Nusišalinti nuo santykių

Vyras negali pradėti demonstruoti jums savo dėmesį, jeigu jūs nepaliksite jo ramybėje.

Moters asketizmas slypi tame, kad ji turi išmokti „nepersivalgyti“ santykiais su mylimu žmogumi. Vyro asketizmas – prisiminti, kad moteriai reikalingi santykiai ir kad jis pats turi imtis iniciatyvos.

Laiminga pora – kai moteris nusišalina, atsiriboja nuo santykių. Moteriai tai didelė auka, jai norisi būti su mylimuoju visą laiką, gauti tuos tris būtiniausius vitaminus: artumą, saugumą ir dėkingumą. Jausti, kad ji reikšminga, jausti, kad jis šalia, jausti, kad bendra ateitis šviesi.

Dėl to moters uždavinys ir tikras žygdarbis – visą laiką išlaikyti atstumą. Prieštaraujant savo prigimčiai. Nenutolti pas kitą vyrą, o visą laiką išlaikyti atstumą. Suteikti vyrui laisvę.

Artimi santykiai visada ir neišvengiamai turi keturis etapus: alkis, pasisotinimas, persisotinimas, pasišlykštėjimas. Išmintinga moteris balansuoja tarp alkio ir pasisotinimo, nors jai tai kainuoja labai daug jėgų. Ji supranta: „Man labai norėtųsi visą laiką būti su vyru. Tačiau kur kas naudingiau su juo nebūti“. Tada pas vyrus susiformuoja įdomi reakcija. Jam kartas nuo karto kyla poreikis atitolti nuo moters, bet kai tik jis pajunta, kad to daryti jam niekas netrukdo, jis pajunta dar karštesnį norą būti su ja.

© Interneto platybės

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti