Moteriška būsena – laukimas

Mokėjimas laukti – labai vertinga moteriška savybė. Ir moteris, kaip pasyvusis pradas, turi mokėti būti tokioje būsenoje. Laukti mums gyvenime tenka daug ko: kada sutiksime savo antrą puselę, kada jis paskambins, kada pasakys „myliu“, kada pasipirš, kada gims vaikas ir dar begalė įvairiausių laukimų.

Ir ne visada mes mokame laukti. Yra du laukimo būsenos kraštutinumai: nekantravimas, kai pradedame įsiūbuoti valtį, t.y. demonstruojame pernelyg didelį aktyvumą, bandome pagreitinti įvykius, ir antras kraštutinumas – visiškas sustingimas, kai laukdamos mes tarsi apmirštame, mūsų gyvenimas sustoja, o tai atima iš mūsų gyvybinę energiją, gyvenimo džiaugsmą ir smarkiai išsekina.

Jeigu tampame moterimi su aktyvia gyvenimiška pozicija, mes trukdome savo moteriškai esybei pasireikšti ir pavirstame stipriąja lytimi. Šiuolaikiniame didelių greičių pasaulyje mes pastoviai judame – viduje ir išorėje, ir laukimas mums tampa nepakenčiamas.

Mokytis priimti tas aplinkybes, kuriose esame priverstos gyventi pasyvioje pozicijoje ir laukti šiandien moterims itin aktualu.

Mokėjimas laukti – tai reiškia priimti aplinkybes tokiomis, kokios jos yra. Tai ne valties įsiūbavimas ir ne pasinėrimas į miego režimą. Šiuo laikotarpiu svarbu užsiimti tuo, kas teikia malonumą, užpildyti savo gyvenimą maloniais įspūdžiais, tuo, kas suteikia laimę. Būtina paleisti tą įvykį, kurio taip laukiate, arba situaciją žmogų, ir žinoti, kad viskas ateina savo laiku. Ir kai tai atsitiks, jūs turite pasitikti šį momentą ne ištuštėjusios ir išsekusios nuo pergyvenimų, o linksmos ir laimingos.

Kai siekiate užpildyti kiekvieną minutę maloniais įspūdžiais, kai užsiimate tuo, kas teikia džiaugsmą, tada laukimas tampa maloniu procesu, būdu sukaupti energiją, tapti gyvesne, džiugesne, laimingesne.

ŠaltinisPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI