Pusiau rimtai. Angelų Sargų pokalbis

Kalbasi du Angelai Sargai. Viršininkas griežtai žvelgia į pavaldinį.

-Raportuok. Keliais žodžiais.

-Gyvas. Važinėja į darbą. Kažko tikisi.

-Ko?

-Sunku pasakyti. Du kartus parodžiau laimingus sapnus – nemato. Sako, kad darbe pervargsta.

-O kas darbe?

-Kaip pas visus. Viršininkai. Sumaištis. Rūkykla. Paskalos.

-Viršininkai griežti?

-Viršininkai kaip viršininkai. Kaip visur. Bijo jis jų kažkodėl…

-Baimes vaikei?

-Savaime aišku. Dar pakeliui į ofisą. Sparnais plasnojau virš galvos. Net debesis išvaikiau. Teko sparnu per ausį užvažiuoti, kad galvą pakeltų, saulę danguje pamatytų.

-Simpatiška nepažįstamoji pakeliui? Ant aukštų kulniukų? Gundantis kvepalų aromatas?

-Tiesiog nosimis sudūriau metro stotyje.

-Ir ką?

-Nieko. „Atleiskite“ – ir toliau nukiūtino, paskendęs savo mintyse.

-O po darbo?

-Parduotuvė. Televizorius. Indų plovimas. Internetas. Miegas.

-Televizorių gadinai?

-Žinoma. Naują nusipirko.

-Internetą atjungei?

-Penkias dienas iš eilės. Jis paprasčiausiai pradėjo ilgiau užsisėdėti darbe. Iki vėlaus vakaro, savo kabinete. Pas juos ten galima.

-Kaip su išeiginėmis?

-Miegas iki pietų. Buto tvarkymas. Vakare – draugeliai, paikos kalbos, degtinė. Namo – po vidurnakčio. Ryte – po antklode skaudančia galva. Arba priešais televizorių. Arba prie kompiuterio.

-O kaip dėl Jos?

-Visai šalia. Už trijų kvartalų. Į tą patį prekybos centrą apsipirkti vaikšto.

-Eilėje bandei suvesti?

-Viskas kaip priklauso. Ir autobusų stotelėje, ir per šventes.

-Likimo linijas gerai patikrinai?

-Sutampa jos! Tame ir reikalas… Čia tiesiog toks miestas. Toks gyvenimo būdas… Negaliu aš daugiau taip! Neįvykdoma užduotis!

-Baigt kalbas! Kur tavo stipriausio poveikio priemonių sąrašas?

-Štai čia, šefe. Gripas su temperatūra ir kliedėjimu. Išsinarinimas, kaulo lūžiai. Automobilio avarija. Bankrotas. Gaisras. Riaušės gatvėse. Finansų krizė. Pilietinis karas…

-Pakanka. Meilės vardu gali laikyti, kad leidimą panaudoti ypatingas priemones gavai. Tik pasirink iš to sąrašo kažką vieno. Vykdyti!

-Klausau, vykdyti!

Moralas: pastebėkite ir naudokitės visomis galimybėmis, kurias dovanoja jums likimas ir tada jūsų Angelui neteks imtis ypatingų priemonių.

Reklama:  Medinių langų remontas

Šaltinis

Sutinku su slapukų naudojimu ir naršau toliau daugiau informacijos

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Uždaryti