Ko negalima sakyti šių Zodiako ženklų vyrams

Šis sąrašas parodys, ko neverta kalbėti jūsų vyriškio akivaizdoje. Galbūt tai padės išvengti klaidų ir išsaugoti santykius tvirtais ir patikimais.

VANDENIS

Venkite frazės „aš tavęs nesuprantu“

Jei turite santykius su vyru Vandeniu, būkite pasirengusi gyvenimui, panašiam į „amerikietiškus kalniukus“.

Dinamiškas ir viskuo besidomintis, jis priklauso tam vyrų tipui, kuriems knieti nustebinti jus vos tik susipažinote. Visiškai įmanoma, kad adrenalino antplūdį jis jums padovanos jau per pirmą pasimatymą. Jis tikriausiai sugalvos kažką dinamiško ir neįprasto, pavyzdžiui, povandeninį plaukiojimą ar šuolį su parašiutu, o gal pakvies pažiūrėti siaubo filmą. Trumpai tariant, tai būtinai bus kažkas kvapą gniaužiančio.

Vyrai Vandeniai ne iš tų, kurie gyvena ramų kasdieninį gyvenimą, jie mėgsta kartas nuo karto viską supurtyti, tik tada jiems įdomu gyventi. Rutina ir nuobodulys – ne jiems.

Vandeniui visada norisi linksmintis, net jeigu toji linksmybė nesutampa su antrosios puselės komforto zona. Jis net nepagalvoja, kad kažkokie dalykai gali kelti mylimai moteriai diskomfortą. Vandenis viso labo nori pasidalinti savo linksmybe su viso gyvenimo meile.

Pasakyti Vandeniui „Aš tavęs nesuprantu“ – tai kažkas panašaus, jeigu pasakytumėte jam „Aš nejaučiu, kad tu mane myli“.

ŽUVYS

Venkite frazės „liaukis sklandyti padebesiais, pradėk pagaliau kažką daryti!“

Turite santykius su vyriškiu Žuvimis? Tada turėtumėte žinoti, kokia jautri ir sužeidžiama tai natūra. Jo jausmai gilūs, jis visada turi glaudų kontaktą su savo emocijomis ir, greičiausiai, būtent dėl šios priežasties jūs jį pamilote, tiesa?

Vyrukas, kuris sugeba giliai jausti, o taip pat nuskaityti tavuosius jausmus, be jokios abejonės, geidžiamas partneris. Be to, dauguma Žuvų vienaip ar kitaip susieja gyvenimą su kūryba. Daug kas renkasi muziką, kiti rašo, kuria filmus ar kažką kito, kūrybiško ir nuostabaus.

Būtent dėl šios priežasties Žuvys dažnai pasineria į save. Greičiausiai jis susikoncentravo ties savo eiliniu projektu arba apmąsto kažką išties jam labai svarbaus. Jo protas – tai drobė, jo mintys – dažai, iš kurių jis kuria nuostabius paveikslus.

Jeigu pasakysite jam, kad visos šios svajonės – tuščias laiko švaistymas ir metaspradėti kažką daryti, šitaip giliai jį įžeisite ir sužeisite. Tokius žodžius jis paims giliai į širdį ir labai negreitai pamirš.

AVINAS

Venkite frazės: „Mes padarysime taip, kaip aš nutariau!

Atminkite, kad Avino ženklo vyrai – lyderiai iš prigimties. Būtent jis turi būti tas žmogus, kuris jūsų poroje priima sprendimus.

Jam patinka, kai kažkas vyksta. Stipri valia ir ištikimybė pačiam sau verčia atrodyti pasitikinčiu savimi geromis dienomis ir šiek tiek išpuikusiu tada, kai viskas klostosi ne taip. Tipiškas tokio vyro pavyzdys – Gastonas iš „Gražuolės ir pabaisos“. Lygiai taip kaip Gastonui, Avinui nepatinka, jei kažkas vyksta ne pagal jo planą. Toks vyras mėgsta jaustis svarbiu žmogumi ir būti atsakingu už savo poelgius.

Tai reiškia, kad Avinui reikalingas partneris, kuris leis jam būti šeimos galva. Kai kurios moterys visiškai ramiai į tai žiūri, tuo tarpu kitos jaučia poreikį pačioms valdyti.

Moters noras valdyti Aviną padarys jį nelaimingu. Tikimybė, kad jis pasirinks būtent tokią gyvenimo draugę, itin maža.

JAUTIS

Venkite frazės: „Aš neieškau nieko rimto“.

Bendraujate su vyru-Jaučiu? Tada jau žinote visas jo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Kartais jis labai užsidaręs ir lėtai įsisiūbuoja, tačiau pakanka tik pamojuoti jam palei nosį raudonu skuduru ir Jautis pasikeičia tiesiog akyse. Tai pakraus jam energijos.

Kadangi jis šiek tiek lėtapėdis, kad įsisiūbuotų ir išsijudintų jam reikia ištikimo ir laimingo partnerio, kuris bus šalia ir rems visus jo siekius.

Atminkite, kad kelias į Jaučio širdį eina per atsidavimą ir ištikimybę.

Jaučiai atsiveria labai sunkiai ir gali pasijausti pernelyg pažeidžiami, jeigu pernelyg greitai ims jumis pasikliauti.

Pasakyti Jaučiui, kad neieškote nieko rimto po ilgą laiką trukusios pažinties, reiškia rimtai jį sužeisti. Jam nebeliks kitos išeities kaip tik pasitraukti, galbūt netgi visam laikui – tiek jis baiminasi, kad širdis bus sudaužyta.

DVYNIAI

Venkite frazės: „Paverskime mūsų gyvenimą įprasta rutina“.

Dvyniai, kaip taisyklė, baisiai plepūs ir yra tikri žodžio meistrai. Jie moka puikiai išsireikšti tiek raštu, tiek kalbėdami, dėl ko tampa nepakartojamais oratoriais ir idealiais pašnekovais.

Dvyniai žino, kaip teisingai išreikšti savo jausmus, tiek pozityvius, tiek negatyvius. Ir kai kalba užeina apie jausmus, jų kalbos gali privesti iki ašarų.

Būdami iš prigimties gyvais ir judriais, jie tyrinėja pasaulį ir atveria sau naujus, neregėtus dalykus.

Nenuostabu, kad frazė „Padarykime savo gyvenimą stabiliu“ ar kažkas panašaus gali išgąsdinti Dvynius. Apie tai jis net girdėti nenori. Jis skaito tinklaraščius apie keliones, dėmesingai tyrinėja įvairiausius turus ir įdomias šalis. Jis ne iš tų, kurie per šventes lieka namuose. Kad išvengtų nuobodulio, jis su kur kas didesniu entuziazmu planuoja atostogas negu tvarko buitį.

Tylus, ramus uostas, koks nors nedidukas namelis su balta tvorele jam kelia tiesiog mirtiną nuobodulį.

VĖŽYS

Venkite frazės: „Tu man nereikalingas“

Vėžys nori jaustis reikalingas. Ir nesvarbu, ar tai liečia svarbius gyvenimiškus aspektus, ar tiesiog reikia pakeisti lemputę, vyras-Vėžys turi jaustis reikalingas.

Šitas vyrukas nori būti tuo, ką pasišauks, jeigu skubiai prireikia spręsti problemą. Jums pažįstama situacija, kai su Vėžiu norėjosi praleisti jaukų romantišką vakarą, o jis negali atsipalaiduoti? Viskas dėl to, kad jis tuo metu galvoja, kad reikia pataisyti išklibusią stalo koją.

Arba važiuojate kur nors su juo automobiliu ir kol jūs bandote susikoncentruoti ties pokalbiu ir gerai praleisti laiką, jis klausosi jūsų automobilio variklio, kad išsiaiškintų, ar viskas gerai.

Niekada nesakykite savo vyriškiui Vėžiui, kad jums nereikia jo pagalbos. Šitas vyrukas turi jaustis svarbiu ir būtinu žmogumi jūsų gyvenime. Leiskite jam dalyvauti priimant vienos ar kitos problemos sprendime, šitaip jis pasijus reikšmingas.

LIŪTAS

Venkite frazės: „Gerai, o kas toliau?“

Liūtas – karalius visa ko, ką jis mato aplinkui. Jis svarbiausias bet kurio vakarėlio dalyvis. Jis visada turi būti dėmesio centre.

Nėra nieko geriau Liūtui už šalia esantį artimą žmogų. Jis bus laimingas, kad partneris dovanoja jam savo dėmesį, energiją ir pritaria jo pažiūroms.

Liūtui svarbu, kad juo grožėtųsi ir suteiktų jam daug reikšmės. Jis moka ir nori mėgautis gyvenimu ir vertinti momentus.

Vaizdžiai tariant, jam norisi pajausti kiekvieno žiedo aromatą, įkvėpti šviežio oro gurkšnį. Tai kam gadinti tokius nuostabius momentus klausimais apie tai, kas bus toliau?

MERGELĖ

Venkite frazės: „Aš ne į bėdą patekusi mergaite, gelbėti manęs nereikia“

Visi žinome šitą vyruką – princą ant balto žirgo. Sutikęs merginą, kuriai ankstesni santykiai sudaužė širdį, jis stengiasi užgydyti jai žaizdas. Mergelės ženklo vyras kaip taisyklė yra rūpestingas, geras, dėmesingas, jis visada taps patikima atrama, duos vertingų patarimų ir paims jus į savo globą.

Tačiau kas atsitinka su merginomis, kurioms pagalba nereikalinga? Joms tokio vyruko, greičiausiai, nereikia. Dėl to neverta sakyti Mergelei, kad jo pagalbos jums nereikia, kitaip jis labai greitai persijungs į tą, kuriai reikia.

SVARSTYKLĖS

Venkite frazės: „Nenoriu priimti jokių sprendimų. Užleidžiu šią pareigą tau“.

Vyras – Svarstyklės, kaip taisyklė labai stabilus, pusiausvyrą jaučiantis žmogus. Jam patinka likti neutraliu daugumoje situacijų ir sumaniai priimti sprendimus, reikalaujančius neutraliteto.

Neretai jie tampa puikiais teisėjais ir tarpininkais sprendžiant konfliktine situacijas. Tačiau jiems nepatinka pernelyg blaškytis iš vienos pusės į kitą. Toks siūbavimas pažeidžia įprastą pusiausvyrą, vadinasi, kelia diskomfortą.

Rinkdamasis draugę, jis nori susirasti tą, kuri taps jam bičiule ir bendražyge. Jam reikalingas žmogus, į kurį galima būtų atsiremti. O pats, savo ruožtu, irgi gali tapti patikima atrama savo moteriai.

Vyrai-Svarstyklės nesistengia būti pernelyg dominuojantys ar priešingai – nuolankiais, jie tiesiog stengiasi spręsti problemas, priklausomai nuo situacijos. Dėl to aukso viduriuko jie ieško ir savo partnerėje. Jie nenori priimti visų sprendimų ir tempti visų problemų ant savo kupros.

Pasiūlyti savo vaikinui-Svarstyklėms pačiam spręsti iškylančias problemas, reiškia susiberti aibę minusų į savo taupyklę. Jeigu mergina neatitinka jo įsivaizduojamo aukso vidurio, vyras-Svarstyklės – ne jai.

SKORPIONAS

Venkite frazės: „Aš neturiu ambicijų“

Visi žino, koks karštas vyras-Skorpionas. Jis puikus meilės reikaluose ir iš paskutiniųjų stengiasi įtikti, kalbant apie intymią sferą. Jis mėgsta valdžią ir niekas jo taip nejaudina, kaip stipri moteris. Jis ir save laiko anaiptol ne silpnu žmogumi. Ir jei Skorpionas sutiks tokią pat stiprią moterį – pasijaus tarsi įkopęs į aukščiausią planetos viršukalnę.

Skorpionui reikalinga moteris, kuri siekia naujų aukštumų ir kuri išties gali mesti iššūkį visam pasauliui ir pačiai sau. Ji gali užsiimti savu verslu ar būti geriausia darbuotoja savo srityje, svarbiausia Skorpionui, kad ji būtų sėkminga.

Dėl to pasakyti savo vyrui Skorpionui, kad jūs neturite jokių ambicijų, interesų ir talentų – tai iškart, vienu mostu baigti su juo santykius. Jūs tampate jam nebeįdomi ir jis labai greitai persijungs į kitą.

ŠAULYS

Venkite frazės: „Aš bijau naujų eksperimentų“.

Šaulius dažniausiai galima sutikti kelionėse, o ne sėdinčius už rašomojo stalo visą dieną. Šaulio svajonė – susirasti darbą, leidžiantį jam keliauti. Jam reikalingi nauji atradimai ir eksperimentai. Nauja viza pase padarys jį išties laimingu. Jam patinka išbandyti kažką naujo ir su moterimi, kurią myli.

Pasakiusi jam kad bijote ar nenorite naujų eksperimentų gyvenime, prarandate iškart daugybę privalumų savo mylimojo akyse. Jei staiga prasitarsite, kad jūsų nejaudina lėktuvai ir netraukia tolimos šalys, Šaulys bus šokiruotas ir apviltas. Niekada nesakykite nieko panašaus jam girdint. Nes kitaip jis nusipirks bilietą į artimiausią lėktuvo reisą ir leisis ieškoti naujų nuotykių su visiškai kita kompanija.

OŽIARAGIS

Venkite frazės: „Tarp mūsų tiesiog smulki intrigėlė“

Jūsų vyriškis – Ožiaragis? Tada jau žinote, kad šis žmogus nusiteikęs labai rimtiems santykiams ir to paties laukia iš išrinktosios.

Jis neatsiskleidžia taip lengvai ir paprastai, turi praeiti gerokai laiko, kad Ožiaragis imtų visiškai pasitikėti partneriu. Dėl to visiškas lojalumas prasideda tik po to, kai jis pajunta, jog išties gali pasikliauti savo antrąja pusele.

Jeigu jums pavyks išsikovoti jo pasitikėjimą – jums labai pasisekė. Ožiaragio atsidavimas bus beribis. Tačiau pakanka tik jam susiprotėti, kad esate nenusiteikusi rimtiems santykiams ir jis iškart užsidarys. Pasakiusi jam, kad tai buvo tiesiog smulki intriga, kad jums norisi tiesiog lengvo bendravimo ir flirto – sugriausite visus santykius su Ožiaragiu.

Jis paprasčiausiai susikraus lagaminą ir išeis. Dėl to, jei ieškote kažko paprasto ir neįpareigojančio, Ožiaragis – ne jūsų variantas. Susiraskite ką nors kitą.

Šaltinis


DAUGIAU ŠIA TEMA

Pamilkite savo baimes Pamilkite tai, kas jus baugina. Kas kelia nerimą ir neduoda užmigti. Kas persekioja ir tyčiojasi iš jūsų daugybę metų. Jeigu negalite to įveikti - tie...
Kodėl nemandagu rodyti pirštu? Ar jums vaikystėje kas nors sakė, kad rodyti pirštu yra nemandagu? Nors šį gestą vis tiek naudojame, daugelis žmonių žino, kad bent jau į kitus žmones...
Gyvename išsdidirbinėjimų epochoje Mokinukai vaikšto su moderniausiais išmaniaisiais, kurie iš esmės reikalingi tik verslininkams ir vietoje verslui skirtų programėlių siunčiasi žaidimu...
Nebejaučiame meilės, neapkenčiame darbo ir patys s... Ar pastebėjote, kad mūsų gyvenime viskas susimaišė? Pavyzdžiui, daiktai tapo kur kas svarbesni ir vertingesni už nuoširdžius, gerus santykius su žmonė...
Kodėl žmonės žiovauja? Žiovulys - tai gilus įkvėpimas, kurio metu gaunama didesnė deguonies porcija nei kvėpuojant įprastai. Žiovulio mokslas kol kas iki galo taip ir neišty...
Gyvenimo instrukcija 1. Tu gausi kūną. Jis tau galės patikti, galės nepatikti, bet tai bus vienintelis dalykas, kuriuo tu disponuosi iki savo gyvenimo galo. 2. Tau teks m...
Kas vyksta organizme naktį Pasiruošimą miegui organizmas pradeda jau dešimtą valandą vakaro. 22:00 - kraujyje padvigubėja leukocitų kiekis - imuninė sistema pradeda jai patikėt...
Negražus vaikas – istorija apie nelaimingą v... Mamos skruostai, tėčio nosis - visa tai tik forma, kuri paskui užsipildys švytinčiu grožiu. Indo forma nesvarbi. Svarbi tik ta liepsna, kurią įžiebia ...
Esate laimingas, jeigu… ...jeigu šiandien ryte atsibudote sveikas. Jūs laimingesnis už 1 milijoną žmonių, kurie nebeišgyvens iki sekančios savaitės. ...jeigu niekada nepatyr...
Pavargusiems gyventi Kai šis pasaulis pirmą kartą jus pamatė, jūs buvote pilni šviesaus tikėjimo ir vilties, jog viskas bus puiku. Jaunystė - tai įkvėpimas, kūryba ir bega...
Kai vyrui gerai, moteriai – stresas -Mielasis, tau viskas gerai? -Aha, viskas puiku. -Ne ne puiku! Tu dėl kažko įsižeidęs? -Dėl nieko aš neįsižeidęs, iš kur tu ištraukei? -Tu tyli ir...
Mergaitės ir berniukai iki pat senatvės Manau, esate pastebėję, kaip moterys (dažniausiai netekėjusios) baisiai pasipiktina, kai išgirsta apie tai, kad 30-35 metų jau nebekotiruojama santuok...
Dėl ko likimas suveda mus su naujais žmonėmis Per visą gyvenimą sutinkame begalę žmonių. Kažkas iš sutiktų liks gyvenime ilgam, kažkas nueis drauge su mumis tik nedidelę kelio atkarpą ir labai ned...
XXI amžiaus vampyrai Šiandien visi mes pastoviai jaučiame negatyvias emocijas, dėl jų tuščiai iššvaistome begalę savo energijos ir tai padaryta specialiai, kad negalėtume ...
Ko nežinojome apie bučinius? Kodėl žmonės bučiuojasi? Kartais tai meilės ženklas, kartais - pasisveikinimas, tačiau visais atvejais - svarbus apsikeitimas emocijomis. Pirmos žinio...
Artumas – tai drauge praleistas laikas Artumas - tai detalės, kurias žinote apie žmogų. Vargu ar pamilsite mažai pažįstamą, o artimu jis taps tik tada, kai sužinosite jo istoriją, įvairias ...
Tuštuma namuose ir širdyje Įsivaizduokite namus po remonto. Ore vis dar sklando silpnas dažų kvapas. Kol kas dar tušti, šviesūs kambariai. Erdvu, laisva, šviesu. Tokioje erdvėje...
Slaptos Zodiako ženklų silpnybės Kiekvienas mūsų turime savų silpnybių, kurių nenorime rodyti kitiems. Dauguma jų gali mums pakenkti, nors iš tikrųjų jos slepia mūsų jėgą, o ne negali...
Skirtumas tarp vyrų ir moterų JOS DIENORAŠTIS Šiandien vakare mano vyras elgėsi labai keistai. Mes susitarėme pavakarieniauti mūsų mėgstamame restoranėlyje. Aš ištisą dieną vaikš...
Antausis šiuolaikinei jaunajai kartai Žurnalas Time ne per seniausiai paskelbė straipsnį, kurį galima laikyti antausiu šiuolaikinei jaunimo kartai. Autoriaus nuomone, Y kartos, kuri dar va...
Kas dedasi moteriškose galvelėse Nusprendžiau pagaminti paprastas salotas, pradžiuginti šeimą. Salotas su vištiena. Juo labiau, kaip tik liko šiek tiek virtos vištelės, vis tiek jos j...
Kodėl pas protingus žmones mažai draugų Jūs esate laisvas kalbėti, galvoti ir elgtis, ir jūsų žodžiai, mintys bei poelgiai gali prieštarauti tam, kuo užsiima jūsų "draugai". Pas jus savi pri...
Išdaužytų langų teorija Devintojo dešimtmečio Niujorkas buvo panašus į pragarą. Ten buvo įvykdoma daugiau kaip 1500 sunkių nusikaltimų - kiekvieną dieną! 6-7 nužudymai per pa...
Neatsisakykite svajonių Matau vis daugiau žmonių, kurie, slegiami realybės, atsisako svajonių. Ypač dabar, keistos ekonomikos laikais. Visada labai liūdna į tai žiūrėti. Nes ...
Kas laukia X kartos atstovų senatvėje Tarkime, esate taip vadinamos X kartos atstovas, iš tų, kuriems dabar 35-45. Viskas puiku su pinigais, atrodo, kad visas gyvenimas dar priešakyje ir v...