Laiminga moteris

Yra tokių moterų, kurios pasižymi tiesiog mistišku patrauklumu.

Jos gali neturėti top modelio išvaizdos. Gali rengtis nemadingai. Tačiau jose esama kažko visiškai nepaaiškinamo, ypatingo grožio, šarmo, kurio neįmanoma nepajausti.

Į jas norisi žiūrėti, jomis norisi žavėtis.

Ką gi tokio paslaptingo turi tokios moterys, ko neturi kitos?

Jos turi vieną labai svarbią paslaptį. Ir ta paslaptis labai paprasta. Išties graži moteris – tai Laiminga moteris.

Grožis slypi ne kosmetikoje, ne brangiai kainavusiuose drabužiuose, ne šukuosenoje, figūroje ir netgi ne gundymo mene.

Moters grožis – tai jos sugebėjimas mylėti ir būti laiminga, jos mokėjimas klausytis savo širdies ir su visais sutarti.

Turėdama savyje vidinį grožio, orumo ir laimės jausmą, moteris skleidžia šią būseną ir į išorę. Ir viskas, prie ko ji prisiliečia, čia pat keičiasi, užsipildo šviesa. Visą grožį, kuris slypi jos viduje, ji įkūnija aplink save, bendraudama su žmonėmis, kurdama namų jaukumą, gamindama valgį, kurdama, auklėdama vaikus, padėdama kitiems žmonėms.

Kai esi laiminga – tu švyti. Spinduliuoji į pasaulį aplink save džiaugsmą ir tampi išties graži.

Dėl to yra taip svarbu mokėti išsaugoti laimės ir ramybės pojūtį savo viduje, nežiūrint į aplinkybes.

Reikia kasdien puoselėti meilę sau, rūpintis širdies ir kūno švara. Tobulinti visas savo asmenybės briaunas, mokytis būti moterimi, mąstyti ir elgtis moteriškai, apšviečiant pasaulį meile ir gausinant jame grožio kiekį.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti