Protingi pamąstymai

Kai mirė Džordžo Karlino žmona, žinomas aštunto-devinto dešimtmečio aštrialiežuvis ir satyrikas parašė šiuos neįtikėtinai teisingus žodžius, kurie išliko teisingi ir mūsų dienomis.

Mūsų laikmečio paradoksas – mes turime aukštus pastatus, tačiau labai žemą pakantumą, plačias magistrales, tačiau siaurus požiūrius.

Mes išleidžiame daugiau, o turime mažiau, perkame daugiau, o džiaugiamės mažiau.

Turime didžiulius namus, o šeimos mažesnės, turime didesnius patogumus, bet nebeturime laiko.

Turime geresnį išsilavinimą, tačiau mažiau proto. Daugiau žinių, tačiau prasčiau vertiname situaciją. Turime daugiau ekspertų, tačiau daugiau problemų. Geresnę mediciną, tačiau prastesnę sveikatą.

Geriam pernelyg daug, rūkome pernelyg daug, pernelyg neatsakingai leidžiame pinigus, pernelyg mažai juokiamės, pernelyg greitai važinėjame, per lengvai užpykstame, per vėlai gulamės miegoti, per daug pavargę pabundame, per mažai skaitome, per daug žiūrime TV.

Mes turime baisiai daug įvairių pretenzijų, tačiau nebeturime vertybių. Per daug kalbame, per retai mylime, pernelyg dažnai jaučiame neapykantą. Žinome, kaip reikia išgyventi, bet nežinome, kaip gyventi. Pridedame metus prie savo gyvenimo, tačiau nepridedame gyvenimo į tuos metus.

Pasiekėme Mėnulį, tačiau tingime pereiti į kitą gatvės pusę ir susipažinti su kaimynu.

Užkariaujame kosminę erdvę, bet ne dvasinę.

Atliekame didžius, tačiau anaiptol ne pačius geriausius darbus.

Valome atmosferą ir gamtą, tačiau teršiame širdis.

Pajungėme sau atomą, bet ne savus prietarus.

Rašome daugiau, o sužinome mažiau.

Planuojame daugiau, o pasiekiame mažiau.

Išmokome skubėti, bet ne laukti.

Kuriame naujus kompiuterius, kurie saugo milžinišką kiekį informacijos, o bendraujame vis mažiau.

Gyvename greito maisto ir prasto virškinimo, didelių žmonių ir susmulkėjusių sielų, greito pelno ir sudėtingų santykių laikais.

Tai šeimos pajamų augimo ir skyrybų gausėjimo, gražių namų ir sugriautų šeimos židinių laikmetis.

Trumpų atstumų, vienkartinių sauskelnių, vienkartinės moralės, santykių vienai nakčiai, nereikalingo svorio ir viską darančių tablečių – raminančių, nuskausminančių, žudančių – laikmetis.

Gyvename epochoje, kai technologijos leidžia šiam laiškui patekti jums į rankas, pasidalinti juo ar tiesiog sunaikinti vienu mygtuko “Delete” paspaudimu.

Skirkite daugiau laiko tiems, kuriuos mylite, nes jie su jumis bus ne amžinai.

Karštai apkabinkite artimą žmogų, nes tai vienintelis lobis, kurį galite jam dovanoti iš širdies ir jis nekainuoja nė cento.

Sakykite “Myliu” mylimiesiems, bet iš pradžių išties tai pajauskite.

Bučinys ir apkabinimas gali įveikti bet kokius nemalonumus, jei sklinda iš širdies.

Laikykitės už rankų ir vertinkite momentus, kai esate kartu, nes ateis laikas, kai šio žmogaus nebebus greta.

Suraskite laiko meilei, bendravimui ir galimybei pasidalinti viskuo, ką turite pasakyti.

Nes gyvenimas matuojamas ne įkvėpimų ir iškvėpimų skaičiumi, o momentais, kai užgniaužia kvapą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto


NAUJAUSI

Išauklėti ryškią asmenybę

Kiekviename iš mūsų slypi koks nors talentas, nepakartojami sugebėjimai ir polinkiai, tačiau ne visiems pasiseka juos išplėtoti. Kaip padėti vaikui atskleisti įgimtą potencialą? Yra penkios taisyklės, kurios duos startą vaiko asmenybės atsiskleidimui. Skatinkite nestandartinį mąstymą Kol vaikas dar visai mažas, kiekvienas jo žodis ir poelgis kelia tėvams susižavėjimą - jis…

Kaip teisingai elgtis su egoistais

Visi esame didesni ar mažesni egoistai. Adekvati savimeilė, savivertė ir pasitikėjimas savimi - labai svarbūs dalykai gyvenime, tačiau egzistuoja riba, kurią peržengęs žmogus pavirsta egocentrišku, į visus iš aukšto žvelgiančiu, save įsimylėjusiu savanaudžiu. Pavyzdžiui, kai kurie bando priversti aplinkinius patikėti, kad jo požiūris yra geriausias ir teisingiausias. Kiti valandų valandas…

Nepasiduok

Visi nori, kad būtų gerai. Tačiau gerai kažkodėl ne visiems. Ir žmogus visai neblogas, ir kitiems nekiaulina, o gyvenimas be prošvaisčių. Gal dar ne visai katastrofa, bet viskas juda link to. O pasitaiko, kad žmogus vidutinis, pilkas, menkiau apdovanotas protu ir išvaizda, talento nė su žiburiu nerasi ir tai labai…

Ar tiesa, kad visų ligų šaltinis – negatyvus mąstymas?

Originalas Sakoma, kad visos ligos kyla „nuo nervų“. Tačiau esame linkę į tokius pasakymus žiūrėti pro pirštus ir laikyti juos paprasčiausiais prietarais. O kaip yra iš tiesų? Ką apie tai sako mokslininkai? Ar tikrai atsikratę neigiamų minčių ir pykčio galime išsigydyti vėžį? Į klausimą, ar tiesa, kad visos ligos kyla…

Esi bloga mama, jeigu…

Jeigu skaitai šį straipsnį, vadinasi, bent kartą buvai suabejojusi, ar atitinki užimamas mamos pareigas. Tačiau apsieisime be ilgų įžangų. Taigi, tu esi bloga mama, jeigu: 1. Lauki, kad vaikas pradės realizuoti tavo ambicijas. Tu netapai gimnaste - tegu dukra tampa, ir nesvarbu, kad neturi fizinių duomenų ir apskritai jai norisi…