Pavojinga ištekėjusių moterų liga

Žinau daugybę žmonų, kurios kenčia nuo baisios, vyrišku požiūriu, ligos, netgi iškrypimo. Jos kažkaip keistai supranta išsireiškimą “šeimos židinio saugotoja”. Pradeda taip aršiai saugoti tą židinį, kad vietoje švelnios ir seksualios namų šeimininkės iš jų gaunasi kažkokia namų kankintoja.

Nuo pat vaikystės mergaitei kalama į galvą: geros žmonos namuose viskas sterilu, švaru ir šviesu kaip ligoninės operacinėje. Prigaminta karšto maisto, prižiūrėti vaikai. Nuo tokios vyras neišeis. Vyrui, atseit, švariuose namuose gera ir ramu.

Kas tiesa, tas tiesa, tik yra vienas BET…

Štai, tarkime šis punktas: geros šeimininkės namuose švaru. Moteris įsisąmonino šį teiginį dar su mamos pienu ir pluša iš paskutiniųjų. Tim supranta ji šį teiginį pernelyg tiesiogiai. Suvokia tik tą dalį, kuri kalba apie švarą, bet ignoruoja antrą dalį, kalbančią apie komfortą.

Visą dieną ji kažką šveičia, gremžia, šluosto abiem rankomis be pirštinių. Krenkščia, pūškuoja, vyrą iš kambario į kambarį gainioja, kad grindų plauti netrukdytų.

-Nedėkingas padaras! Aš!!! Tavo labui!!! Kankinuosi čia!!! O tu kojines išmėtei!!!

Na, mėtosi tos kojinės, tai tegu ir mėtosi. Valgyti neprašo. Tačiau dabar moteriai tai ne šiaip kojinės, o pasikėsinimas į geros žmonos įvaizdį, žmonos, kurios namuose kiekviena dulkelė turi savo vietą.

Moteris nepatenkinta, vyras siunta, jokios ramybės. Svarbiausias dalykas, kurį ji ketino savo tvarka ir švara užtikrinti – vyro ramybė ir komfortas – sunaikinta. Visas procesas prarado prasmę.

Arba, pavyzdžiui, mergaitei nuo vaikystės aiškino, kad moteris privalo gaminti. Daug, skaniai, būtinai karštus patiekalus. Be to, maistas turi būti naudingas visai šeimai. O dar gražus ir sveikas. Ir štai ji stovi visą vakarą prie viryklės, nors pakęsti to negali ir bando nustebinti vyrą skaniu ir sveiku maistu. O po tokių pastangų ir nuotaikos nebėra, ir seksu užsiimti dingsta bet koks noras.

Na, nenori tu gaminti – negamink. Išsivirkite koldūnų. Ar nusipirkite kažką gatavo. Užsisakykite picą. Man rodos, sveikas ir normalus vyras tikrai neužpyks, negavęs vakare rafinuoto kulinarijos šedevro, o vietoj to tiesiog skaniai ir sočiai užkrimtęs.

Arba įsikala mergaitė sau į galvą idėją, jog privalo būti gera mama. Ir pirmyn, nutaisius be galo rimtą veidą, įgyvendinti savo sumanymo. Laksto paskui nelaimingą savo paauglį, grūda jį per prievartą į visokias sekcijas, įvairiausiu būrelius, klubus. Pamatė vaikai – viskas, prisėsti minutėlės nebelieka. Ant vyro, savaime aišku, rėkia: padėk, viena nesusidoroju! Visų namiškių nervai – ant priepuolio slenksčio. O dėl ko viskas daroma? Vardan artimųjų laimės, vardan idealios šeimos. Tik kur čia galima surasti tą laimę ir idealą, kai moteris šitaip siautėja?

Man rodos, bent jau pusės skyrybų galima būtų išvengti, jei moteris nustotų stengtis tapti idealia. Tai pats didžiausias iškrypimas, pavojingesnis netgi už visišką abejingumą. Būti namų židinio saugotoja reiškia ne sterilią švarą, kurioje vyras pražus kaip mikrobas. Tai reiškia padaryti taip, kad visiems namuose būtų gera. Ir gera būtų būtent taip, kaip jie tą gerumą įsivaizduoja, o ne taip, kaip jį įsivaizduoji tu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…