Kur dingo visi geri vyrai

Šį klausimą aptarinėja viso pasaulio moterys, tačiau kodėl apie tai niekas nepaklausia pačių vyrų? Atsakysiu jums kaip vyrų atstovas.

Per paskutinius šimtą sufražizmo, feminizmo ir lygybės metų buvo išklibinti patriarchato pagrindai. Vyrų ir moterų vaidmenys visuomenėje ir šeimoje smarkiai pasikeitė. Kol mes, vyrai, su dideliu vargu stengiamės prisitaikyti prie naujos situacijos, lyčių karas pareikalavo milijonų aukų. Tarkime, Jungtinėje Karalystėje suirusių pirmųjų santuokų skaičius siekia 42%, JAV – 53%, Belgijoje – 71%. Su antrosiomis ir trečiosiomis santuokomis vaizdas dar baisesnis.

Daugelis vyrų mato skyrybų sulaužytus, apiplėštus, sutryptus tėvus, baiminasi patys kada nors netekti šeimos ir vaikų, ir dėl to apskritai nepradeda rimtų santykių.

Teismai praktiškai visada, be išimčių atiduoda pirmenybę motinoms, kai tuo tarpu vyrams belieka savaitgalio vizitai, netoliese besisukiojant kokioms nors prižiūrėtojoms.

Vyrai žeminami ir išjuokiami žiniasklaidoje ir masinėje kultūroje. Pasižiūrėkite reklamą, situacijų komedijas, filmus – būtinai aptiksite nebrandų vyrioką ar idiotą tėtušį, iš kurių visi raitosi juokais. Ir išgelbsti jį visada moteris ar vaikas-vunderkindas.

Tyčiojimasis iš vyrų tapo absoliučia norma, daugelis jau net nesupranta, kodėl reikėtų tuo piktintis?

Vyrų mokytojų mokyklose praktiškai nebeliko. Vieniša mama – vos ne kas antra motina. Ir mažas berniukas neturi normalaus pavyzdžio nei mokykloje, nei namuose.

Berniukams aiškinama, kad mergaitės yra jiems lygios, o mergaites moko, kad jos protingesnės ir geresnės už berniukus. Ir kai vyras pastoviai jaučia tokį požiūrį į save, kyla natūrali reakcija – tiek psichologinė, tiek fizinė – duoti grąžos.

Tačiau nugalėtojų šioje situacijoje nėra.

Jau pats rungtyniavimas dėl lyderystės atstumia vyrus. Dėl to dauguma paprasčiausiai atsitveria nuo tos psichologinės kovos, kuri pasireiškia trimis būdais.

Pirmasis: kai moteris vyrą žemina ar menkina – namuose, kitų žmonių akyse, net jeigu tai daroma “juokais”.

Antrasis: kai moteris duoda vyrui suprasti, kad kiti vyrai už jį geresni, talentingesni, seksualesni, turtingesni.

Trečiasis: kai moterys pastoviai visur kartoja: “Mums vyrai nereikalingi”.

Vyrai nebenori joms nieko daugiau įrodinėti, kadangi pačioms moterims tų įrodymų nebereikia, jos jų net išklausyti nenori. Vyrai nenori rungtyniauti su savo moterimi.

Tai kur gi pradingo geri vyrai?

Jie užsiima savais reikalais. Jie paprasčiausiai nelenda į visą šitą bjaurastį ir beprotybę. Nelenda, nes kaip ir daugybė gerų moterų, jie paprasčiausiai nusivylė šiandieniniais nusicivilizavusiais santykiais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…