Požymiai kad mergina jus apgaudinėja

Originalas

Net kai santykiai klostosi išties puikiai, visuomet gali atsitikti kas nors netikėto. Tarkime, vieną gražią dieną jūsų mergina gaus svajonių darbo pasiūlymą kitame mieste. Arba priešingai – likimas jai skirs skausmingą netektį, dėl kurios santykiai su kitu žmogumi tuo metu taps neįmanomi.

Kad ir kaip bebūtų, labiausiai gąsdina galimybė būti išduotam. Santykiai reikalauja iš žmogaus daugybės dalykų, todėl situacija, kai mergina nesuranda padorumo išsiskirti prieš pradėdama susitikinėti su kitu, yra labai žeidžianti.

Nors niekas nenori manyti, kad bus apgautas, tokius dalykus geriau sužinoti iš anksto. Taigi, jei įtariate, kad jūsų gyvenimo moteris yra ne vien jūsų, pateikiame 11 įspėjamųjų ženklų, rodančių, kad mergina gali būti neištikima.

1. Jūs nustojote būti viena komanda. Vienas geriausių dalykų santykiuose yra žinojimas, kad nesvarbu, ką jums paruoš gyvenimas, visada turėsite į ką atsiremti. Tačiau jei jaučiate, kad su sunkumais liekate tvarkytis vienas, tai gali būti ženklas, kad jūsų mergina jus apgaudinėja.

2. Ji pabrėžia visus jūsų trūkumus. Žinoma, šiek tiek argumentuotos kritikos niekada nepakenks, tačiau jeigu jaučiate, kad jūsų mergina apie jus kalba vien blogai, vertėtų susimąstyti. Gal ji taip kalba, norėdama rasti argumentų ir pateisinti save, kodėl puolė į kito žmogaus glėbį?

3. Ji seka kiekvieną jūsų žingsnį. Jei jūsų mergina nuolat nori žinoti, kur esate, tai nėra gerai. Toks elgesys gali reikšti, jog ji bando išsiaiškinti, kada ir kur nepastebėta gali susitikti su kitu.

4. Ji nebenori kalbėtis. Santykiuose susikerta dviejų žmonių keliai, todėl svarbu, kad jūsų mergina žinotų, kas dedasi jūsų gyvenime. Jei ji nori pakeisti temą, kai mėginate jai išsipasakoti, žinokite – tai nieko gero nežada.

5. Ji užsibūna darbe. „Padidėjo darbo krūvis“ – labai populiarus pasiteisinimas. Gal jūsų mergina vis ilgiau pasilieka darbe, nes nenori leisti laiko su jumis?

6. Ji nustojo atvirauti. Kaip jau buvo minėta, jei esate santykiuose – esate komandos dalis, o tai reiškia, kad žinote, jog turite su kuo pasikalbėti apie savo problemas. Taigi, jei mergina nebenori jums išsipasakoti, tai gali būti ženklas, kad ji atsiveria kam nors kitam.

7. Susirado naujų draugų. Ar jūsų mergina staiga užmezgė ryšius su daugybe naujų žmonių? Teikia pirmenybę ne jums, o jiems? Tada šie „nauji draugai“ gali būti tiesiog naujas draugas, su kuriuo ji turi romaną.

8. Telefonui skiria daugiau dėmesio negu jums. Jeigu būnant kartu ji nepaleidžia iš rankų telefono, galbūt tai ne „Facebook“ laiko juosta kausto jos dėmesį?

9. Neliko sekso. Sveikas lytinis gyvenimas yra svarbi bet kokių santykių dalis, todėl atšalimas yra vienas iš didžiausių ženklų, kad kažkas negerai.

10. Pradėjo itin rūpintis savo išvaizda. Nors visada malonu matyti, kaip mergina stengiasi gražiai atrodyti, staigūs išvaizdos pokyčiai gali reikšti, jog ji stengiasi sužavėti ką nors kitą.

11. Tarp jūsų vis daugiau paslapčių. Anksčiau galėjote naudotis jos kompiuteriu, telefone žiūrėti nuotraukas, o dabar ji ėmė tai drausti? Netikėtas savo erdvės apribojimas gali reikšti neištikimybę.

Geri santykiai pagrįsti pasitikėjimu. Nors kiekvienas vaikinas norėtų visiškai pasikliauti savo mergina, subtilūs jos elgesio pokyčiai gali daug pasakyti, todėl verta į tai atkreipti dėmesį. Pripažinti, jog mergina galėtų būti jums neištikima, nėra lengva, tačiau tai kur kas geriau, nei likti apkvailintam.Naujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…