O jūs užaugote?

Kartais tokių dalykų tenka paskaityti…

Mama draudžia persikelti į kitą miestą, daryti tai, ką noriu, dirbti ten ar ten, ištekėti, tuoktis bažnyčioje, mama prieštarauja, kad gimdyčiau dar vieną vaiką…

Bet palaukite minutėlę – kaip galima suaugusiam žmogui kažką uždrausti? Kokiu būdu? Galima duoti patarimą, parekomenduoti, atvirai pasikalbėti. Bet uždrausti?!

Arba jūs nepakankamai suaugusi, arba tai kažkoks keistas sadomazochizmas.

Pasitikrinkite, ar pakankamai suaugote:

  • Jeigu gyvenate pas tėvus, tada taip, jie daug ką gali jums drausti, kadangi esate jų teritorijoje. Kol su jais gyvenate, liekate jiems vaikais. Iš pirmo žvilgsnio tai gana patogu, tačiau kelia ir didelių problemų.
  • Jeigu jie jus maitina, apmoka jūsų sąskaitas, duoda pinigų, tada taip, jie gali jums drausti, jūs vis dar esate nuo jų priklausomas vaikas.
  • Jeigu iki šiol vis dar aiškinatės, kas kaltas ir kas teisus, kas kam ko nepakankamai davė – jūs vis dar neužaugote.
  • Jeigu esate pernelyg priklausoma nuo tėvų nuomonės, jeigu jums būtinai reikia, kad jie jumis didžiuotųsi ir jus girtų, nes kitaip – bėda, reiškia dar neužaugote.
  • Jei vis dar bandote pradėti gyventi savo gyvenimą, ne tą, kurio nori mama, tačiau paniškai bijote ją tuo įskaudinti, jūs neužaugote.
  • Jeigu rimtai priklausote nuo tėvų – pavyzdžiui, pagalbos prasme, jei jie ištisas dienas sėdi su jūsų vaikais, kol dirbate – taip, jums teks klausyti, jūs neturite pasirinkimo. Jūs priklausoma.

Kol neužaugote, visa kita neturi prasmės. Santykiai ir toliau teiks skausmą.

Čia kaip vaikiško dydžio batai, kurie jau seniai jums per maži, kuriuos jau seniai reikia keisti, jie pritrina iki kraujo kojas, spaudžia, tačiau dėl kažkokios priežasties jūs ir toliau juos nešiojate. Klausimas – kodėl?

Vis dar tikitės gauti, ko gavote nepakankamai? Nesitikėkite. Negausite.

Norite kažką tėvams įrodyti, kad jie pagaliau suprastų? Nieko nesigaus.

Jums tiesiog patogu nesuaugti ir toliau gyventi ten, kur kiti už jus priima sprendimus? Tada nesiskųskite.

Taip, suaugti skausminga, sunku ir baisu. Bet užtat galėsite pradėti gyventi savo gyvenimą. Pagaliau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Atidėto gyvenimo sindromas

"Va, kai užaugsiu, tada prasidės tikrasis gyvenimas". - tokias frazes ir įvairius jų variantus girdžiu vos ne kasdien iš žmonių,…

Penki žmonos vaidmenys

Būti žmona - nelengvas uždavinys. Daug reikia visko žinoti, daug mokėti - tai tikras menas. Išgyventi drauge visą gyvenimą ir…

Neprašykite to, ko patys negalite duoti

Dažniausiai tai vyksta tarp sutuoktinių. Nors pasitaiko ir tarp partnerių, vaikų, draugų, kolegų, praktiškai visuose santykiuose. Kalba eina apie situaciją,…