Nusišalinti nuo santykių

Vyras negali pradėti demonstruoti jums savo dėmesį, jeigu jūs nepaliksite jo ramybėje.

Moters asketizmas slypi tame, kad ji turi išmokti „nepersivalgyti“ santykiais su mylimu žmogumi. Vyro asketizmas – prisiminti, kad moteriai reikalingi santykiai ir kad jis pats turi imtis iniciatyvos.

Laiminga pora – kai moteris nusišalina, atsiriboja nuo santykių. Moteriai tai didelė auka, jai norisi būti su mylimuoju visą laiką, gauti tuos tris būtiniausius vitaminus: artumą, saugumą ir dėkingumą. Jausti, kad ji reikšminga, jausti, kad jis šalia, jausti, kad bendra ateitis šviesi.

Dėl to moters uždavinys ir tikras žygdarbis – visą laiką išlaikyti atstumą. Prieštaraujant savo prigimčiai. Nenutolti pas kitą vyrą, o visą laiką išlaikyti atstumą. Suteikti vyrui laisvę.

Artimi santykiai visada ir neišvengiamai turi keturis etapus: alkis, pasisotinimas, persisotinimas, pasišlykštėjimas. Išmintinga moteris balansuoja tarp alkio ir pasisotinimo, nors jai tai kainuoja labai daug jėgų. Ji supranta: „Man labai norėtųsi visą laiką būti su vyru. Tačiau kur kas naudingiau su juo nebūti“. Tada pas vyrus susiformuoja įdomi reakcija. Jam kartas nuo karto kyla poreikis atitolti nuo moters, bet kai tik jis pajunta, kad to daryti jam niekas netrukdo, jis pajunta dar karštesnį norą būti su ja.

© Interneto platybėsPOPULIARIOS TEMOS


NAUJAUSI STRAIPSNIAI