Ko niekada nereikia prašyti savo vyriškio

Santykiai reikalauja daugybės kompromisų, pradedant nuo to, kaip skalbti drabužius, baigiant tuo, kokį filmą žiūrėti. Jis gali jums nepatikti, tačiau kadangi viskas – dėl mylimojo, tai jūs ir sutinkate.

Tačiau kartais gerokai perlenkiame, kai galvojame, jog vardan meilės žmogus turi paaukoti itin daug. Kartais žmonos prašo vyrų to, kas kelia tiesioginę grėsmę jų santykiams ir galbūt smarkiai vyrą žemina.

Štai tik keli dalykai iš daugelio, kurių niekada nereikia prašyti iš savo vyriškio, kadangi tai absoliučiai nerealistiški lūkesčiai, nors moterims atrodo, kad be šito neįmanoma gyventi.

Niekada nekeipti dėmesio į kitas moteris

Niekas, žinoma, neragina taikstytis su tuo, kad vyras pastoviai spokso į moteris. Tačiau vyrai genetiškai užprogramuoti pastebėti moteris, kurios turi bent šiek tiek patrauklumo. Dėl to absurdiška drausti tai daryti, nes jie vis tiek tai darys. Paprasčiausiai reikia pasitikėti ir žinoti, kad tai lygiai tas pats, kas vyksta, kai jūs pati pastebite patrauklų vyriškį, ir juk tai nereiškia, kad jūs ruošiatės su tuo vyriškiu išduoti savo vyrą.

Atsisakyti kokio nors asmeninio ar profesinio pomėgio

Galite visiškai nesuprasti jo interesų ir jiems nepritarti, tačiau turite palaikyti jį siekiant tikslo. Kartais tam reikia laiko ir pinigų, tačiau netapkite moterimi, kuri pastoviai tarkuos, kad jis nesugeba kažko padaryti, ar kad išvis neturi užsiimti. Turite tapti jam partnere, meiluže ir drauge. Motyvuokite jį daryti tai, ko jis trokšta ir duokite suprasti, kad visada būsite greta.

Pasikeisti

Nieko gero nebus, jei užaštrinsite dėmesį ties jo trūkumais, rūpestingai stengsitės priminti tai, už ką jūs jį pamilote. Reikia kantrybės ir meilės. Jūs pačios irgi turite pakankamai minusų.

Turėti tokius pačius interesus, kaip pas jus

Tai absoliučiai nerealu ir nesąžininga. Pas jus yra kažkas bendro, yra ir skirtumų, ir tai išsaugo santykių gyvumą.

Išklausyti, kaip išklauso jūsų draugė

Vyras nori išklausyti jus ir jūsų problemas, tačiau esama konkrečių temų, kai jis negali niekuo padėti, kaip kad padeda tais atvejais jūsų draugė, sesuo ar mama. Vertinkite jo pastangas ir norą jus suprasti, tačiau atsikratykite visiškai nerealių lūkesčių, kad vyras taip pat gerai jus supras ir padės, kaip moteris.

Nebendrauti su draugais

Santykių pradžioje jūs paprasčiausiai norite visą laiką praleisti dviese, o paskui, tikriausiai, norite, kad jis daugiau pabūtų namuose su vaikais, kad negrįžtų vėlai vakare. Tačiau kiekvienas turi turėti savo gyvenimą šalia santykių, ir nereikia pamiršti draugų. Jeigu jūs dėl vyro nustojote bendrauti su savo draugėmis – čia jūsų problema, o ne vyro. Sveikuose santykiuose turi būti kitaip.

Pasirinkti arba jus, arba savo motiną

Savaime suprantama, kad jis turi ginti jus nuo anytos, jei pas jus su ja įtempti santykiai, tačiau niekada negalima versti jį stoti griežtai į kažkurią vieną pusę. Paprasčiausiai įsivaizduokite save jo motinos vietoje, įsivaizduokite analogišką situaciją su jūsų būsimu sūnumi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *