Patikimas būdas atstumti partnerį

Pasitaiko, kai visiškai nesąmoningai atstumiame partnerį. Kad to išvengtume, turime suprasti, kas negerai su mūsų elgesiu ir kokius veiksmus reikėtų pakoreguoti.

Štai sąrašas dalykų, kurie griauna santykius:

Jūs nesuteikiate partneriui palaikymo, kuris jam reikalingas. Santykiai – tai visų pirma partnerystė, kurios pagrindas – tarpusavio pagalba. Emocijos ir fizinis artumas, žinoma, irgi svarbu, tačiau nėra nieko svarbiau už vienas kito palaikymą. Jeigu jūsų nėra šalia, kai esate reikalingi partneriui, kam tada apskritai būti kartu? Žmogus, kuriuo negalima pasikliauti, nenusipelno santykių.

Jūs neduodate partneriui laisvės, kuri jam būtina. Jūs nesuteikiate jam mentalinės ir emocinės erdvės. Mums reikalinga nepriklausomybė, tačiau užmezgę santykius, ją prarandame. Tačiau vis dar trokštame laisvai daryti, ką norime, atsižvelgiant į partnerio interesus. Mūsų mąstymui reikalinga laisva erdvė, kad galėtų tobulėti asmenybė. Ir jeigu jums rūpi partneris, pasistenkite suprasti, kokios erdvės ir kiek jos jam reikia.

Esate pernelyg arba nepakankamai pavydūs. Jeigu santykiuose pernelyg mažai aistros, tarpusavio ryšiai išblėsta, tačiau jeigu aistrų per daug, jie sprogsta ir sudega. Aistrai reikalingas pavydas. Mes norime būti nepriklausomais, ir tuo pat metu trokštame, kad mylimas žmogus jaustų, jog mes tam tikra prasme esame jo nuosavybė. Mes norime jausti, kad priklausome jam ir tiktai jam. Nėra pavydo – reiškia, mes jam nerūpime. Pernelyg daug pavydo – pernelyg dideli reikalavimai partneriui, egoizmas ir pasitikėjimo deficitas.

Jūs nesuteikiate partneriui jam reikalingo saugumo. Kaip ir gyvūnams, mums būtinas saugumo jausmas. Tai vienas svarbiausių poreikių, drauge su maistu, vandeniu ir miegu. Jeigu nesijaučiame saugūs, jaučiame nerimą, pradedame laukti, kad atsitiks kažkas blogo ir mąstyti apie tai, kad tokius santykius reikia nutraukti. Partneriui būtina jaustis saugiam, būti harmonijoje pačiam su savimi, savo pažiūromis ir mąstymu.

Jūs nepadedate partneriui mėgautis šia diena. Visiems pasitaiko blogų dienų, kai reikia pasirūpinti savimi ir nenorime pasinerti į svetimas problemas. Tokiais momentais mums svarbu, kad partneris padėtų suprasti, kodėl ši diena – puiki. Jis turi padrąsinti, pažvalinti, prajuokinti. Kad ir kokie prasti būtų reikalai, mes norime, kad kažkas praskaidrintų nuotaiką. Dėl to reikia atsisakyti dalelės savęs. Turime susikoncentruoti ties svetima laime. Ir partneris atsidėkos jums tuo pačiu.

Jūs nepadedate partneriui nekantriai laukti rytojaus dienos. Gerai jaustis šiandien yra svarbu, tačiau dar svarbiau pozityviai laukti rytojaus. Mes turime perduoti šią pozityvią viltį partneriui. Jeigu jis arba ji žiūri į jus ir mato niūrią ateitį, kupiną karčių emocijų ir netikrumo, santykiai truks neilgai. Galų gale tasai baisus rytojus ateis, ir tai gali nutikti jau šiandien. Bet jeigu mėgausitės momentu ir nekantriai lauksite rytojaus, jūs ne tik sukursite tvirtą ryšį su partneriu – jūs sukursite ateitį, kuri pranoks pačius drąsiausius jūsų lūkesčius.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti