Komplimentai, kurie iš tikrųjų yra įžeidimai

Originalas

Sakydami komplimentus vaikinai kartais nesusimąsto, parenka netinkamas frazes ir įskaudina merginą. Kokių komplimentų nereikėtų sakyti?

*Puikiai atrodai, tiesiog neįmanoma atpažinti!

Galima pamanyti, kad anksčiau žmogus atrodė baisiai ir visiškai pasikeitė, pasirinkęs naują įvaizdį. Kam jam priminti senas nesėkmes?

*Kaip padidėjo tavo krūtys!

Paprastai krūtys auga kartu su antsvoriu, taip pat dėl nėštumo ar rimtos ligos.

*Nuostabiai atrodai!

Gana abstraktus komplimentas, nutolstantis nuo bruožų, kuriuos galima būtų pagirti. Geriau susikoncentruoti į konkrečias teigiamas savybes.

*Tau labiau tinka šypsena.

Moteris negali 24 valandas per dieną vaikščioti su grimasa veide. Vadinasi 90 proc. laiko ji atrodo nepakankamai patraukliai.

*Puikiai atrodai pagal savo metus.

Šis komplimentas reiškia, kad žmogus apskritai nėra patrauklus, bet lyginant su bendraamžiais palankiai išsiskiria. Taip pat veikia komplimentas „Ši plaukų spalva tave taip jaunina“.

*Tu taip sulieknėjai!

Svorio tema visada būna sudėtinga ir reikalauja takto. Pabrėždami, kad kitas sulieknėjo, primenate jam jo storumą.

*Tai geriausia idėja iš visų, kurios šovė tau į galvą!

Ar esate tikri, jog norite pasakyti moteriai, kad anksčiau ji nieko protingo nesugalvodavo? Iš kur jūs galite tai žinoti?

*Tau taip tinka tas makiažas!

Tuo jūs pabrėžiate, kad dama prastai atrodo be kosmetikos.

*Ši suknelė tave taip lieknina!

Ar su kitais drabužiai ji atrodo pastebimai stora?

*Užtat esi gera ir talentinga!

Šis dviprasmis komplimentas leidžia suprasti, kad žmogaus išvaizda nėra patraukli.

*Tu ne tokia kaip kitos merginos!

Skamba maloniai, kad vaikinas teikia pirmenybę, bet situacija gali greitai pasikeisti.

*Tu tokia miela!

Paprastai žodis „miela“ taikomas mažai mergaitei, nesuvokiančiai suaugusio žmogaus realijų. Ar esate įsitikinę, kad ši moteris nori taip atrodyti?

*Man patinka apkūnios merginos.

Vargu ar sveiko proto vaikinas pasakytų tokią frazę merginai, su kuria siekia artimų santykių. O į klausimus „Kaip manai, ar aš stora?“ ir „Kaip aš atrodau?“ reikia atsakinėti labai atsargiai.

*Atrodai visai kaip vaikas.

Mergina sugaišo daug laiko makiažui, drabužiams, o pelnė tik palyginimą su vaiku. Tokiu posakiu vyras tarsi pabrėžia, kad mergina neturi gyvenimo patirties ir jam yra per prasta.

*Ši šukuosena tave jaunina.

Netinkamas komplimentas, leidžiantis suprasti, kad ankstesnė šukuosena ją sendino. Geriau nelyginti.

*Kaip moteris tu puikiai vairuoji.

Tokį komplimentą reikia traktuoti kaip neigiamą stereotipą arba nemalonią moterų menkinimo formą.

*Kodėl neturi vaikino, jei esi tokia graži?

Vieniši žmonės nenori, kad jiems kas nors primintų vienatvę. Be to, šiuo komplimentu darote prielaidą, kad su mergina kažkas negerai.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice for Managing All Life's Impossible Problems autorius Maiklas Benetas teigia, kad laimė slypi realybėje. Jis siūlo pažvelgti į gyvenimą blaiviu žvilgsniu: liautis be pabaigos kapstytis savyje ir kaltinti save dėl to, dėl ko esate visiškai nekalti. Šiame tekste…

Kam vaikams seneliai ir močiutės?

Ne, kalba eis ne apie nemokamas aukles! "Norint užauginti vaiką, reikalingas visas kaimas" - tai ne vien liaudiška išmintis, bet ir nuoroda į Niufeldo prisirišimo teoriją, tvirtinančią, jog kuo daugiau aplink vaiką juo besirūpinančių suaugusių, tuo ramesnis ir labai pasitikintis jis augs ir vystysis. Į "prisirišimų kaimą" psichologo nuomone, be…

Kaip sugyventi su neidealiu vyru?

Originalas Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus. Jis čepsi prie stalo. Jo nagai nėra kruopščiai nukarpyti, o rytais iš burnos sklinda nemalonus kvapas. Be to, jis yra šykštokas ir…

Ar ne per rimtai žiūrite į gyvenimą?

Originalas Jūsų gyvenimas – vien pareigos ir jokių malonumų? Užstrigote kasdienybės karuselėje namai – darbas – namai ir jūsų gyvenimas tapo pilkas ir nuobodus? Baisiausia, kad tuomet nuobodūs tampame ir mes patys. Taigi metas išmokti praskaidrinti kasdienybę, nes juk žinote posakį, kad nuvarytus arklius paprasčiausiai... nušauna? Amerikiečiai teigia, kad jie…

Ką reiškia būti žodinio smurto auka

Originalas „Tu viską išsigalvoji“, „Tau vaidenasi“, „Tu įsikalbi“. Ar dažnai tenka girdėti tokius artimo žmogaus komentarus, kai paliečiate temą, kuri jus tikrai jaudina? Veikiausiai esate žodinio smurto – mažai žinomos, bet labai kenksmingos psichologinės prievartos formos – auka. Ką tai reiškia? Žodinis smurtas, angliškai vadinamas „gaslighting“, – tai tokia mentalinės…