Ko negali žinoti berniukų tėvai

Kai susilaukiau pirmos dukters, aš nieko nesupratau. Paskui vaikų atsirado pas mano draugus, tarp jų, aišku, buvo ir berniukų. O paskui susilaukiau antros dukters – ir čia supratau. Aš supratau, kad turiu žinių, kurių niekad neturės berniukų tėvai.

Taigi, kaip mergaičių tėvas, aš sužinojau:

1. Kad kai sakoma „Mama graži, o tėtis badosi“, tai, priešingai nei kužda logika, tau irgi kyla noras būti gražiam. Bent jau norisi, kad jai toks atrodytum.

2. Kad kelnaičių su nykštukais ir drugeliais pasirinkimas – nepaprastai sudėtingas ir svarbus pasirinkimas. Ir kad jeigu kelnaičių su reikalingu nykštuku nebus, tai visa diena nueis šuniui ant uodegos.

3. Kad tu, pasirodo, moki pinti kasas. Ir tai nutiko kažkaip savaime.

4. Kad tau anksčiau ar vėliau nulakuos nagus. Susitaikyk su tuo kaip vyras. Tylomis. Išsigelbėjimo vis tiek nebus.

5. Kad nežiūrint į prastus pažymius už literatūrą, kuriuos gaudavai mokykloje, pas tave bedugnė fantazija, kai reikia sugalvoti švelnybinius žodelius. „Saldainiukas“, „Varpelis“ ir „Utiputi“ – tai tik pradžia.

6. Kad kai ji sako „tėtuk“ ir šypsosi, tuo momentu esi pasirengęs atiduoti jai absoliučiai viską: pinigus, butą, mašiną ir paskutinius marškinius. Puiku, kad ji apie tai nenutuokia.

7. Kad kai ji ateina pas tave ryte su savo antklode ir apkabina tave mažomis putliomis rankutėmis, tu supranti – šita meilė amžiams.

8. Kad nežiūrint į daug metų trukusius kasdienius jos stebėjimus nuo pat vaikystės, tu vis tiek nė velnio nesupranti moterų, tačiau tiksliai žinai: be jų tavo gyvenimas nieko nereiškia.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti