Kodėl sunku kalbėtis su žmogumi, kuris patinka

Su šia problema dažniausiai susiduria, kaip taisyklė, paaugliai. Bet ne vien jie. Ir iš tiesų – sutikę naują žmogų, kuris mums labai patinka, pajuntame, kad su juo labai sunku kalbėti. Ką ten kalbėti – kartais net „labas“ ištarti nelengva, nekalbant jau apie kažką daugiau. Kodėl taip vyksta?

Pirmas dalykas. Kiekvienas žmogus jaučia drovumą ir tam tikrą baimę nepažįstamo žmogaus atžvilgiu. Pas kažką šie jausmai stipresni, pas kažką – silpnesni. Daugeliu atvejų tai praeina, laikui bėgant ir sulaukę atitinkamo amžiaus, jūs visada žinosite, ką pasakyti nepažįstamam žmogui.

Antra. Mes dažnai psichologiškai bijome nepatikti žmogui, kuriam netikėtai pajuntame jausmus. Pavyzdžiui, draugų akivaizdoje mes visiškai nesivaržome, dar daugiau – galim ir atsiraugėti jų akivaizdoje, ir dar kažką iškrėsti, ir visa tai sukels draugams tiktai juoką. Akivaizdu, kad žmogaus, kuris jums patinka, akivaizdoje šitaip nesielgsime. Priešingai – pasistengsime pasirodyti jam idealiu žmogumi. O veltui – jau milijonus kartų buvo sakyta, kad visada ir visur reikia likti savimi. Mes, aišku, neraginame pagadinti oro pasimatymo metu, tačiau ir demonstruoti anglų lordo manierų nereikia, kad nenuviltume artimo žmogaus ateityje.

Kad pradėtum kalbą su žmogumi, kuris patinka, reikia „perlaužti“ save. Padaryti tai oi kaip nelengva, dėl to pradžiai galima šiek tiek pasitreniruoti, pavyzdžiui, su draugu ar bent jau su veidrodžiu. Atminkite, kad gyvename tik vieną kartą ir jeigu nežengsime šio žingsnio, paskui galbūt gailėsimės visą likusį gyvenimą. Ir net jeigu suklysite, tai nieko baisaus – ši patirtis vis tiek kada nors pravers.

© Interneto platybės

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti