Kodėl moterys myli blogus vyrukus

Kodėl moterys svajoja apie gerus vyrukus, o myli blogus? Išsiaiškinkim. Kai kurios moterys turi tokį testą: „O kas bus, jeigu…“. Tai štai – kai jos bendrauja su vyrais, tai klausia savęs: „O kas bus, jeigu mus ištiks kokie nors nemalonumai?“ Ir jeigu pasąmonėje tokiais momentais pajunta baimę, tai prieš moterį stovi tikrai ne jos „princas“.

Geri vyrukai gerai rengiasi, tačiau kai kurie puikiai apsirengę vyrai paprasčiausiai bando kompensuoti savo trūkumus puikiais drabužiais. Su tokiais žmonėmis neįdomu, kadangi jie nepasitiki savimi. Tuo pat metu pasitikintys savimi vyrai gali būti ir prastai, ir netvarkingai apsirengę, tačiau su jais bus visada malonu būti kartu.

Neretai geri vyrukai bijo priimti sprendimus, jie nori, kad moterys spręstų, kur jiedu šiandien eis, ir ne dėl to, kad vertina jūsų nuomonę, o dėl to, kad bijo atsakomybės. O štai „blogi vyrukai“ gali turėti krūvą trūkumų, tačiau niekad nesislapstys moterims už nugarų.

Geri vyrukai mėgsta plaukti pasroviui, mėgsta visame kame tvarką, pas juos galvose viskas sudėliota į lentynėles. „Blogiukai“ gi paprasčiausiai gyvena, jie neretai klysta ir dėl to priims moterį tokią, kokia ji yra iš tikrųjų.

„Blogiukams“ nebūna jokių kliūčių, jie droviai nesitrins palei ir nenucimpins šalin, net jeigu ji jam neatidarys.

ŠaltinisPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI