Kodėl vyras pradeda gerti

Dėl meilės trūkumo – gilios ir jautrios meilės.

Esmė slypi tame, kad meilės šaltinis – moteris. Dėl to visa meilė sukasi aplink ją. Moters siekiama. O moteriai šiuo atveju pakanka savęs pačios. Ji gali mylėti vaikus, tėvus, draugę, kolegas – viską aplinkui – ir jaustis kuo puikiausiai. Kas kita – vyras. Vyras gali mylėti tiktai moterį. Dėl to, jeigu jau taip susiklostė, kad jam su žmona nesigauna vienas kitą mylėti, jeigu jis negauna pakankamai meilės, šilumos ir/jeigu žmonai jo paties meilė nereikalinga – tai jis pradeda psichologiškai „džiūti“ ir jam reikalinga iškrova.

Iškrova – tai ir narkotikai, ir azartiniai žaidimai, ir alkoholis. Tai rezultatas, kuris gaunasi, kai moteris nesugebėjo ar nepanoro sukurti namuose meilės atmosferą.

Kurgi paimti tiek jėgų, kad viskam pakaktų? Daugelis moterų juk pavargsta darbe.

Šiuolaikinės visuomenės rezultatas – pavargusios moterys. Tačiau supraskite – vyrui reikalinga laiminga žmona, o ne nusivariusi nuo kojų. Jeigu ji atneš į namus daug pinigų, jis jos už tai stipriau mylėti nepradės. Vyrui reikia ateiti į namus, kur jo laukia, kur jį pamaitins su meile pagamintais pietumis, kur viskas sutvarkyta – ir visa tai padarė mylima moteris, o ne kokia nors kambarinė ar skalbėja. Priešingu atveju ateis toks momentas, kai jis susirinks daiktus ir išeis pas tą, kuriai jis rūpi.

Realybė yra tokia, kad vyro pasisekimas visuomenėje priklauso nuo to, kiek jį vertina nuosava žmona. Moteris pajėgi tiek pakylėti vyrą į pačius padebesius, tiek nuleisti „žemiau plintuso“ ir sutrypti. Jeigu žmona visą savo jėgą, energiją, visą tikėjimą deda į vyrą, jam pradeda konkrečiai sektis. Ir atvirkščiai. Labai gaila, anaiptol ne visos moterys tai žino, niekas jų šito šiais laikais nemoko. O moters galia – milžiniška. Tačiau tai atskira, labai plati ir sudėtinga tema.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti