Kodėl vyrams sunku bendrauti su mylima moterimi

Būtų žymiai lengviau, jei moteris girdėtų būtent tai, ką sako vyras ir neieškotų jo žodžiuose užslėptų prasmių ar užuominų. Juk vyrai dažniausiai viską sako tiesiai šviesiai ir būtent tai, ką galvoja. Dėl to jiems norėtųsi to paties iš moters.

Vyrui sunku suprasti, ko būtent nori ir ką dabar jaučia mylima moteris. Būtų geriau, kad ji visada tiesiai ir be jokių užuominų įvardintų jam savo norus ir jausmus. Tada bus lengviau suprasti moterį ir ją palaikyti.

Vyrui labai sunku, kai jo moters emocijos liejasi per kraštus ir prasideda isterijos. Jam būtų žymiai lengviau, jei moteris bent jau pamėgintų kontroliuoti savo nuotaikas ir emocijas ir nereaguotų į viską aplinkui taip audringai ar bent jau aiškiai pasakytų, ką jam tokiu atveju vertėtų nuveikti, kokie veiksmai galėtų moterį paguosti ir nuraminti. Juk dažniausiai vyras išties nuoširdžiai ir su džiaugsmu norėtų padėti ir nuraminti, tačiau moteris užgriūva jį tarsi emocijų uraganas, jis tokiame chaose paprasčiausiai nežino, ką daryti ir nuo ko pradėti.

Vyrui labai sunku ir sudėtinga, kai moteris ima “skaityti tarp eilučių” ir pati prikuria tai, ko jis iš tikrųjų nesakė ir netgi negalvojo. Būtų žymiai lengviau, jei moteris išgirstų būtent tai, ką jis jai sako ir neieškotų užslėptų kėslų ar užuominų. Juk dauguma vyrų kalba tiesiai ir sako būtent tai, ką galvoja. Dėl to norėtųsi sulaukti to paties iš moters.

Vyrui sudėtinga visą laiką, pastoviai siekti moters, įrodinėti jai savo meilę ir nuoširdžius jausmus. Ateina momentas, kai norisi tiesiog atsipalaiduoti, žinant, kad moteris supranta, jog tu ją myli ir vertini, netgi jei kiekvieną dieną apie tai nekalbi ir ne kasdien dovanoji gėlių puokštę.

Vyrui sunku ir sudėtinga pastoviai viską laikyti savyje ir nesidalinti problemomis vien dėl to, kad neaišku, kaip jo moteris į tai reaguos. Jam būtų žymiai lengviau ir paprasčiau, jei žinotų, kad žmona visada jo pusėje, kad ir kas beatsitiktų – visada jį palaikys ir juo tikės. Vyrui labai svarbu jaustis moteriai svarbiu ir žinoti, kad ji būtent tokiu jį ir laiko.

Vyrui sunku be pertraukų, non stop režimu kontaktuoti su savo moterimi. Kartais norisi pabūti vienam ir nepergyventi, kad moteris įsižeis ar kaip nors kitaip negatyviai sureaguos. Vyrui būtų žymiai lengviau, jei moteris irgi kažkaip save užimtų laisvalaikiu, o paskui jau abu galėtų tai aptarti ir pasidalinti mintimis bei įspūdžiais. Kartais vyrui reikalinga nedidelė pertrauka, kad paskui dar labiau įsimylėtų savo moterį.

Vyrui labai sudėtinga ir sunku, kai moteris pradeda juo manipuliuoti ir žaisti “atspėk, dėl ko šį kartą užpykau”. Kai moteris nesako, kokie konkrečiai veiksmai ar žodžiai ją įžeidė, pradeda vengti sekso – vyrą tai labai erzina ir žemina. Vyrui būtų žymiai lengviau ir paprasčiau jei moteris tiesiai pasakytų, kas ją užgavo, užuot tyliai pykusi ir vaidinusi “nepasiekiamą”. Bendravimas ir seksas reikalingas ne vien vyrui, bet ir moteriai, dėl to visiškai kvaila ir absurdiška elgtis taip, tarytum tik viena moteris spręstų, bus bendravimas ir seksas šiandien, ar nebus.

Vyrui labai sudėtinga ir sunku, kai mylima moteris juo nepasitiki ir dėl to pavyduliauja ir stengiasi kontroliuoti kiekvieną žingsnį. Jam būtų žymiai lengviau, jei mylima moteris juo labiau pasitikėtų. Pasitikėjimas – visų išties tvirtų santykių pagrindas, be pasitikėjimo nieko nesigaus. Dėl to vyrui reikia, kad jo moteris pagaliau atsipalaiduotų ir suprastų, kad jeigu jau jis dabar yra greta, reiškia – pasirinko. Sprendimas padarytas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…