Ko vyras tikisi iš santuokos

– Vyras tikisi iš jūsų moralinio palaikymo sudėtingais gyvenimo momentais.

– Vyras tikisi, kad toks paslaptys, kurias jis jums patiki, liks tarp jūsų.

– Vyras tikisi, kad apie jūsų seksualinio gyvenimo paslaptis nesužinos pašaliniai žmonės, net jeigu tai jūsų mama ar geriausia draugė.

– Jeigu jūs nedirbate, tai vyras tikisi, jog atsakomybės už kai kurias šeimynines pareigas (buitis) prisiimsite sau.

– Vyras tikisi, kad prižiūrėsite save, kad jis galėtų didžiuotis jumis. Ir taip yra visai ne dėl to, kad jis nemyli jūsų kaip žmogaus. Paprasčiausiai vyrai myli akimis. Vyrams natūralu, kad moteris save prižiūri. Patikėkite, tai nėra taip sudėtinga, tačiau tai labai svarbu laimingiems santykiams.

– Vyras tikisi, kad sprendimus, susijusius su vaikų turėjimu, priimsite bendrai.

– Jeigu jūs nedirbate, vyras tikisi, kad būsite atsakinga už produktų ir kitų pirkinių sąrašus. Jūs juk šeimininkė namuose.

– Vyras tikisi, kad apie judviejų santykių problemas pirmas ir paskutinis sužinos jis, o ne būrys draugių.

– Vyras tikisi, kad judviejų problemas spręsite dviese.

– Jeigu jūs nedirbate, vyras bus laimingas, jei prieš išeinant jam į darbą, pagaminsite pusryčius.

– Vyras tikisi, kad jeigu jūs manote, jog jis neteisus, tai jis sužinos apie tai iš jūsų akis į akį, o ne būryje žmonių.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti