Moteris, kuri neturi ko pasiūlyti vyrui, siūlo jam seksą

Moterys, kurios tvirtina, kad „vyrams reikia tik vieno“, paprasčiausiai nemoka sudominti vyrų niekuo daugiau kaip tik tuo „vienu“. Neturėdamos jokių privalumų, jos priverstos pardavinėti save kaip prekę, apnuogindamos tas vietas, kurios turi būti paslėptos. Tikra moteris pasitiki savimi, žino savo vertę, išmintinga ir graži, neturi poreikio iššaukiančiai rengtis. Ji moka pavergti vyrą vien tik savo žvilgsniu, galvos kryptelėjimu, eisena, kalba ar rankos gestu.

Grožis – tai ne išoriški parametrai, o jūsų dvasinė būsena. Kūno grožis, bėgant laikui, pradings, dėl to visiškai beprasmiška mėginti gundyti vyrą savo kūnu. Vyras, kurį pritraukėte savo kūnu, praras bet kokį susidomėjimą, kai tik kūnas pradės prarasti buvusį grožį ir eis ieškoti kito, jaunesnio. Kam jums toks paviršutiniškas žmogus? Geriau užpildykite save moteriška energija, tapkite tikra moterimi. Dvasinga, išmintinga, įdomia, daugiabriaune, mylinčia, žaisminga. Rūpintis kūnu – svarbu ir reikalinga, tačiau nereikia pamiršti vidinės būsenos, be kurios jūsų grožis bus paviršutiniškas. Kai jūsų vidinė esmė pradės švytėti, šita šviesa atsilieps ir išvaizdai.

© Iš interneto

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti