Pasibjaurėtinas gyvenimas? Patys kalti

Šiek tiek grubios motyvacijos tam atvejui, jeigu nuspręsite pasiduoti.

Manote, kad jūsų gyvenimas pasibjaurėtinas? Jeigu taip manote, jis toks ir yra. Pasaulis stengiasi išmušti jus iš pusiausvyros? Visiškai tikėtina. Manote, kad nusipelnėte daugiau? Žinoma, nusipelnėte. Tačiau yra vienas dalykas, kuris trukdo jums pasiekti sėkmę – jūs pats.

Jūsų mintys ir jausmai byloja apie tai, kad viską matote neteisingai. Jūs leidžiate negatyvui kontroliuoti savo gyvenimą. Eikvojate gyvenimą nuobodžiam, nepakeliamam darbui ir išsisemiate. Jūs pats kaltas, kad neužsiimate tuo, ką mėgstate. Norite pamatyti Paryžių ir Romą? Atleiskite, bet jūs niekada nepamatysite šių nuostabių miestų, kadangi pastoviai surandate pateisinamų priežasčių to nedaryti. Ir nedarote.

Viskas, ko reikia, tai nusipirkti bilietą, susikrauti lagaminą ir važiuoti. Apsidairykite, atverkite sau akis. Leiskite sau mesti iššūkį, pasiklysti, išmokti užsienio kalbą, pasijausti laisvu ir gyventi savo nuožiūra.

Nusiminėte, kad negalite numesti svorio? Niekada šito nepasieksite, jeigu nepakeisite gyvenimo būdo. Jeigu jums reikia naujos figūros, valgykite vaisius ir daržoves, užsiimkite sportu.

Negalima tapti protingesniu, neskiriant laiko skaitymui ir mokymuisi. Visur matyti vien negatyvą – nereiškia būti laimingam. Be to, negalite būti laimingas, jeigu jūsų santykiai jus sekina.

Vienintelė priežastis, dėl kurios įstrigote užburtame nelaimių rate – jūs patys. Jūsų priešas, trukdantis pasiekti tikslus – jūs pats.

Nesitikėkite, kad milijonas dolerių nukris iš dangaus tiesiai ant palangės. Norite kažką gauti? Dirbkite. Daug dirbkite. Niekada nepasiduokite, netgi kai niekas jumis netiki, turėkite galvoje, kad esate svarbūs. Tikėkite savimi ir savo galimybėmis.

Gyvenimas pagerės, jei patys to užsimanysite. Padarykite viską, kas įmanoma, kad realizuotumėte svajones. Ir niekada nepasiduokite, nes šis kelias niekur nenuves.

Does Your Life Suck? Sorry, But It Is Your Fault!Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…