Moteriška ir vyriška meilė. Palyginimas

Kas greičiau įsimyli? VYRAI. Neretai jie įsimyli vos po kelių pasimatymų.

Kas didesni idealistai meilėje? VYRAI. Jie mano, kad jeigu žmonės vienas kitą myli, tai santuokoje neturi būti problemų. Vyrai paprasčiausiai nesuka sau galvos dėl įvairiausių menkniekių.

Kas dažniausiai tampa skyrybų iniciatoriais? MOTERYS. Jeigu vyras išties myli moterį, jis iki galo stengiasi išsaugoti santykius. Pasižiūrėjusios į aplinkinius, moterys labai dažnai, iškilus kokioms nors problemoms, stengiasi sprukti nuo jų, nutraukdamos santykius. Yra, suprantama, išimčių, ir nemažai.

Kieno meilė nesavanaudiškesnė? VYRŲ. Vyrai myli moterį tiesiog dėl to, kad ji yra. O moteris myli vyrą už savybes, privalumus, už tai, kas jis toks ir t.t. Tai pat vyras, jeigu jis išties myli, atiduoda nereikalaudamas atlygio. Moteris visada tikisi kažko mainais.

Kas gali pamilti žmogų, kuris yra visiškas nulis? VYRAI. Vyras, net jei jis pats protingas, sėkmingas, populiarus tarp moterų, vis tiek gali pamilti moterį, kuri, objektyviai žvelgiant, yra niekas, ar apskritai minusas (be charizmos, be erudicijos, be siekio žengti į priekį ir tobulėti, neišsilavinusi, isteriška, egoistiška, nenorinti dirbti ir t.t.). Moteris gali pagailėti ar net įsimylėti vyrą, kuris yra nulis, tačiau niekad rimtai nepamils. Alkoholikų žmonos – ne pavyzdys. Vyras negimsta alkoholiku, tampa juo jau gerokai vėliau. O ir jų niekas nemyli, tiktai pakenčia ir/arba gailisi.

Kas nepaliks ir nenustos mylėti, netgi nežiūrint į rimtus trūkumus? VYRAI. Net jeigu žmona pradėjo jį tarkuoti, priekaištauti, kelti isterijas, smuko į ilgalaikę depresiją ir apatiją, atsisako dirbti ir t.t. – jeigu vyras išties myli, jis nemes savo moters ir netgi ypatingai nepriekaištaus. Jis priims ją tokią, kokia ji yra. Vyrai moka mylėti nepaisant visko.

Kas daugiau stengiasi mylimo žmogaus naudai ir santykiuose? VYRAI. Būtent jie, kaip taisyklė, pasirengę finansiškai aprūpinti savo moteris, tenkinti jų materialius ir ne materialius poreikius, imtis patiems spręsti problemas, saugoti jas nuo pavojų ir sunkumų. Kad moteris visa tai darytų vyrui… Nebent filmuose.

Kas gali pamilti žmogų iš visiškai kito socialinio sluoksnio ir yra visiškai kito amžiaus? VYRAI. Vyras verslininkas, direktorius, deputatas ir t.t. gali pamilti valytoją, indų plovėją ir t.t. Kad aukštuomenės dama pamiltų kiemsargį… Anderseno pasakos – neblogas skaitalas, bet tai pasakos.

Kas daugiau kenčia dėl išsiskyrimo? VYRAI. Statistika byloja, kad vyrai 3 kartus dažniau žudosi po skyrybų negu moterys. Juo labiau vyrai linkę mažiau skųstis savo asmeniniu gyvenimu draugams. Vyrai dažniausiai visa tai laiko savyje. O moterims šioje srityje lengviau. Pagalbą suteikia draugės, artimieji, su kuriais galima išsikalbėti, išsiverkti ir t.t.

Kas labiau myli savo porą? VYRAI. Savo moteris jie myli stipriau už pačius artimiausius žmones.

Ką meilė įkvepia žygdarbiams ir poelgiams? VYRUS. Prisiminkite visus poetus, dailininkus, rašytojus, kareivius kare, visus juos įkvėpė meilė.

Kieno meilės įrodymus galima pamatyti akivaizdžiai? VYRŲ. Jie dovanoja dovanas, rašo eiles, pildo moterų norus, pasirengę paaukoti gyvybę, gindami mylimąsias. Ar matėte kada, kad moteris įrodinėtų savo meilę vyrui?

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti