Laimę nešantys žmonės: šeši gerųjų pranašų požymiai

Originalas

Yra žmonių, kurie gali atnešti sėkmę, laimę, iššaukti gerąsias permainas mūsų gyvenime. Kai kuriuose Rytų kraštuose manoma, kad reikia prisiglausti prie stipraus žmogaus, tada gausime dalį jo jėgos. Ir mes neatimsime iš to žmogaus energijos. Jis pats spinduliuoja šviesą ir šilumą, tokia jo prigimtis. Reikia tik būti šalia, laikytis jo, draugauti, bendrauti, mokytis , klausyti ir gerai elgtis su tokiu žmogumi.

Jeigu toks žmogus atsirado jūsų gyvenimo kelyje, tai bus puiki galimybė tapti laimingesniam ir sėkmingesniam. Tai yra geras likimo ženklas! Kaip atskirti tokį žmogų?

1.Nuo tokio žmogaus sklinda ramybė ir taika. Ne, jis nebūtinai turi būti gerumo įsikūnijimas ir pakylėtas. Tiesiog šalia tokio žmogaus jaučiatės ramiau. Jis tarsi įkrauna energijos ir suteikia vilties. Visa savo esybe byloja: „Viskas bus geri!“.

2.Po bendravimo su tokiu žmogumi ilgai išlieka žvalumas ir pakili nuotaika. Jus pradeda lydėti sėkmė, nors mažytė, bet vis dėlto tikra sėkmė. Sėkmingiau vyksta derybos, sprendžiami klausimai, pavyksta gauti sutikimą, leidimą ar reikalingą dokumentą.

3.Po susitikimo su tokiu žmogumi gali atsirasti pamestas daiktas, kas nors grąžinti seną skolą, skirti premiją. Galite ką nors išlošti, gauti dovanų ar pelningai ką nors parduoti. Pagerėja finansinė padėtis, gaunate pelną, kad ir mažytį.

4.Po susitikimo su tokiu žmogumi pasijuntate geriau. Praeina galvos skausmas, pagerėja sveikata. Peršalimo nelieka nė pėdsakų, pasveiksta vaikas ar kas nors iš artimųjų.

5. Tokio žmogaus patarimai būna labai naudingi. Jie realiai padeda išspręsti problemas. Jeigu jis juokauja ar pasakoja apie save, jo žodžiuose visada būna gili prasmė – būtent jums. Jis tarsi perduoda naudingą informaciją, adresuotą jums asmeniškai.

6.Jūs norite prieiti arčiau prie tokio žmogaus, nuo jo jaučiate šilumą. Jis skleidžia energiją. Jūs iškart jam pajuntate simpatiją, pasitikėjimą. Paskui jūs galvojate apie jį, jis padaro jums stiprų įspūdį. Jo pavidalas įstringa jūsų sieloje, nors tas žmogus gali atrodyti visai paprastas.

Jeigu sutinkate tokį žmogų gyvenime, tai bus naujo gero etapo pradžia. Net jei susitikimas bus atsitiktinis ir jūs paprasčiausiai truputį pabendravote, prisilietėte – vis tiek bus pagerėjimas.

Susidurdami su kita sveika sistema, mes įgauname truputį jos kokybės ir savybių. Tą žmogų susitikote ne šiaip sau. Jis yra jums ir pavyzdys, ir viltis, ir geras ženklas ateičiai, ir palaikymas. Pasistenkite gauti patarimą ir gerą pamokymą, jeigu susitikimas būna trumpas. Net to užtenka, kad papildytumėte savo resursus ir taptumėte stipresni. Toks žmogus – geras laimingų permainų pranašas. Svarbiausia nepraleisti tokio susitikimo – savo asmeninės geros žinios.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…