Mokslininkai-idealus-moters-kūnas-turi-atrodyti-štai-taip-620x360

Mokslininkai: idealus moters kūnas turi atrodyti štai taip

Susipažinkite, tai Kelė Bruk. Labai graži moteris, modelis ir aktorė, tačiau jos figūrą sunkoka priskirti „grožio standartams“, kuriuos mes kiekvieną dieną regime žurnalų viršeliuose. Tačiau visi ją vadina moterimi su tobuliausiu kūnu pasaulyje. Bent jau žvelgiant mokslo požiūriu.

Daug buvo ginčijamasi, kokią figūrą laikyti idealia. Kad nutrauktų ginčus, mokslininkai iš Teksaso universiteto nutarė atlikti tyrimą. Kandidatūrų buvo daug, tačiau idealia išrinko Kelės Bruk figūrą.Jos ūgis – 1.68 m, pagrindiniai parametrai: krūtinės apimtis – 99 cm, talija – 69 cm, klubai – 92 cm. Liemenėlės dydis – 5, avalynės – 40.

Mokslininkai idealus moters kūnas turi atrodyti štai taip 1

Pasirodo, figūra, kurią dauguma moterų laiko kaip „reikėtų šiek tiek numesti svorio“, iš tikrųjų yra pati artimiausia harmoningam idealui.

Mokslininkai idealus moters kūnas turi atrodyti štai taip 2

Tyrimo metu buvo atsižvelgiama į visus įmanomus parametrus, iki pat klubų apvalumo, kojų ilgio, nosies formos ir plaukų būsenos.

Ir kas svarbu – jos grožis absoliučiai natūralus. Jokių plastinių operacijų, grimo, silikono, priaugintų plaukų ir kitų gėrybių.

Mokslininkai idealus moters kūnas turi atrodyti štai taip 3

Šaltinis