savo vaizduotėje idealios moters paveikslo

Daugybė santykių subyra, kai nebrandūs vyrai suvokia, jog idealios moters vaizdinys, kurį jie užkėlė ant pjedestalo, ir kuriuo jie visą tą laiką žavėjosi, neatitinka realybės. Daug vyrukų nueiną ilgą kelią nuo pavydaus susižavėjimo iki beprasmiškos neapykantos moterims, kai lūkesčiai nepasiteisina realių moterų pasaulyje.

Moterys tokie pat žmonės, kaip ir vyrai – jos turi savo stiprių ir silpnų pusių, puikių charakterio savybių ir trūkumų, troškimų ir baimių. Brandus vyras tai žino. Būtent dėl to jis su moterimis jaučiasi kur kas paprasčiau. Jis žvelgia į jas kaip į lygias sau, kas skatina sveikus ir tikrus santykius.

Moters žodžiai ir elgesys neįstumia jo į aklavietę

Be to, kad brandus vyras laiko moterį sau lygia, jis taip pat žino paprastą faktą: moterys ir vyrai yra pakankamai skirtingi tam tikrose sferose. Pavyzdžiui, biochemine, psichologine ir socialine prasme. Mes skirtingai auklėjami, netgi mūsų smegenų struktūra skirtinga. Brandus vyras supranta, kad moterys bendrauja, pykstasi ir yra emociškai priklausomos.

Būtent dėl to tokį vyrą sunku įvaryti į aklavietę ar įsiutinti moteriškomis kalbomis ar elgesiu, ir tai yra daugiau, nei sugebėjimas žvelgti į dalykus skirtingais aspektais. Esmė slypi gilesniamr nei įprasta moteriškos širdies, ir jų kūno kalbos pažinime.

Jis nepyksta ir neįsižeidžia

Barnių pakaks per akis tarp šeimos narių, draugų, mylimųjų, kolegų. Tai neišvengiama, jeigu su kažkuo praleidžiate pakankamai daug laiko. Tačiau akivaizdus brandos požymis – sugebėjimas atvėsti po kivirčo ir paleisti visus negatyvius jausmus. Iš brandaus vyro jūs išgirsite: „atleisk, buvau neteisus“, „pamiršk, visa tai neturi jokios reikšmės“ ar „visa tai jau seniai praeityje“. Toks vyras atsiprašo ir eina toliau. Jeigu užslėpsite pyktį, tai tik apnuodysite savo santykius ir susilauksite bėdos.

Jis nenutolsta nuo šeimos

Kai suaugame, vis akivaizdesnė tampa būtinybė išsaugoti tvirtus šeimos ryšius. Yra atvejų, kai šeimos nariai negali pastoviai būti kartu. Tačiau dauguma mūsų tikrai gali sau leisti pabūti daugiau laiko su tėvais, artimaisiais, žmona, vaikais.

Jis niekam neleidžia savęs įbauginti

Egzistuoja didžiulis skirtumas tarp agresyvumo ir atkaklumo ir nebrandūs vyrai šio skirtumo nesupranta. Brandus vyras turi pakankamai savigarbos, savikontrolės ir pasitikėjimo savimi, kad nustatytų ir kontroliuotų ribas. Jeigu kažkas daro spaudimą, bando išstumti į užribį, šis vyras laikysis savo. Neįmanoma priversti daryti to, ko jis nenori, ir jis nesėdės, nieko nedarydamas, kai aplinkiniai jį žemina. Nėra būtinybės griebtis grubumo ar riksmų, jis sugeba išspręsti problemas neprarasdamas išdidumo ir pasitikėjimo savimi.

Jis nesiskundžia ir nenusimena, kai susiduria akis į akį su sunkumais

Pralaimėjimo nuotaikos ir skundai – dalykai, kuriuose brandus vyras nemato prasmės. Visam tam jis paprasčiausiai neturi laiko. Susidūręs su sunkumais, toks vyriškio tipas lieka susikaupęs, įsigudrina suteikti pagalbą, pažvalinti kitus ir ieško problemos sprendimo. Neretai, kad išspręstum problemas, tenka kažką paaukoti ir gerokai padirbėti, tačiau čia ne tas dalykas, nuo kurios toks vyras išsisukinėtų. Jis laikosi labai paprastos taisyklės – reikia arba surasti konstruktyvų problemos sprendimą, arba tylėti, kol jis nebus surastas. Dėl to šalia esantys žmonės jaučiasi visiškai saugūs ir išsaugo pozityvią nuotaiką.

Darbas jam – ne kažkas nuobodaus, su kuo tenka susitaikyti

Tuo metu, kada kai kurie žmonės žvelgia į darbą kaip į būtinumą, reikalingą, kad „prasimuštum“, o po darbo eina namo ir užsiima tuo, ką mėgsta, brandus vyras atsiduoda darbui visu šimtu procentų. Jis visada ieško naujų galimybių tobulėti, kurios leidžia pakilti laipteliu aukščiau karjeros kopėčiomis.

Tokio tipo vyrai suvokia, kad yra žmonių, kurie nuo jo priklausomi, dėl to jo karjera yra pirmaeilis uždavinys., pastovus tobulėjimas ir noras daugiau uždirbti – visa tai tam, kad galėtum leisti sau pačiam ir savo artimiesiems gauti kažką, kas suteiks laimės. Tai ir yra tokio vyro pagrindinis tikslas.

Jis nebijo veikti ir priimti sudėtingus sprendimus

Kiekvieno iš mūsų gyvenime bent kartą ateina laikas, kai tenka priimti sunkius sprendimus. Kad įveiktume bėdas, kartais tenka greitai mąstyti ir įjungti savo sugebėjimą veikti reikiamu momentu. Brandus vyras iš anksto aptars su savo šefu kopimo karjeros laiptais galimybes, pasistengs atkalbėti draugą tuo atveju, jei tas sumąstė kokią nors kvailystę, net jeigu draugas dėl to supyks.

Toks vyras greičiau pats rizikuos, bet apsaugos savo artimuosius, arba paaukos savo komfortą, jeigu tai užtikrins jiems laimę. Tai nereiškia, kad brandus vyras visada žino, ką reikia daryti, kad jis pajėgus susidoroti su bet kokia sudėtinga situacija. Tačiau jis tiksliai pasistengs padaryti viską, ką gali, kad gautų trokštamą rezultatą.

Jis nekelia sau nerealių tikslų

Kai kurie žmonės neretai nusivilia ir nuleidžia rankas, nes nuo pat pradžių išsikėlė sau nepasiekiamus tikslus. Vienas pagrindinių brandos aspektų yra kaip tik sugebėjimas teisingai vertinti savo galimybes, būti sąžiningam pačiam su savimi, kas leis kelti sau realius tikslus. Brandus vyras yra pakankamai kantrus, kad tegu ir lėtai, tačiau užtikrintai eitų link savo tikslų.

Jis neleidžia savo Ego jį užvaldyti ar veikti impulsyviai

Tikru vyro brandos požymiu galima laikyti jo sugebėjimą kontroliuoti savo Ego, o taip pat, prieš ką nors padarant, gerai viską apgalvoti. Toks vyras supranta, kad jo veiksmai gali turėti nemalonių pasekmių, dėl to stengiasi viską apskaičiuoti į priekį, kaip patyręs šachmatininkas.

Pavyzdžiui, jis žino, kas žygis per parduotuves gali sukelti jam finansinių sunkumų mėnesio pabaigoje. Jis suvokia, kad laikydamas ant ko nors pyktį, blogiau padarys tik pats sau.

Štai toks maždaug gavosi vaizdas – viršuje išvardinti dalykai, kurių vyras turi išmokti nedaryti, jeigu jis laiko save brandžiu. Niekas nėra tobulas, kiekvienam iš mūsų tikriausiai vertėtų padirbėti su savimi, pasistengti tapti geresniu.

Šaltinis


DAUGIAU ŠIA TEMA

Vaidmenys šeimoje. Vyriško ir moteriško prado harm... Ar pažįstama situacija, kai moteris užsikrauna didžiausią kalną pareigų, šitokiu būdu visiškai nepalikdamas jokios atsakomybės vyrui? Vyras negali rea...
Kritiškos klaidos santykiuose ir ką su tuo daryti... AUTOMATIZMO PRINCIPAS Klaidinga manyti, kad jeigu jau jūs kartu, tai viskas dabar vyks automatiškai. Apsidairykite aplinkui, viską gamtoje ardo išor...
Jūs jau sutikote savo meilę. Požymiai Tikiuosi, jūs jau seniai supratote, kad meilė - tai ne nesibaigianti romantika kaip rodoma filmuose. Tikri jausmai pasireiškia visiškai kitaip. Jums ...
Kodėl vyrams sunku bendrauti su mylima moterimi Būtų žymiai lengviau, jei moteris girdėtų būtent tai, ką sako vyras ir neieškotų jo žodžiuose užslėptų prasmių ar užuominų. Juk vyrai dažniausiai visk...
Moters požiūris į vyrą Bet kuri moteris nori būti silpna ir tuo pat metu siekia pajungti sau vyrą. Moterų pažiūros priešingos lyties atžvilgiu formuojasi visiškai kitaip ne...
Aš jo neverta. Kas slypi už šių žodžių? Atsakymas į šį klausimą gali šokiruoti daugelį moterų, dėl to nerekomenduoju toliau skaityti toms, kurios vien gailisi savęs ir nepasirengusios negail...
Sveikos meilės požymiai Galima mylėti, būti mylimu, ir tuo pat metu abejoti, ar gera jums šiuose santykiuose. Meilėje visada esama kančios. Tačiau psichologai stengiasi išsi...
„Jis pasikeis“ ir kitos pavojingos moterų iliuzijo... Kaip mes, moterys, mėgstame žvelgti į pasaulį per prizmę, kuri iškraipo realybės suvokimą. Su kokiu entuziazmu prisigalvojame pasakų, kuriomis taip no...
Kodėl likimas suveda su žmogumi, o paskui jį palei... Tikriausiai pritarsite, kad kartais labai sunku paaiškinti, kodėl kažką jaučiate kažkokiam žmogui. Kodėl su vienais žmonėmis kažkas "spragteli" ir paj...
Pasakyk, kad mane myli Ką galima sužinoti apie vyrą iš to, kaip jis prisipažįsta meilėje. Kokias frazes galima laikyti pavojaus signalais, o kokios demonstruoja išties giliu...
Santykiai – tai jūsų vidaus atspindys Kaip mes suprantame žodį "atsakomybė"? Tai patikimumas, sugebėjimas laikytis žodžio, vykdyti įsipareigojimus ir pažadus. Tačiau atsakomybė turi dar v...
Barniai Viena sudėtingiausių problemų santykiuose tarp vyro ir moters yra ta, kaip jie susidoroja su nesutarimais. Labai dažnai pokalbis perauga į ginčą, o pa...
Kaip moteriai pergyventi emocijas Moteris ir emocijos - tandemas, kurio neįmanoma išardyti. Mes žymiai jausmingesnės už vyrus, mumyse - žymiai daugiau pojūčių, emocijų, mes kur kas jau...
Kodėl jis tyli? "Neturime apie ką kalbėtis", "Jis visiškai manęs nesupranta", "Aš jam viską pasakoju, mėgindama sukurti pasitikėjimo atmosferą, o jis tyli..." Pamėgi...
Pagalba vyrui Tiktai išties stipri moteris gali būti silpna, gali duoti suprasti vyrui, koks jis vyriškas, stiprus ir gerbiamas jos akyse. Neprotinga ir silpna mot...
Kas puošia moterį geriau už bet kokį makiažą?... Daugelis moterų įsitikinusios, kad grožio paslaptis slypi jų kosmetikoje. Yra milijonai priežasčių, dėl kurių jos mano būtent taip. Apie moteris spren...
Jūs vienišos dėl to, kad kvailos Moterų vienatvės priežastys, žvelgiant vyrų akimis. Grubiai, bet teisingai JŪS VIENIŠOS, NES KENČIATE Tokių merginų aplinkui daugybė. Susikūprinus...
„Arti-Toli“ bendraujant su vyrais Jei turite įprotį aplenkdamos įvykius samprotauti apie būsimo susitikimo su vyriškiu perspektyvą - galimą santuoką ar galimą nusivylimą - reiškia, art...
Kiek kainuoja moteris? Leiskite išsakyti jums kelias bjaurias tiesas... Visi mes skirtingi, kiekvienas turime savo vidinį pasaulį. Bet kokia klasifikacija sąlygiška, ji apr...
Neišsakyti žodžiai santykiuose Norite žinoti, ką tenka nagrinėti šeimos psichologui? Greta neištikimybės problemų į mane dažnai kreipiasi su prašymu pakeisti vieno iš partnerių elge...
Kaip suprasti, kad tai jis "Kaip man nusibodo tie vyrai, jiems neįtiksi! - sako klientė - Ir kaip pradedi vertinti, kai gyvenime pasirodo tasai, kuriam tu reikalinga!" Ir juk t...
Moteriškas manipuliavimas vyrais Moteriškų manipuliacijų, o jei tiksliau - vyrų programavimo arsenale labai didelę reikšmę turi manipuliavimas protu. Tai ilgai trunkantis ir metodiška...
Vyriška nuomonė. Vyras ne Dievas. Juo nereikia tik... Jau nežinia kelintą kartą sekdamas naujienų srautą socialiniuose tinkluose ir skaitinėdamas straipsnius tinklapiuose susiduriu su patarimais merginomi...
Meilės trikampis Šis straipsnis - ne apie pasitraukimą iš meilės trikampio. Ir netgi ne apie tai, kaip geriau elgtis, jame atsidūrus. Šis straipsnis - tai mėginimas pa...
Ar tikrai vyrai pergyvena išsiskyrimą greičiau už ... Jums tikriausiai žinoma ši situacija: vaikinas sutiko nuostabią merginą. Ir sako, kad dar neregėjo šiame pasaulyje geresnės už ją. Prisipažįsta meilėj...