Nagai, ragai, blakstienos: Moterys ar plastikinės lėlės?

Taip, taip, tikrai ne viena mano pažįstama plazda priaugintomis blakstienomis, barbena raganiškais akriliniais nagais ir puikuojasi svetimais plaukais. Dėl to rašydama šį įrašą labai rizikuoju.

Bet visgi… moterys, kas jums yra?

Jūs bijote būti savimi? Esate tiek kompleksuotos, kad nesijausite „žavios ir drąsios“, neapkarsčiusios savęs plastmasėmis ir svetimomis garbanomis?

Tikrai tikite, kad dažnas vyras alpsta iš susižavėjimo, užčiuopęs jūsų plaukuose kažkokius svetimkūnius ir pastoviai subraižytas tais baisiais kapliais?

Tiesa yra ta, kad jūs esate gražios. Tie brangūs, nenatūralūs, iš esmės net vulgarūs atributai jūsų grožio neparyškina – veikiau jau priešingai.

Visą gyvenimą, kiek save pamenu, mano draugės ir pažįstamos imdavosi kažkokių absurdiškų, brangių ir neskoningų grožio procedūrų, kurios joms  suteikdavo pasitikėjimo savimi. Būtent dėl to prieš daugiau nei dešimtmetį dažna paauglė vaikščiojo oranžinė, po to dar buvo auskarai į liežuvį ir kitas protu nesuvokiamas vietas, klaikūs, pakulas primenantys balti plaukai, o dabar visa tai – nagai, blakstienos, ragai (juokauju).

Ir štai aš – nei karto nebuvusi soliariume, nei karto neprisiauginusi nagų, vieną kartą sutikusi, kad man priaugintų (ir jau kitą dieną jas nusirovusi) blakstienas ir netgi be… auskarų. Ir žinote, ką? Vyrams, kuriems aš iš tikro rūpėjau, tai netrukdė. Nei vienas nesakė, kad norėtų, jog tapčiau oranžine, persiverčiau ausis arba užsiauginčiau ilgus nagus.

Nes protingiems vyrams tai apskritai nerūpi, o tikrasis žavesys esate Jūs pati – Jūsų oda, Jūsų plaukai, Jūsų charakteris. Bet kas, kas yra Jūsų, o ne svetima.

Nieko nėra juokingiau nei gundyti vyrą svetimais plaukais ar nagais iš plastiko.

Iliuzija, kad reikia apsimesti kažkuo kitu, naudinga grožio pramonei, lupančiai iš jūsų baisius pinigus už tas kvailystes. Tuo tarpu Jums užtektų būti savimi – be dirbtinių nagų, ragų ir blakstienų.

Pabandykite. Greičiausiai nustebsite, kaip tai paprasta.

Lidžitos užrašaiNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…