Moters grožis

Graži ar protinga? Amžina dilema, kurią šį kartą pabandė išnarplioti blogerė Lena Miro. Gana netikėta iniciatyva iš jos pusės. Anksčiau ji be galo ir be krašto kritikavo storas, apsileidusias, prastai apsirengusias. Kitaip sakant, kalbėjo išimtinai vien tik apie kūną. Įdomu būtų sužinoti, kas privertė ją atkreipti dėmesį į vidinį pasaulį.

Štai ką ji rašo:

Mūsų dienomis grožis pats savaime jau nieko nevertas. Bet kuri višta gali paimti kreditą ir pasikeisti veidą, prisisiūti papukus, prisiauginti plaukus ir tapti standartine gražuole.

Jeigu anksčiau gražia reikėjo gimti, tai šiandien tokia galima tapti. Už palyginti visai nedidelius pinigus.

Kiek šiandien vertingas išoriškas grožis? Jei atvirai, sulig kiekviena diena jis pinga ir pinga. Pasakysiu dar daugiau – atėjo laikas, kai išoriškas grožis beveik neturi vertės, o rytoj jis išvis liks bevertis.

Visos bus gražios. Tegu tas grožis ir standartinis. Išeikite šiandien į bet kurio pasaulio didmiesčio centrą – kas antra moteris pakankamai patraukli. Išaušo išoriško patrauklumo nuvertėjimo diena.

Ir tai, mano požiūriu, puiku. Kodėl? Kai patrauklios visos, į paviršių išplaukia kur kas svarbesnis dalykas – pati žmogaus asmenybė. Intelektas. Išsilavinimas. Protas. Erudicija. Grožio suvokimas.

Jeigu visos aplinkui bus gražios, vyrai pradės rinktis ne šiaip dideles krūtis, o tai, kas vyksta galvoje. Rinksis išsiauklėjusias. Stiprias, išsilavinusias ir įdomias.

Būti įdomia pasauliui vien tuo, kas esi graži, dabar jau nesigauna. Gražių šiandien nors vežimu vežk. Štai, tarkime, Brazilijoje jau net prekybos centruose pradėjo daryti plastines operacijas.

XXI amžiuje grožis tapo masiniu, visiems prieinamu. O tai, ką turi visi, praranda vertę.

O aukštą intelektą turi anaiptol ne visos. Dauguma mūsų – labai ribotos būtybės. Klasikos neskaito, istorijos neišmano, menuose nesusigaudo, kaip kiaulės apelsinų giraitėje. Ir netgi jei esate patraukli, jūs vis tiek tokia niekam nereikalinga: jumyse nėra nieko ypatingo. Ir jokios silikonu pripumpuotos lūpos, jokie prisiūti plaukai ir išpūsti papukai neišskirs jūsų iš minios, kadangi minioje visos tokios pačios kaip jūs.

Šiandien reikia treniruoti ne tik užpakalius, bet ir intelektą. Būtent intelektas, platus akiratis ištrauks jus iš beveidės pilkos masės ir pavers unikalia ir įdomia. Tokia, kokia mums ir norisi būti.

***

Panašu, kad autorei baisiai knieti išsiskirti iš pilkos masės. Toks noras visiškai suprantamas. O ir metodas labai neblogas. Erudicija, išsilavinimas, visapusiškas tobulėjimas dar niekam nepakenkė.

Tačiau vieną dalyką paminėti autorė pamiršo. Tie, kurie vaikosi intelekto, paprastai vaikosi ir karjeros. O vyrus, jeigu tik jie ne alfonsai ir ne idiotai, dominai visai ne socialinė moters padėtis. Juos traukia moteriškumas. Kaip moteris priima savo išvaizdą, kiek moka koketuoti, kiek gera jos širdis, kiek yra pasiruošusi sušildyti kitus savo dvasine šiluma. Intelekto koeficientas šiame sąraše – kažkur pačioje apačioje, paskutiniuose punktuose.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…