Pagarba vyrui

Vienas svarbiausių vyro poreikių – pagarba moters akyse. Šiandien vyrų teisė į pagarbą visus ir visuotinai išjuokiama bei slopinama.

Jeigu tu nori susilaukti moters pagarbos ir nuoširdaus susidomėjimo, nesistenk pavirsti visus kaprizus tenkinančiu tarnu, nedemonstruok jai (etape „mes dar ne tiek pažįstami), kad ji pritraukė tave savo grožiu, nes rizikuoji užkibti ant jos kabliuko. Moters seksualumas ir grožis – dalykai, kurių pagalba ji dažniausiai manipuliuoja. Kalba, suprantama, eina ne apie visas moteris, o apie atitinkamą jų kategoriją. Tai štai – jeigu tokia moteris pamato, kad vyras „užkibo“, tai čia jau viskas, pabaiga. Tu ;pagautas į tinklą ir kaip stipraus vyro ji tavęs jau nevertina. Prieš save ji mato savo manipuliacijų objektą.

Nespaudinėk po jos nuotraukomis Feisbuke „Patiko“, nerašinėk susižavėjimo kupinų komentarų. Tokių niekas negerbia. Nori pasakyti komplimentą? Padaryk tai asmeniškai ir santūriai.

Jeigu ji flirtuoja, stengiasi „pakabinti“ (taiklus žodis) tave, tačiau daro tai taip, kad susidarytų vaizdas, jog tai tu ją „kabini“ – paprasčiausiai pasitrauk. Išlaikyk distanciją. Parodyk, kad tau tai neįdomu. Tu jos neprarasi, ji paprasčiausiai supras, kad su tavimi tokių žaidimėlių žaisti neverta. Daug moterų „apčiupinėja“ tokiais metodais vyrus: kaip jie reaguos. Ar atsisuks į mane, kai aš tokia visa su aukštakulniais? Ar užsižiūrės į mano užpakaliuką? Jeigu ji pamatė, kad negali atsispirti tokiems primityviems masalams, pagarbą jos akyse jau praradai.

Turi visą laiką būti užimtas. Moterys negerbia tinginių ir veltėdžių, kurie ištisomis paromis tupi socialiniuose tinkluose ir žarstosi „Patiko“, ieško, su kuo galima būtų paplepėti. Duok jai suprasti, kad brangini savo laiką. Savo žaidimus ji tegu žaidžia su tinginiais ir veltėdžiais. Tokia jau moters prigimtis: moteris žavisi ir gerbia savais reikalais užimtą vyrą. Niekada nestatyk moters į pirmą vietą savo gyvenime, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų.

Sakoma, kad vyras yra užkariautojas. Tačiau dauguma visiškai neteisingai supranta šio išsireiškimo prasmę. Užkariauti – tai ne lakstyti kaip šuniukui iš paskos ir nesižeminti. Užkariauti moterį reikia vyriškumu ir oriu elgesiu, o ji iš savo pusės užkariaus tavo širdį savo pagarba tau.

Jeigu nejauti, kad moteris gerbia tave kaip vyrą – bėk nuo jos šalin, kad ir kokia graži bei miela ji bebūtų. Grožis ir mielumas praeina, išsisklaido, o bjaurus charakteris dar daugelį metų ardys tau nervus.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti