Ko negali žinoti berniukų tėvai

Kai susilaukiau pirmos dukters, aš nieko nesupratau. Paskui vaikų atsirado pas mano draugus, tarp jų, aišku, buvo ir berniukų. O paskui susilaukiau antros dukters – ir čia supratau. Aš supratau, kad turiu žinių, kurių niekad neturės berniukų tėvai.

Taigi, kaip mergaičių tėvas, aš sužinojau:

1. Kad kai sakoma „Mama graži, o tėtis badosi“, tai, priešingai nei kužda logika, tau irgi kyla noras būti gražiam. Bent jau norisi, kad jai toks atrodytum.

2. Kad kelnaičių su nykštukais ir drugeliais pasirinkimas – nepaprastai sudėtingas ir svarbus pasirinkimas. Ir kad jeigu kelnaičių su reikalingu nykštuku nebus, tai visa diena nueis šuniui ant uodegos.

3. Kad tu, pasirodo, moki pinti kasas. Ir tai nutiko kažkaip savaime.

4. Kad tau anksčiau ar vėliau nulakuos nagus. Susitaikyk su tuo kaip vyras. Tylomis. Išsigelbėjimo vis tiek nebus.

5. Kad nežiūrint į prastus pažymius už literatūrą, kuriuos gaudavai mokykloje, pas tave bedugnė fantazija, kai reikia sugalvoti švelnybinius žodelius. „Saldainiukas“, „Varpelis“ ir „Utiputi“ – tai tik pradžia.

6. Kad kai ji sako „tėtuk“ ir šypsosi, tuo momentu esi pasirengęs atiduoti jai absoliučiai viską: pinigus, butą, mašiną ir paskutinius marškinius. Puiku, kad ji apie tai nenutuokia.

7. Kad kai ji ateina pas tave ryte su savo antklode ir apkabina tave mažomis putliomis rankutėmis, tu supranti – šita meilė amžiams.

8. Kad nežiūrint į daug metų trukusius kasdienius jos stebėjimus nuo pat vaikystės, tu vis tiek nė velnio nesupranti moterų, tačiau tiksliai žinai: be jų tavo gyvenimas nieko nereiškia.

Šaltinis