Lemtingos jaunų žmonų klaidos

Originalas

Daugumai moterų santuoka – tai svajonių išsipildymas. Be abejo, gera yra žinoti, jog jūsų mylimasis prisiekė jums meilę bei ištikimybę. Statistikos duomenimis, dažniausiai skiriasi jaunos poros (susituokusios iki 24 metų amžiaus). Ką daryti, kad santuoka būtų sėkminga? Tereikia nedaryti kai kurių klaidų, kurias pateikia portalas papilot.pl

1. Įsitikinimas, jog nebereikia stengtis

Labai rimta klaida, kuri su laiku gali tapti santuokos iširimo priežastimi. Nemažai moterų yra įsitikinusios, jog po vestuvių nereikia stengtis taip, kaip iki jų. Iš tiesų priešingai – stengtis reikia ir kuo toliau, tuo labiau, juk aistra su laiku silpnėja. Santuoka reikia rūpintis ir stengtis dėl ateities. Jei to nedarysite, su laiku jūsų vienintelis bendras dalykas liks pripratimas.

2. Per didelis atsidavimas santuokai

Kai jauna mergina išteka, dažnai pradeda gyventi vien santuoka. Ji atsisako savo svajonių, planų. Visiškai prisitaiko prie partnerio, bet nereikalauja iš jo to paties. Pradžioje tai gali atrodyti teisinga, tačiau ateis ta diena, kai pradėsite gailėtis dėl neišsipildžiusių svajonių ir nepasiektų tikslų. Santykiai, kurie priverčia jus atsisakyti pačios savęs, nėra teisingi. Nenustokite svajoti bei pasistenkite surasti laiko sau.

3. Neprisižiūrėjimas

Tai yra labai aktuali problema, nes išties nemažai moterų vos susituokusios – apsileidžia. Moterys nebesidažo, nesportuoja, nesilaiko sveikų mitybos įpročių. Moterys pamiršta apie gražias sukneles, aukštakulnius, o kaip nepamirš, jei po vestuvių priaugo 10kg? Todėl vertėtų nepamiršti, jog prisižiūrėti verta ir visų pirma dėl savęs pačios.

4. Reikalavimas neįmanomo

Natūralu, jog vyrui pasakote daugiau nei draugui, ypač kai susipykstate. Kadangi esate susituokę, tai ir reikalaujate iš jo daugiau. Reikėtų atkreipti dėmesį, ar reikalaujate ne per daug. Prieš tai, kaip ko nors reikalausite, pagalvokite, ar jūsų vyras tikrai privalo (o kartais ir ar moka) tai daryti.

5. Visus rūpesčius susikrauti sau

Susituokus natūraliai padaugėja rūpesčių. Skalbimas, tvarkymas, maisto pirkimas bei gaminimas, lyginimas – ar viską darote pati? Reikėtų įtraukti savo vyrą, kad jums padėtų. Jis turi žinoti, jog neturėtų daryti betvarkės, o išsiplauti indus pavalgius – geras įprotis. Priešingu atveju ateis laikas, kai jau nebeturėsite jėgų, o jei dar pagalvotumėte apie tai, kaip bus sudėtinga gimus vaikams…

6. Bandymas reguliuoti jo gyvenimą

Faktas, jog tai yra jūsų vyras, visai nereiškia, jog tai jūsų nuosavybė. Bendravimas ir atviri pokalbiai yra būtini, tačiau negalite nurodinėti, kaip jam gyventi. Nepatinka jo naujas pomėgis? Išsakykite savo nuomonę, paaiškinkite, kodėl, bet nekelkite jam scenų. Nepatinka jo draugai? Galbūt verta pažinti juos geriau? Juk pati jūs nenorėtumėte, kad kas nors aiškintų, kaip gyventi, tiesa?

7. Vyras – ne vaikas

Labai dažna jaunų žmonų klaida – vyrą jos traktuoja kaip vaiką. Turite būti jo partnerė, žmona, moteris, bet ne mama. Juo labiau netinka būti mamos kopija, galvojant, jog taip įtiksite labiau. Rūpintis reikia, tačiau kiekvieną kartą pjaustyti kotletą jo lėkštėje, galvojant, jog jam tai per sunku – perdėtas ir nieko gero nežadantis rūpestis. Tokio elgesio pasekmės gali būti labai skaudžios.

8. Intymių santykių nuvertinimas

Tyrimai rodo, jog daug jaunų porų nesureikšmina ir nesuvokia, kaip svarbu yra intymumas, bučiniai, seksas. Juk tai tik sustiprina santykius, emocinį ryšį. Kai pradedate tolti vienas nuo kito – jūsų santykiai pradeda „sirgti“. Yra daug būdų, kaip paįvairinti lytinius santykius, net jei kartu esate jau daug metų.

9. Nuolatinis nepasitenkinimas

Manėte, jog po vestuvių jūsų gyvenimo kokybė pagerės, o atsitiko priešingai? Itin daug rūpesčių, ginčai, daug darbų. Jūs pavargstate, tada manote, jog partneris yra kaltas, nes stengiasi per mažai. Jei jums kažkas netinka – tiesiog ramiai pasikalbėkite, vyras nėra jūsų „gelbėtojas“.

10. Mažai dėmesio vyrui

Svarbu nepamiršti, jog vyras irgi nori jausti, jog jį vertinate. Kažkada sukote galvą dėl to, kokius apatinius vilkėti, o šiandien galvojate, kodėl sąskaitos už telefoną ir šildymą tokios didelės? Taip, toks yra gyvenimas, tačiau tai neatleidžia jūsų nuo pareigų būti gera žmona. Vyrą reikėtų pagirti, padėkoti jam, netikėtai ir dažnai apkabinti. Kai to pritrūksta – santuokai gresia pavojus.

Parengė Sabina Adamovič



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *