Kokiu save laikote – turtingu ar vargšu?

Turtingi ir vargšai skiriasi vienas nuo kito tik mąstymo būdu. Suprasti, kaip mąstote, gana paprasta. Prisiminkite savo reakciją į komplimentus ir dovanas. Ar priimate juos su dėkingumu? O gal pasijaučiate nejaukiai, kyla pojūtis, kad esate neverti?

Jei pasijaučiate nepatogiai, turiu jums prastų naujienų.

Jūs liksite vargšas iki to laiko, kol nepradėsite mąstyti kaip turtingas (pasiturintis) žmogus.

Neįmanoma praturtėti, nepakeitus savo mąstymo ir įprasto elgesio.

Jei žmogus, mąstantis kaip varguolis, netikėtai gauna didelę sumą (premiją, palikimą, išlošia loterijoje ir t.t.), tai šie pinigai jį labai greitai paliks. Ir tam yra begalė pavyzdžių.

Vienas iš klausimų, kuriuos užduodu savo klientams per konsultacijas, skamba taip: “Kuo save laikote – turtingu, ar vargšu?” Žmonės, kaip taisyklė, į klausimą atsako labai greitai. Tačiau sakydami, kad jie neturtingi, galvoja vien tik apie sumą, kurią tuo metu turi piniginėje ar banko sąskaitoje. Tačiau turtas – tai daugiau protas, o ne sąskaita.

Žmogus, sugebėjęs realiai praturtėti, niekada nenusiris atgal į skurdą. Taip, jis gali bankrutuoti, prarasti pinigus nesėkmingame projekte. Tačiau nuskursti – niekada!

Pernelyg didelis skirtumas tarp jo mąstymo ir to, kaip mąsto varguolis. Tiek pat didelis, kaip skirtumas tarp jų finansinės veiklos rezultatų.

Pakanka suprasti, kad mąstymo būdas įtakoja gyvenimą ne ką mažesniu mastu nei realūs veiksmai. Ir tas, kuris pradeda mąstyti ir elgtis su pinigais kaip turtingas žmogus, anksčiau ar vėliau tokiu taps. O varguolis taip ir liks neturtingas, guosdamasis mintimis apie žiaurų ir neteisingą likimą.

Vienas iš senovės Graikijos filosofų pastebėjo įdomų dėsningumą – “Mums duodama lygiai tiek, kiek esame pasirengę paimti”. Ir tai labai tiksliai atspindi santykių su pinigais esmę. Kol nebūsime jiems pasiruošę, jie į mūsų gyvenimą neateis. Arba labai greitai iš jo pasitrauks – prisiminkite, kaip ilgam jums užtenka atlyginimo ar netikėtos premijos.

Tai kaip gi mąsto varguoliai?

“Esu niekam tikęs nevykėlis, pinigai neatneša laimės, šioje šalyje neįmanoma sąžiningai uždirbti, negalima laikyti pinigų banke, jis būtinai bankrutuos ir t.t.”. Tokios mintys neigia pinigus ir juos atbaido.

Kaip mąsto draugaujantys su pinigais žmonės?

“Aš pats kuriu savo gyvenimą, krizė – tai visada naujos galimybės, mano gyvenime viskas priklauso tik nuo manęs, pinigai mėgsta būti skaičiuojami ir t.t.

Apibendriname:

  • Turtus lemia ne turimų pinigų kiekis, o teisinga mąstymo apie pinigus kryptis ir sugebėjimas sumaniai su jais elgtis.
  • Turėsite problemų su pinigais iki to laiko, kol nepakeisite mąstymo būdo.
  • Turtingi žmonės nekeikia likimo, o kuriasi jį patys. Savo kasdieniniais veiksmais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…