Paprastos taisyklės, kurios šeimoje padeda išsaugoti meilę

Originalas

Niekas negali prilygti medaus mėnesio santykiams: jūs laikotės susikibę už rankų, nenustojate bučiuotis, kone kas minutę vienas kitam išpažįstate karštus jausmus.

Saldus įsimylėjimo periodas kada nors baigiasi. Bet naujas santykių etapas visai nereiškia, kad turite atsisakyti aistros ir nustoti rūpintis vienas kitu. Laimingos poros dienų dienas stengiasi, kad išsaugotų romantišką ir intymų artumą.

Pabandykite elgtis taip, kad nors dalis tų nesudėtingų taisyklių taptų jūsų įpročiu. Statistiškai tai užtruks 21 dieną užsiimant kasdiene praktika – po to jau nebegalėsite be šito apsieiti.

1. Jie eina miegoti vienu metu

Prisimenate tą metą, kai tik pradėjote susitikinėti ir vos galėdavote sulaukti to momento, kada apsikabinę atsigulsite vienas šalia kito? Užmigti tuo pačiu laiku – ne užgaida, o būtinybė. Laimingos poros į lovą gulasi kartu, nepaisydamos, kad vienas partnerių ryte įpratęs prabusti anksčiau.

2. Jie randa bendrų interesų

Jis, žinoma, negalės prisidėti prie jūsų įpročio eiti apsipirkti, o jums nereikėtų prašytis su juo į žvejybą. Bet labai svarbu, kad jums patiktų kartu leisti laiką. Tango ar samba, sušių ar kepsnių ruošimas, kelionės į pasaulio kraštą, kūno rengybos treniruotės, naujas stalo žaidimų sezonas – išsirinkite prioritetus, kuriais galėtumėte mėgautis abu.

3. Jie laikosi už rankų

Laimingos poros visada ieško artumo. Pati elementariausia rūpinimosi išraiška – pasivaikščiojimo metu laikytis už rankų arba švelniai apkabinti vyrą per liemenį. Žymiai svarbiau su savo mylimuoju būti „čia ir dabar“, negu daryti asmenukes arba kad partneris vilktųsi kur nors iš paskos.

4. Jie vienas kito „neėda“

Laimingos poros sutelkia dėmesį į teigiamus dalykus, kurie juos sieja. Nerimas dėl smulkmenų, zirzimas arba dažna kritika – ne pats geriausias būdas užkariauti kieno nors širdį.

Rimtai pakalbėkite su savo mylimuoju, jeigu jus kas neramina, ir visam laikui nustokite jį dėl to nervinti. Psichologai patarė: vietoj to, kad spręstumėte problemas kritikuodami, naudokite pozityvų jų sprendimo būdą.

Pavyzdžiui, jeigu jūsų sutuoktinis nemažai laiko praleidžia prie kompiuterio, pamėginkite jam žaismingai priminti, kas svarbiausia: „Aš be tavęs liūdžiu. Gal palaikytum man draugiją svetainėje?“

5. Prieš atsisveikindami ir pasisveikindami jie vienas kitam sako: „aš tave myliu“

Prieš išvykdama ryte į darbą, pabučiuokite savo partnerį ir pasakykite, kaip stipriai jį mylite. Kai jis grįš namo po sunkios darbo dienos – tą patį pakartokite. Žmonės pamiršta, kad nereikšmingi meilės prisipažinimai ir dėmesys stipriai veikia porų santykius, bendravimo atmosferą. Jeigu jūsų diena prasideda meilės gestu – pradedate dieną teisinga nata.

6. Jie eina į pasimatymus

Planuokite romantiškus pasimatymus. Kad ir kaip kvailai tai skambėtų, ruoškitės jiems atsargiai – išsaugokite jaudulį. Mėgaukitės vienas kito draugija – tai viena svarbiausių meilės paslapčių.

7. Jie nekenčia rutinos

Jūsų santykiai neturėtų tapti kasdieniškai buitiškais. Priimkite sprendimus spontaniškai, stebinkite vienas kitą, ruoškite linksmas staigmenas, raskite būdų, kaip kitaip praleisti laiką kartu.

8. Jie išjungia telefonus

Skirkite 100 procentų dėmesio mylimajam. Atsijunkite nuo socialinių tinklų. Jie gali palaukti ryto.

9. Jie sugeba atsiprašyti

Pro sukąstus dantis atsiprašyti arba tiesiai į veidą garsiai ištarti: „Na, atleisk“- tai greičiausias būdas išprovokuoti dar vieną barnį. Išmokyte atvirai ir nuoširdžiai paprašyti atleidimo. Pakaktų savo atsiprašymą tęsti žodžiais: „Apgailestauju, todėl kad …“.

Tyrimai parodė, kad pridėjus šiuos žodžius jūsų atsiprašymas skambėtų įtikinamiau. Nebijokite dalytis atviromis emocijomis ir būtinai pasakykite, kad ateityje pasistengsite tokių situacijų išvengti.

10. Jie parenka žodžius

Stenkitės vengti tokių žodžių junginių: „bet kaip“, „man vis tiek“, „kokio nori“. Ištardami tuos žodžius, jūs perkeliate atsakomybę kitam žmogui ir parodote savo abejingumą. Užuot ką nors atmetę, pasidalykite nuomone.



Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…