Kodėl vyrai ir moterys mąsto skirtingai

Paaiškinimas, kaip vyksta mąstymo procesas pas vyrus ir moteris buvo paskelbtas tinklapyje Tickld. Autorius – pasaulyje gerai žinomas komikas Markas Gunvoras.

Moterys yra gerokai sudėtingesnės nei vyrai. Pas vyrus viskas paprasta, pas moteris – sudėtinga. Žinote, kodėl?

Todėl kad pas mus visiškai skirtinga smegenų biologinė sandara. Pradėsime nuo vyrų.

Vyrų smegenys – tai aparatas, kuriame tvyro ideali tvarka. Pas mus viskas sudėliota atskiruose stalčiukuose.

Seksas – viename stalčiuje, sportas – kitame, darbas – trečiame. Pas mus daugybė stalčių, skirtų absoliučiai viskam. Turime stalčių automobiliui, stalčių pinigams, mintims apie darbą, dar viename stalčiuje saugomos mintys apie jus, moteris. Yra atskiras stalčius vaikams ir atskiras – mintims apie mamas.

Mes viską ir visada sudėliojame į šiuos stalčius. Ir yra dar viena taisyklė: kol knaisiojies viename stalčiuje, kitų liesti negalima. Jeigu mes svarstome kažkokį vieną konkretų klausimą, tai paprasčiausiai ištraukiame tą stalčių, kuriame saugomos visos bylos šiuo klausimu. Štai dėl ko mes aptarinėjame tiktai konkrečius dalykus – mes labai atsargiai žvelgiame į turinį tų stalčių, apie kuriuos šiuo konkrečiu momentu neina kalba.

Su moterų smegenimis viskas kitaip. Moters smegenys – tai didelis rutulys, visas apipainiotas minčių „viela“.

Ir jame viskas susiję su viskuo. Pinigai susiję su automobiliu, automobilis – su darbu, vaikai – su mama, mama – su senele, senelė irgi būtinai prie kažko „prijungta“. Rezultatas – moterų mąstymo procesas primena plačiajuostę magistralę, kurioje viską valdo viena energijos forma – emocijos.

Štai dėl ko moterys, kaip taisyklė, prisimena viską. Nes jeigu jūs imate bet kokį savo gyvenimo įvykį ir prijungiate jį prie emocijų, įvykis pasiliks atmintyje amžiams.

Kodėl pas vyrus viskas kitaip? Todėl, kad mes, pirma, dažnai pamirštame peržiūrėti savo stalčių turinį. Antra – mes esame sutvėrimai, kurie praktiškai neturi emocijų. Atvirai kalbant, mums apskritai mažai kas rimtai rūpi. O moterys, kaip taisyklė, rūpinasi iškart viskuo. Joms paprasčiausiai patinka pats šis procesas.

O dar vyrai turi vieną stalčių, apie kurį dauguma moterų nė neįtaria. Tai – tuščias stalčius.

Tai mūsų mėgstamiausias stalčius. Jeigu yra šansų tai padaryti, vyrai visada išsitrauks būtent jį. Kas gali būti puikiau už absoliučiai tuščius smegenis kelių valandų laikotarpyje? Štai dėl ko mes taip mėgstame žvejybą. Ir visa tai, ką čia pasakoju yra patvirtinta mokslo.

Prieš kelis metus Pensilvanijos universitetas atliko tyrimą ir atrado, kad vyrai iš tiesų gali atsijungti, apie nieko rimto negalvoti ir tuo pat metu nenustoti kvėpuoti. Skirtingai nei moterys. Pas jas tokio įgūdžio nėra. Moterų protas niekada nesustoja. Jos negali išsitraukti stalčiaus su „niekuo“. Ir tai, žinoma, varo jas iš proto. Ir verčia baisiai susierzinti tais momentais, kai pamato vyrą, kuris absoliučiai nieko nedaro.

wwwPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI