Persekiojimas

Labai daug moterų, kada pajunta, kad vyras nutolsta, pradeda mėginimus jį sulaikyti, „persekioja“ jį.

Yra trys tokio persekiojimo rūšys:

1. Fizinis persekiojimas. Aikšto paskui vyrą iš kambario į kambarį, beldžiasi į duris, nesiliauja klausinėti: „Mielasis, atidaryk duris, tau blogai? Pasikalbėkime!“

2. Emocinis persekiojimas. Visą laiką dėl jo nerimauti, gailėtis jo, apiberti dėmesio ženklais, būti pernelyg idealia.

3. Moralinis persekiojimas. Mėginti sukelti kaltės jausmą frazėmis: „Kaip tu gali su manimi šitaip elgtis? Kuo aš to nusipelniau?“

Mielosios damos. Visada prisiminkite, kad moteris jaučia meilę tada, kai yra arčiau vyro, o vyras stipriau jaučia meilę, kai žino, jog turi teisę kartas nuo karto atitolti.

Dėl to nereikia pergyventi ir panikuoti. Leiskite savo vyrams bent retkarčiais pajusti meilę vyriškai.

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti