Kodėl pas protingus žmones mažai draugų

Jūs esate laisvas kalbėti, galvoti ir elgtis, ir jūsų žodžiai, mintys bei poelgiai gali prieštarauti tam, kuo užsiima jūsų „draugai“. Pas jus savi principai ir savos vertybės. Jūsų protas nesukaustytas ir jūs visada turite ką pasakyti. Jūs galvojate ne taip, kaip kiti, tačiau svetima nuomonė jūsų nejaudina.

Jūs neturite laiko apsimestiniams santykiams ar beprasmiškiems plepalams, jūs nesidomite kuo nors vien dėl to, kad tuo domisi visi. Dėl to jūs daugiau laiko praleidžiate vienas. Jūsų nedomina naujausios tendencijos madoje ar muzikoje. Jums ne tokie įdomūs materialiniai dalykai. Jūs nebijote pražiopsoti kažką svarbaus. Jūs patenkinti tuo, ką darote patys.

Jūs mokate matyti, ką žmonės slepia po savo socialinėmis kaukėmis, dėl to atitolstate nuo tų, kurie neverti jūsų dėmesio ir laiko. Kalba eina apie tuos, kurie mėgsta sukinėtis aplink tam tikrus žmones, kad taptų populiarūs ar tiesiog puikiai atrodo.

Jūs mažiau kalbate ir daugiau klausotės, dėl to dažnai tiesiog sėdite ir stebite, kas vyksta aplinkui: nesibaigianti rašliava socialiniuose tinkluose, nesibaigiantis įsiteikinėjimas vieni kitiems, išdavystės, nepagarbus elgesys… Ir tai jums atgrasu, tai jus atstumia, nes esate gerokai brandesnis žmogus. Jūs gyvenate gerokai aukščiau viso to ir esate gerokai daugiau už visa tai.

Jums svetimas savęs demonstravimas, įspūdžio darymas. Jūs geriau pasižiūrėsite filmą namuose su artimu žmogumi, negu nueisite į klubą su draugais. Jūs saugote save nuo nereikalingų neigiamų emocijų, kurios neišvengiamai kils, jeigu eisite ten, kur nenorite eiti. Jūs darote tai, kas jums patinka.

Jums nereikia niekam įrodinėti, ko jūs vertas. Jūs laimingas patys su savimi. Jūs nepriklausomas ir stiprus. Jūs nepasikliaunate kitais, patys galite viską sau padaryti. Jums nereikalingi 300 „patiktukai“ internete, kad pasijustumėte patenkintas. Jums nereikia siekti, kad kažkas jus pripažintų.

Jūs jau supratote, kas jūsų geriausi draugai, dėl to nebereikia ieškoti naujų. Jūs žinote, kam esate išties svarbus. Ir esate labai atsargūs, įsileisdami į savo pasaulį naujus žmones. Tai gali būti tik tas, kuris mąsto kaip jūs ir veikia kaip jūs.

Jūs keliatės didelius tikslus. Ir neturite laiko smulkmenoms. Kol kažkas planuoja savaitgalius, jūs planuojate gyvenimą. Jūs eikvojate savo laiką augimui ir vystymuisi. Ir nelaukiate, kad kiti jus supras. Nes laikui atėjus, jie patys viską pamatys.

ŠaltinisPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI