Kodėl po vestuvių vyrai nusivilia žmonomis?

Originalas

Neretai pasitaiko, kad po vestuvių jauni ir didelės gyvenimo patirties neturintys vyrai išgyvena stiprų nusivylimą. Juk iki to laiko antroji pusė visada stengėsi atrodyti ryškiai ir patraukliai, per pasimatymus visada būdavo maloni ir draugiška, su dideliu susidomėjimu klausėsi net tikrai nevykusių juokelių. Tačiau po vestuvių viskas pasikeitė: ji ne tik liovėsi gražintis prieš kiekvieną susitikimą su vyru, bet ir pradėjo jam priekaištauti.

Kodėl moterys po vestuvių ima elgtis kitaip?

Dauguma vyrų pastebi, kad kadaise buvusios nuostabios ir žavingos merginos ištekėjusios virsta žiežulomis. Savo nuomonę apie tai turi ir psichologai, pavyzdžiui, amerikiečiai Carole Sager ir Polas Martinas povestuvinio nusivylimo reiškinį aiškina tuo, kad ir vyras, ir žmona puoselėjo skirtingus individualius lūkesčius. Paprastai vyras tikisi iš moters, kad po vestuvių ji išliks tokia pat švelni, miela ir net šiek tiek infantili, kokia buvo iki santuokos.

Negalima pamiršti, kad po vestuvių merginai tenka kiti uždaviniai ir tikslai. Juk anksčiau ji turėjo panaudoti visus savo „medžiotojos“ įgūdžius, kad pritrauktų vyrą ir įviliotų jį į savo „spąstus“. Pagrindinis ginklas, kuriuo naudojosi mergina, buvo stengimasis visada atrodyti žavingai, nepriekaištingai rūpintis savo išvaizda, sugebėjimas ignoruoti akivaizdžius partnerio trūkumus, troškimas įtikti jam visur ir visada.

Vyras neatsilaikė prieš moters kerus ir nusprendė vesti ją. Po to merginos uždaviniai smarkiai pasikeičia. Dabar jai reikia sukurti šeimą ir paruošti viską, kas reikalinga, kad susilauktų vaikų. Todėl ji nebegali daugiau nepastebėti esminių savo sutuoktinio trūkumų ir pradeda jam priekaištauti, tuo sukeldama jo susierzinimą.

Kaip pasikeičia ištekėjusios merginos?

Pirmas dalykas, kurį paprastai ima pastebėti vyrai, – pradingęs noras rūpintis savimi ir gražintis. Juk iki vestuvių mergina visada stengėsi atrodyti nuostabi, kad vaikinas ją vestų. Po vestuvių tokio tikslo ir poreikio nebelieka.

Dėl to moteris gali kelias dienas visai nenaudoti kosmetikos ar vaikščioti su suplyšusiomis kojinėmis. Reikėtų nepamiršti, kad vyrai dėl savo prigimties labai jautriai reaguoja į moters išvaizdą.

Psichologai tokiais atvejais duoda paprastą patarimą vyrams: prisiminkite, kad jūsų žmona – toks pat žmogus kaip ir jūs. Kartais ji tiesiog nori pailsėti nuo įtampos ir gražių, nors ir varginančių apdarų, aukštakulnių ir kosmetikos.

Geriausia būtų, jei būsimas vyras prieš vestuves sugebėtų aptarti su savo išrinktąja tokius dalykus, tarp jų ir naminę išvaizdą bei drabužių stilių.



Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…