Kulinarinės klaidos, kurios sugadins bet kokį patiekalą

Nusprendėte pasigaminti skanų patiekalą, susiradote receptą, griežtai jo laikėtės, tačiau gavote visiškai originalo neatitinkantį rezultatą? Daugeliui pažįstama situacija. Kodėl taip nutinka?

Perpildyta keptuvė

Jei norite pasiskrudinti mėsą su idealia traškančia plutele, neprikraukite pilnos keptuvės. Mėsai reikia vietos. Poros steikų visiškai pakaks vienam kartui.

Kepimas nepridegančioje keptuvėje

Mes jokiu būdu nepasisakome prieš tokias keptuves. Jos puikiai tinka omletams, blynams, tačiau kalbant apie mėsą, geriau rinktis keptuvę su storesnėmis sienelėmis. Pavyzdžiui, pagamintą iš ketaus.

Nesūdyti vandens makaronams

Daug kas išties nesūdo vandens, virdami makaronus, pasikliaudami padažu. Tai klaida – be druskos jūsų spagečiai liks be jokio skonio ir joks padažas nepadės. Jeigu bijote persūdyti, štai neblogas patarimas: valgomas šaukštas druskas 300 gramų makaronų.

Kepimas ant alyvų aliejaus

Daug kas naudoja šį aliejų, laikydami jį itin naudingu. Tačiau įkaitinus, visos jo savybės prarandamos, o svylantis aliejus sugadins jūsų patiekalo skonį. Naudokite alyvų aliejų salotoms, o kepiniams – saulėgrąžų aliejų.

Sausų ingridientų kiekis matuojamas stiklinėmis

Daugelis mūsų iki šiol tebenaudoja šį mūsų senelių ir mamų metodą, tačiau nesusimąsto, kad į tą pačią stiklinę telpa visiškai skirtingi sausų produktų ir skysčių tūriai. Kepimas reikalauja tikslumo. Dėl to geriau naudoti specialius indelius-matuoklius ir virtuvines svarstykles.

Gaminimas ant neįkaitintos keptuvės

Visi geriausi virėjai pasakys, kad jeigu manote, jog keptuvė jau pakankamai įkaito, reikia palaukti dar porą minučių ir tik tada užsiimti kepimu. Būtent įkaitinta keptuvė suteikia daržovėms ir mėsai tą visų taip trokštamą traškančią plutelę.

Užšaldyta mėsa puode

Prieš mesdami mėsą ant keptuvės ar į puodą, įsitikinkite, kad ji atitirpo. Minkšta mėsa kaista tolygiai, o užšalusi, priešingai, gali atrodyti kaip jau gatava iš paviršiaus, o viduje liks žalia. Šita taisyklė galioja ir orkaitei.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Kaip apsiginti nuo svetimo negatyvo

Empatija - tai sugebėjimas atpažinti kitų žmonių emocijas. Simpatija - tai užuojauta kitiems žmonėms. Dažnai "būti empatu" reiškia, jog sugeriate didžiąją aplinkinių žmonių skausmo ir kančių dalį. Ir tai gali paveikti jus labai negatyviai. Jeigu teko pabūti viename kambaryje su negatyviu žmogumi, turėtumėte prisiminti, kokia nuodinga gali būti jo skleidžiama…

Atpirkimo ožio kasdienybė

Originalas Ožių būna įvairių: baltų, juodų, ilgais ir trumpesniais ragais, jaunų, senų, prižiūrėtų ir apleistų. Tiesa, dar būna Atpirkimo Ožių. Pastarieji „ganosi“ kone kiekvienoje organizacijoje. Toks ožys kasdien ateina anksčiau už visus, kasdien jaučiasi vargšas ir išnaudojamas, kasdien tipena į darbą drebėdamas, kad štai, kiti jį ims ir išnaudos. Be…

Spręskite problemas be konfliktų

Originalas Skyrybos visada reikalauja daug jėgų, kantrybės ir nervų. Jeigu iš pradžių buvote nusiteikę išsiskirti gražiuoju, dažnai šis nusiteikimas laikui bėgant išgaruoja. Erzina sutuoktinio nuotaikos ir elgesys, susierzinimas greitai perauga į priešiškumą ir pykčio priepuolius. Kaip to išvengti? Kaip išsiskirti taip, kad nereikėtų slapta “dalintis” daiktų ir viso užgyvento turto?…

Idealios profesijos intravertams

Originalas Jeigu kalbėjimas viešumoje jums reiškia stresą ir paniką, o susitikimai su klientais sukelia depresiją, nenusiminkite ir nebandykite pakeisti savo prigimties. Kitaip būsite nelaimingi visą gyvenimą. Verčiau jau pasirinkti veiklos sritį pagal savo temperamentą. Intravertams geriausiai tinka tokie darbai, kurie nesusiję su tiesioginiu bendravimu su žmonėmis, nesibaigiančiais telefonų skambučiais ir…

Kaip išmokyti vaiką teisingai reaguoti į savo klaidas

Originalas Seniai žinoma, kad nuo tėvų elgesio priklauso, ar vaikas bus sėkmingas ir sugebės nuolat siekti įvairių laimėjimų, ar ne. Tėvai, norintys skatinti vaiką vystytis, būna linkę nuolat girti savo mažylius. Deja, ne visi pagyrimai padeda vaikui stengtis. JAV psichologė Carol Dweck eksperimentais nustatė, kad vaikų niekada negalima girti už…