Moterų klaidos santykiuose su vyrais

Daugybė keistų ir kvailų minčių apie vyrus sukasi moterų galvelėse. Viena iš tokių: man normalių vyrų jau nebeliko, jie visi jau vedę, moterų daugiau negu vyrų… Tik vargu ar kas paskaičiavo, kiek tų moterų tupi vienatvėje ir netgi nebando megzti santykių, vien verkia naktimis į pagalves. O šis faktas praktiškai išlygina šansus. Kas nori – visada susiranda porą, apsidairius aplinkui galima rasti daugybę to pavyzdžių.

Antra ir svarbiausia, mano manymu, mintis – visi vyrai normalūs. Kad sutiktum nenormalų, reikia smarkiai pasistengti. Ieškodamos pretendentų moterys dažnai išbraukia iš sąrašų paprastus normalius vaikinus, kuriems išties norisi šeimos. Taip, jie neišsipustę, galbūt nelabai madingi, ne turtuoliai… Prasideda moteriškos pretenzijos: šitas man nepatinka, o tam, kuris patinka, nepatinku aš pati, kaip toliau gyventi?!!!

Didžioji dauguma vyrų yra absoliučiai adekvatūs ir su jais galima ir reikia bendrauti. Moterys, deja, laikosi kitos nuomonės. Pasiimsiu bet kokį ir užsiauginsiu iš jo sau tinkamą ir patogų vyrą (nueisiu į turgų, nusipirksiu mažą šuniuką ir išdresiruosiu, užauginsiu jį pagal savo poreikius).

Psichologinė kastracija, pažeminimai, vyrų nuvertinimas ir menkinimas mūsų laikais moterų tarpe – visuotinai paplitęs reiškinys.

Dar viena klaidinga mintis – vyrai turi kompensuoti moters vaikystės traumas, duoti jai tai, ko ji negavo iš tėvų, privalo tenkinti penkis milijonus moteriškų poreikių ir reikalavimų, lūkesčių ir svajonių. Nesubrendusi mergužėlė stengiasi paversti vyrą savo tėvu, o tai visiškai nebūdingas vyrui vaidmuo meilės santykiuose. Jis paprastas normalus žmogus, jam norisi meilės.

Idealių vyrų nebūna, tačiau tie, kuriuos taip aktyviai aptarinėja internete, su kuriais neįmanoma gyventi – pasitaiko itin retai. Jų be galo mažai.

Nuvertinimas, kastracija arba atvirkščiai – sudievinimas, pernelyg dideli lūkesčiai, pretenzijos, reiklumas, vyras nepriimamas tokiu, koks jis yra ir begalinės paieškos internete: kas su juo negerai? Ach štai kas! Jis paprasčiausiai išgama!

Moterų infantilumas šiais laikais itin išplitęs reiškinys ir moteris retai ieško būtent vyro. Ji ieško padaro, kuris patenkins visus jos poreikius. O jeigu suranda – iškart nuvertina, sumenkina, jis anksčiau ar vėliau vis tiek jai kuo nors neįtiks, nusikals, laiku nesugebės perskaityti kaip ekstrasensas jos minčių, darys ne taip, ne tą…

Bet kokius bandymus susirasti laimę sunaikins juoda tuštuma širdyje.

Beje, didžiausią indėlį į vyro alkoholizmą įneša būtent moteris. Dažniausiai visiškai nesąmoningai, pati to nesuprasdama.

Vyras, be jokios abejonės, irgi aktyviai dalyvauja kuriant problemas santykiuose. Tačiau ne jis vienas tai daro. Patikėkite, moters indėlis į skausmą ir negatyvą santykiuose – ne mažesnis. Ir kaltinti pirmiausiai reikia save, savo reiklumą ir nerealius lūkesčius.

Tu arba pasirinkai netikusį vyrą, arba suverti jam kaltę dėl savo pačios problemų, kurių nenori pripažinti ir spręsti. Iškyla dar vienas klausimas – kodėl renkiesi būtent tokius?

Mielosios moterys, tai labai nemalonu pripažinti, bet atsakymų ieškoti reikia savyje, kad ir kas vyktų gyvenime. Ir nereikia painioti saviplakos, savęs niekinimo su teisingų gyvenimo strategijų ieškojimu.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti